Menu górne

Dziś jest 08 sierpnia 2022 r., imieniny Cypriana, EmilianaZginęli na miejscu

(Zam: 13.07.2017 r., godz. 17.28)

Do dwóch śmiertelnych wypadków doszło pod koniec czerwca na drogach powiatu wyszkowskiego. Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o rozwagę i ostrożność na drodze.

27 czerwca przed godz. 21.00 na drodze serwisowej trasy S8 pomiędzy miejscowością Gaj i Deskurów doszło do wypadku drogowego, w którym zginął 36-letni motocyklista. Jak wynika z pierwszych ustaleń policjantów, kierujący motocyklem suzuki na łuku drogi stracił panowanie na pojazdem i uderzył w siatkę zabezpieczającą trasę przed leśną zwierzyną. Mężczyzna zginął na miejscu.
28 czerwca rano na drodze z Kamieńczyka do Wyszkowa doszło do wypadku drogowego, w którym zginęła 37-letnia kobieta. Według funkcjonariuszy, kierująca skodą zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewa. Kobieta również zginęła na miejscu.
W miejscach wypadków pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego, technik kryminalistyki oraz grupa zdarzeniowa. Funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz ustalają przyczyny i okoliczności zdarzeń.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl