Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 stycznia 2022 r., imieniny Pauli, Polikarpa

Święto mieszkańców Leszczydołów

(Zam: 22.06.2017 r., godz. 11.46)

W słoneczną i ciepłą niedzielę na placu przy świetlicy w Leszczydole-Działkach spotkali się okoliczni mieszkańcy podczas dorocznej imprezy.Na Dzień Leszczyny organizatorzy zapraszają każdego, choć impreza szczególnie dedykowana jest mieszkańcom Leszczydołu-Nowin, Leszczydołu Starego, Leszczydołu-Pustek, Leszczydołu-Działek, Leszczydołu-Podwielątek. Sołtysi tych wsi: Bożena Grzegorczyk, Monika Bieżuńska, Monika Nozderka, Henryk Borkowski, Janusz Rogulski oraz burmistrz Grzegorz Nowosielski zaprosili na spotkanie, które w atmosferze dobrej zabawy i integracji trwało do wieczora.
Chętni mogli brać udział w konkursach, czy obejrzeć liczne pokazy np. sztuk walki (Bambero Team), atrakcje zapewniły również występami dzieci ze szkoły w Leszczydole-Nowinach i członkowie ludowego Zespołu Pieśni i Tańca „Wyszków”. Można było też wziąć udział w pokazie zumba fitness, które poprowadziła Joanna Zglec prowadząca klub Powerfit. Zagrał zespół Amanti, a na finał Marcin Kłosowski, wokalista disco polo, który tydzień wcześniej zaprezentował się wyszkowskiej publiczności podczas koncertu debiutów II Gali Muzyki Disco. Ciepło i bezdeszczowa aura sprzyjała zabawie do wieczora. Dla lubiących mniej aktywnie spędzać wolny czas był ogródek gastronomiczny z ławkami i parasolami. Zainteresowaniem cieszyły się także liczne stoiska z zabawkami, gadżetami i in.
Przygotowana przez organizatorów oferta przyciągnęła osoby w każdym wieku.
J.P.Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl