Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 16 stycznia 2021 r., imieniny Marcela, Włodzimierza

Loczki wygrywają, Loczki przegrywają

(Zam: 22.06.2017 r., godz. 11.12)

W ubiegłym tygodniu II-ligowy zespół piłki nożnej kobiet Loczki Wyszków rozegrał dwa spotkania ligowe. Wyszkowianki pokonały u siebie Stomil Olsztyn, uległy natomiast na wyjeździe UMKS-owi Zgierz.

Spotkanie Loczki Wyszków – Stomil Olsztyn zostało rozegrane w środę 7 czerwca na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Był to zaległy mecz 17. kolejki rozgrywek, który nie odbył się w terminie z uwagi na powołania zawodniczek Stomilu do kadry wojewódzkiej. Wokół tamtego wydarzenia narosło sporo kontrowersji, ponieważ wyszkowski klub został poinformowany o tym, że spotkanie nie odbędzie w ustalonym terminie bardzo późno, przez co wiele osób ze środowiska piłkarskiego oczekiwało walkowera na korzyść Loczków. Wyszkowianki ostatecznie nie otrzymały „darmowego” zwycięstwa 3:0. Aby rozwiać wszystkie kontrowersje, wyszkowianki po prostu wywalczyły zwycięstwo na boisku. Spotkanie z Olsztynem było teatrem jednej aktorki. Główną rolę zagrała Natalia Chimkowska, która zdobyła dwie bramki i asystowała przy trzeciej (trafienie samobójcze). Loczki wygrały 3:0.
Loczki Wyszków – Stomil Olsztyn 3:0
Bramki: N. Chimkowska (2), trafienie samobójcze.
Trzy dni później, w sobotę 10 czerwca, wyszkowianki rozegrały wyjazdowe spotkanie 21. kolejki przeciwko UMKS-owi Zgierz. Rywalki okazały się bardzo mocnym zespołem, świetnie przygotowanym zarówno pod względem taktycznym, jak i motorycznym. Mecz bez wielkiej historii wygrały zgierzanki 5:0.
UMKS Zgierz – Loczki Wyszków 5:0
W ostatniej kolejce sezonu 2016/17 Loczki Wyszków wracają na własny stadion. W sobotę 17 czerwca podopieczne trenera Karola Wołynko podejmą w Wyszkowie Ząbkovię Ząbki. Początek spotkania o godz. 14.00, wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w 21. kolejce:
MUKS Tomaszów Mazowiecki – KU-AZS UW Warszawa 2:0
Jantar Ostrołęka – Forty Piątnica 3:1
Ząbkovia Ząbki – Stomil Olsztyn 3:3
KS Teresin – Piastovia Piastów 0:1
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl