Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 09 lutego 2023 r., imieniny Apolonii, CyrylaBezbramkowo z Bzurą

(Zam: 18.05.2017 r., godz. 09.05)

Spotkanie 31. kolejki rozgrywek IV ligi pomiędzy Bugiem Wyszków a Bzurą Chodaków zakończyło się bezbramkowym remisem. Ekipa trenera Stefana Liszewskiego zajmuje po tym meczu 12. pozycję w tabeli.Starcie Bugu z zespołem z Sochaczewa odbyło się w sobotę 13 maja na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Mecz nie miał wyraźnego faworyta, oba zespoły prezentują wiosną podobny poziom sportowy. Atut własnego boiska oraz dyspozycja w ostatnich dwóch meczach delikatnie premiowały zespół gospodarza.
W sobotnim spotkaniu kibice, niestety nie obejrzeli bramek. Oba zespoły rozegrały bardzo wyrównaną pierwszą połowę, w której zarówno Bug, jak i rywale, stworzyli sobie po kilka sytuacji podbramkowych. Ze strony gospodarzy najbliższy wpisania się na listę strzelców był Łukasz Łada, który próbował dobijać piłkę odbitą przez bramkarza rywali po strzale Łukasza Kowalczyka. Gole jednak nie padły, ani w tej, ani we wcześniejszych sytuacjach. W pierwszej połowie kilkoma paradami popisał się również Paweł Błesznowski. W drugiej odsłonie wyszkowianie zdominowali gości. Zepchnięci do defensywy piłkarze z Sochaczewa nie dali sobie jednak „wbić” żadnej bramki. Kolejną okazję miał Łada, bliski zdobycia bramki był również Piotr Bazler. W ostatniej minucie meczu jego bohaterem mógł zostać Łukasz Damętko, jednak wracający po kontuzji lewoskrzydłowy również nie wykorzystał dobrej okazji. Z bezbramkowego remisu bardziej zadowoleni z pewnością mogą być goście.
Bug Wyszków – Bzura Chodaków 0:0

Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
KS Łomianki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Hutnik Warszawa 1:0
MKS Przasnysz – MKS Ciechanów 2:1
Unia Warszawa – Wisła II Płock 2:1
Dolcan Ząbki – Delta Słupno 5:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 1:3
Czarni Węgrów – Błękitni Raciąż 1:3
Tęcza Łyse – Podlasie Sokołów Podlaski 0:3 (wo)
Mazovia Mińsk Mazowiecki – Mławianka Mława 4:3
W najbliższym tygodniu Bug rozegra dwa spotkania ligowe. W środę 17 maja wyszkowianie udadzą się do Ciechanowa, gdzie zmierzą się z miejscowym MKS-em w „meczu przyjaźni”. W sobotę 20 maja ekipa trenera Liszewskiego wraca natomiast na wyszkowski stadion, gdzie podejmie rezerwy Wisły Płock. Początek tego starcia o godz. 15.00, serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!
Turu


Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl