Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 listopada 2020 r., imieniny Błażeja, Saturnina

Kolejne wybory bez zaskoczeń

(Zam: 22.06.2017 r., godz. 11.20)

Jerzy Prusinowski, jako jedyny kandydat, wygrał wybory na przewodniczącego Osiedla nr 3.

W niedzielę 11 czerwca w jednej z sal lekcyjnych Zespołu Szkół w Wyszkowie zebrali się mieszkańcy osiedla obejmującego m.in. ul. Graficzną, Składanowskiego, Pułtuską, Sybiraków, Wspólną, Zakolejową. Jerzy Prusinowski, dotychczasowy przewodniczący osiedla, uzyskał 13 głosów na 14 osób biorących udział w wyborach.
– Zawsze będę się starał rozwiązywać wasze sprawy, zapraszam do kontaktu, jestem do dyspozycji – deklarował.
Mieszkańcy w skład zarządu osiedla wybrali Teodora Sakowicza, Tadeusza Zyśka i Iwonę Kuleszę.
W Wyszkowie odbędą się jeszcze dwa spotkania wyborcze w osiedlach. 19 czerwca (poniedziałek) o godz. 18.30 w Zespole Szkół w Wyszkowie (os. Polonez) odbędą się wybory przewodniczącego i członków zarządu Osiedla nr 2. Obejmuje ono ulice: Akacjową, aleję Marszałka J. Piłsudskiego, Bolesława Prusa, Bursztynową, Elizy Orzeszkowej, Emilii Plater, Generała Władysława Andersa, Generała Władysława Sikorskiego (od ul. Geodetów do obwodnicy śródmiejskiej), Gwardii Ludowej, Handlową, Hanki Sawickiej, Jana Kochanowskiego, Jana Pawła II, Janusza Korczaka, Jutrzenki, Kolorową, ks. Jerzego Popiełuszki, Małą, Meliorantów, Mikołaja Reja, Monte Cassino, Odnowy, Perłową, Polną, Przytulną, Pszeniczną, Romualda Traugutta, Różaną, Serocką – strona północna, Świętego Jana, Świętej Rodziny, Zapole, Zuchów, Żytnią. Obecnie temu osiedlu przewodniczy Janina Szczerba.
23 czerwca (piątek) o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 2 odbędą się wybory przewodniczącego i członków zarządu Osiedla nr 5. W granicach tego osiedla są ulice: I Armii Wojska Polskiego (od ul. Prostej do ul. Ignacego Daszyńskiego), Białostocka (od ul. Ignacego Daszyńskiego do ul. Wiśniowej), Boj. o Wolność i Demokrację, Browarna, Chmielna, Henryka Drzewieckiego, Jana Matejki od ul. Zielonej, Jordanowska, Józefa Chełmońskiego, 1 Maja – strona wschodnia, Nadgórze, Ogródkowa, Partyzantów, Prosta (od ul. I Armii Wojska Polskiego do ul. 1 Maja), Przechodnia, Pułtuska – strona północna (od ul. I Armii Wojska Polskiego do ul. 1 Maja), Robotnicza, Spokojna, Stawowa, Strumykowa, Tadeusza Strusia, Wiśniowa, Wolności, Marii Żwirskiej. Przewodniczącym tego osiedla jest Rafał Leszczyński.
J.P.

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 22.06.2017 r., godz. 16.22
I po co Ci przewodniczący osiedla?Co oni wnoszą swoją osobą?Pan Jerzy to już nawet nie umie zabrać głosu w powaznych sprawch.wiecej z niego ubawu niż pożytku... Po co w takim razie radni?
Dodane przez rodzic, w dniu 29.06.2017 r., godz. 11.21
po co to sie nogi pocą, oczywiście nocą,PO co kr...yn anonim
Do rodzica
Dodane przez Anonim, w dniu 03.07.2017 r., godz. 13.16
Główka normalnie pracuje?może dziadek nie rodzic?

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl