Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 listopada 2020 r., imieniny Błażeja, Saturnina

Bezpieczeństwo przede wszystkim

(Zam: 22.06.2017 r., godz. 11.27)

5 czerwca o godz. 10.00 w sali Zarządu Starostwa Powiatowego w Wyszkowie odbyło się rozdanie nagród w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa!”.

Prace oceniała komisja konkursowa w składzie: Jerzy Żukowski, Magdalena Banasiak i Krystian Pędzich. Nagrody wręczyli: starosta powiatu wyszkowskiego Bogdan Pągowski, dyrektor oddziału regionalnego KRUS w Warszawie Joanna Bala i kierownik Placówki Terenowej KRUS w Wyszkowie Jerzy Żukowski.
W kategorii I udział wzięło 127 uczniów klas 0-III z 27 szkół podstawowych z powiatu wyszkowskiego i pułtuskiego. Laureatami zostali: I miejsce Igor Murza z SP w Zatorach, kl. III, II – Oliwia Szczubeł z SP w Zatorach, kl. III, III – Łukasz Kluczek z SP w Woli Mystkowskiej, kl. III. Wyróżnienie – Igor Maliszewski z SP w Sokołowie Włościańskim, kl. I.
W kategorii II udział w konkursie brało 99 uczniów klas IV-VI z 27 szkół podstawowych z powiatu wyszkowskiego i pułtuskiego. I miejsce zajęła Karolina Pułaska z PSP w Trzciance, kl. V, II – Alicja Szymczak z SP w Zatorach, kl. IV, III – Katarzyna Piątek z PSP w Porządziu, kl. V. Wyróżnienie przyznano Alicji Kuchcie z ZS w Rybnie, kl. V.
Org.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl