Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 sierpnia 2022 r., imieniny Juliana, Juliusza„Lato z Radiem” zawita do Wyszkowa

(Zam: 30.06.2017 r., godz. 18.23)

Szykuje się wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce letniej trasy koncertowej. W czwartek 22 czerwca w siedzibie Polskiego Radia w Warszawie odbyła się oficjalna inauguracja 46. edycji trasy koncertowej „Lato z Radiem”.

Wzięli w niej udział również przedstawiciele Wyszkowa jako miasta partnerskiego spośród 20 miejscowości, które od 24 czerwca do końca wakacji wezmą udział w radiowym projekcie. Impreza w Wyszkowie już za niespełna 2,5 tygodnia!
Do studia mieszczącego się przy Alei Niepodległości zaproszone zostały nie tylko osoby reprezentujące miasta gospodarzy (jak Gogolin, Puck, Augustów czy Katowice), ale również pojawiło się kilka gwiazd – Maryla Rodowicz, Kasia Stankiewicz, Szymon Wydra, Krzysztof Jary Jaryczewski (Oddział Zamknięty), Paweł Golec i Ruda z Red Lips. Gminę Wyszków reprezentowali zastępca burmistrza Wyszkowa Aneta Kowalewska, dyrektor Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” Mariusz Kowalski oraz naczelnik wydziału promocji, kultury i sportu Leszek Marszał. W niewielkiej salce nagraniowej licznie zgromadzeni byli kamerzyści i dziennikarze ze wszystkich liczących się warszawskich redakcji oraz mediów krajowych. Zanim spotkanie otworzył Mariusz Staniszewski, wiceprezes Polskiego Radia, na niewielkiej scenie wystąpiła nie jedyny raz tego dnia Patrycja Markowska z zespołem w aranżacji utworu „Kochaina”. Prowadzący konferencję zaprezentowali ekipę, która będzie realizować cykl wakacyjnych koncertów i audycji. Uczestnicy poznali też tegoroczną maskotkę, która będzie towarzyszyła trasie. Całość dopełnił niezwykły pokaz „śniegu” laureata wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji Macieja Pola.
Przypomnijmy, że gwiazdami koncertu plenerowego, który będzie mieć miejsce 8 lipca na stadionie miejskim przy ul. T. Kościuszki 54 będą: Viola Brzezińska, Dawid Kwiatkowski oraz Maryla Rodowicz. Dla słuchaczy i uczestników imprezy przygotowano sporo atrakcji. Na scenie zaprezentuje się również iluzjonista Maciej Pol oraz kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra. Będą też zabawy dla dzieci przygotowane przez Polskie Radio Dzieciom.
Koncert w Wyszkowie poprowadzi duet dziennikarzy Radiowej Jedynki Monika Tarka i Robert Kilen. Skoordynują oni również poranną audycję na żywo ze studia plenerowego zlokalizowanego na placu przy fontannie na ul. Gen. J. Sowińskiego (godz. 9.00-12.00).
Podczas popołudniowych lokalnych koncertów życzeń na antenie radiowej Jedynki (soboty i niedziele w godz. 14.00-15.00) w lipcu i sierpniu usłyszymy Sławę Bieńczycką i Bogdana Sawickiego. W wakacyjne soboty o godz. 17.00 w radiu nadawane będą reportaże o miastach goszczących ekipę „Lata z Radiem”.
Transmisje z występów będzie można usłyszeć na antenie Radiowej Jedynki, a także obejrzeć na stronie internetowej pod adresem: www.latozradiem.pl.
Wkrótce organizatorzy przedstawią harmonogram minutowy wyszkowskiej sceny muzycznej „Lata z Radiem”, odbywającego się w tym roku pod hasłem „Jedynka. #Radioprzyjaciel”.
Org.

Komentarze

Dodane przez Aga, w dniu 01.07.2017 r., godz. 13.25
Nadzieja w "Lecie z Radiem".
Dodane przez Hej hej hej USA, w dniu 03.07.2017 r., godz. 09.37
Kto żyw zapraszam na spotkanie z prezydentem Trumpem. Warszawa -6 lipiec - plac Krasińskiego. Przywitajmy go serdecznie, może po tej wizycie zaczną nas jeszcze bardziej doceniać w rozedrganej Europie.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl