Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 września 2021 r., imieniny Michaliny, Michała

Kostka nie wytrzymała pół roku

(Zam: 02.06.2017 r., godz. 08.37)

Kostka brukowa na chodniku i wzdłuż niedawno remontowanego odcinka ul. Okrzei zaczęła się kruszyć. Wykonawca w ramach gwarancji wymienił zniszczone elementy. Wykonawca nie wymienił całego chodnika, ale tylko te kostki, które zostały pokruszone.Jeśli w przyszłości kolejne elementy ulegną degradacji, firma będzie je wymieniać sukcesywnie.
Powodem powstawania dziur jest wada kostek spowodowana zastosowaniem w produkcji niewłaściwego kruszywa.
Sama realizacja przebudowy ul. Okrzei na odcinku od ul. Sienkiewicza do Pułtuskiej nie obyła się bez problemów. Wykonawca zamknął i rozkopał drogę na całej długości, co utrudniło ruch i denerwowało mieszkańców, którzy dodatkowo narzekali na powolne tempo robót. Inwestycja była dofinansowana z tzw. schetynówki.
J.P.

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 02.06.2017 r., godz. 10.57
Tak to jest jak wygrywa najtańszy wykonawca i robi się po kosztach.gdzies trzeba szukać oszczędności... Głupie prawo mamy jeśli chodzi o warunki w przetargach
Dodane przez Anonim, w dniu 03.06.2017 r., godz. 10.22
Ludzie biorą tam gdzie taniej lub kto coś da.....Za 500+ wybrali PIS i Polska się kruszy a społeczeństwo dzieli...
Dodane przez Anonim, w dniu 03.06.2017 r., godz. 11.04
Faktura wystawiona na towar I klasy a towar pozagatunkowy. Jest się czym podzielić? Takie przekręty w inwestycjach publiczntch to norma od wielu lat. Wiem bo pracowałen w sklepie ,który dostarczał towar na inwestycje publiczne i wielokrotnie byłem świadkiem takich "sztuczek". Aby to udowodnić należałoby ściągnąć rzeczoznawcę od producenta wadliwego produktu aby to on udowodnił, że nastąpiła zamiana towaru. Należałoby podać do publicznej wiadomości kto jest producentem tej kostki. To producent aby zachować dobry wizerunek firmy powinien udowodnić oszustwo. W urzędzie z pewnością są faktury na kostkę najwyższej jakości, bo takie są wymogi i takie pieniądze od podatników wyciągnięto.
Dodane przez Anonim, w dniu 04.06.2017 r., godz. 11.17
W mojej szkole terakota w łazienkach starła się pokilku miesiącach, a chyba w szkołach powinny być położone płytki o wysokiej odporności na ścieranie. Okna zaraz po wymianie zle sie zamykały i otwerały.
Dodane przez Anonim, w dniu 04.06.2017 r., godz. 16.25
Firma która dokonała naprawy fuszerki niech poprawi to jeszcze raz, bo jest jeszcze wiele do wymiany kostki na ulicy Okrzei.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl