Blamaż z Ostrovią

(Zam: 10.05.2017 r., godz. 17.51)

Pierwsza drużyna seniorów Bugu Wyszków nie będzie dobrze wspominała swojego ligowego starcia rewanżowego z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Wyszkowianie ulegli niżej notowanym rywalom 1:3.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 29 kwietnia w Ostrowi Mazowieckiej. Zdecydowanym faworytem meczu byli podopieczni trenera Stefana Liszewskiego, wyszkowscy piłkarze jednak całkowicie zawiedli. Okupująca jedno z ostatnich miejsc w tabeli Ostrovia od początku meczu znajdowała się w defensywie. Piłkarze Bugu raz za razem zbliżali się do pola karnego gospodarzy, nie potrafili jednak realnie zagrozić bramce rywali. Dużo skuteczniejsi byli ostrowianie, którzy wykorzystali niemal każdy błąd popełniony przez defensywę Bugu w pierwszej połowie. Po początkowym okresie przewagi Bugu, rywale zdobyli trzy bramki z rzędu (odpowiednio w 7. 28. i 44. minucie spotkania) kończąc pierwszą odsłonę na wysokim prowadzeniu. W wyszkowskiej drużynie całkowicie spadło morale. W drugiej połowie udało się zdobyć jednak jedną bramkę, honorowe trafienie zanotował w ostatnich minutach Mateusz Paradowski. Poza sytuacją, po której padł gol, wyszkowianie nie zagrozili realnie bramce gospodarzy. Ostatecznie mecz zakończył się 1:3 na korzyść Ostrovii.
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Bug Wyszków 3:1 (3:0)
Bramka dla Bugu: M. Paradowski 88.
Bug: P. Błesznowski – K. Kaput, P. Kostrzanowski (60. – D. Modzelan), M. Paradowski, R. Nogaj – M. Bala, M. Kopeć (60. – Ł. Łada), A. Majczyna, P. Połodziuk, B. Rejnuś – Ł. Kowalczyk.
Szansę na poprawę nastroju sobie oraz kibicom wyszkowianie będą mieli w środę 3 maja, kiedy to podejmą na własnym stadionie zespół KS Łomianki. Początek meczu o godz. 17.00, wszystkich kibiców zapraszamy!

Dolcan Ząbki – Bzura Chodaków 0:1
Unia Warszawa – Hutnik Warszawa 2:0
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Podlasie Sokołów Podlaski 5:0
Błękitni Raciąż – Mławianka Mława 1:4
Pogoń II Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0
Delta Słupno – Tęcza Łyse 3:0 (wo)
Wisła II Płock – Czarni Węgrów 2:1
MKS Ciechanów – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:0