Dziś jest 23 kwietnia 2024 r., imieniny Jerzego, Wojciecha

Bralewski triumfuje w Płocku

(Zam: 13.07.2017 r., godz. 17.18)

W minioną niedzielę kolarze Cateny Wyszków wystartowali w kolejnym etapie Lotto Poland Bike Marathon.

Tym razem miejscem ich zmagań był Płock, gdzie start i meta wyścigu była zlokalizowana przy Orlen Arenie. Na starcie stanęło czterech wyszkowskich zawodników, rywalizujących na liczącym 56 km dystansie MAX. Najlepszy wynik „wykręcił” Mirosław Bralewski, który wygrał kategorię M5 (13. miejsce w kategorii OPEN). Czwarte miejsce w kategorii M2 wywalczył Kamil Rojek (9. w OPEN), 5. miejsce w kategorii M5 Robert Korytkowski (36. w OPEN), a Paweł Peciak był 25. w kategorii M3 (68. miejsce w OPEN). Serdecznie gratulujemy naszym kolarzom osiągniętych wyników. A już za tydzień kolejne kolarskie zmagania. Zawodnicy z sekcji górskiej wystartują w Wąchocku, natomiast kolarze szosowi w Tuszynie k. Łodzi.