Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 listopada 2020 r., imieniny Adeli, Klemensa

Próbowali kraść nie tylko w Wyszkowie

(Zam: 22.06.2017 r., godz. 11.16)

Na gorącym uczynku policjanci zatrzymali trzech mężczyzn próbujących się włamać do jednego z domów na terenie miasta. Według funkcjonariuszy, szajka grasowała także w innych rejonach Mazowsza.

Do Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie zadzwonił mieszkaniec Wyszkowa i poinformował, że ktoś próbuje włamać się do mieszkania, w którym się znajduje. Interweniowała najbliżej znajdująca się załoga patrolowa, w której skład weszli policjantka wyszkowskiej jednostki i słuchacze kursu podstawowego Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Już po kilku minutach od zgłoszenia trzech mężczyzn w wieku 40, 34 i 31 lat zostało zatrzymanych podczas próby włamania do mieszkania. Funkcjonariusze zabezpieczyli też narzędzia, których podejrzani używali do włamania.
Policjanci ustalili, że zatrzymani mężczyźni próbowali się wcześniej włamać do innego mieszkania na tym samym osiedlu, a jeden z nich był już wcześniej notowany za tego typu przestępstwa. Według policji, grupa włamywaczy działała także w innych rejonach Mazowsza.
Na podstawie zgromadzonych materiałów mężczyznom przedstawiono zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Wyszkowie jako środek zapobiegawczy zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy w stosunku do wszystkich podejrzanych. Teraz grozi im do lat 10.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl