Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 września 2020 r., imieniny Mateusza, Miry

Bug – Pogoń 1:4

(Zam: 04.05.2017 r., godz. 13.13)

W sobotę 22 kwietnia na stadionie WOSiR pierwszy zespół seniorów Bugu Wyszków podejmował lidera tabeli IV ligi, Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Górą byli rywale, którzy wygrali 4:1.

Pogoń była zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania. Zespół z Grodziska Mazowieckiego kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, pewnie zmierzając do triumfu w całej lidze i awansu na trzeci front. Wyszkowian premiował atut własnego boiska, jednak oczywistym było, że w starciu z liderem będzie bardzo ciężko o jakąkolwiek zdobycz punktową.
Początek sobotniego spotkania był jednak dobry w wykonaniu gospodarzy. Podopieczni trenera Stefana Liszewskiego utrzymywali się przy piłce i kilkukrotnie zawitali w okolice pola karnego grodziszczan. Po niespełna 10. minutach gry, po raz pierwszy bramce Pawła Błesznowskiego zagrozili natomiast rywale. Jeden z ich napastników w niezłej sytuacji trafił w poprzeczkę (strzał głową). Po kwadransie przeciwnicy wyszli na prowadzenie, wykorzystując rzut karny, podyktowany przez arbitra głównego za faul jednego z wyszkowskich defensorów. Po kolejnym kwadransie gry goście podwyższyli wynik na 2:0. Bramka padła po prostopadłym podaniu i strzale z niewielkiej odległości. Do końca pierwszej odsłony utrzymał się wynik 2:0 na korzyść gości. Wyszkowianie kilkukrotnie próbowali wedrzeć się w „16-stkę” Pogoni, jednak z ich akcji nic nie wynikało.
W drugiej odsłonie goście nadal dominowali. W 59. minucie było już 3:0, a po niespełna kwadransie 4:0. Bug został zepchnięty do głębokiej defensywy. Na dziesięć minut przed końcem spotkania, honorowe trafienie dla wyszkowian zdobył strzałem z dystansu Łukasz Łada. Tym samym, młody pomocnik z Wyszkowa ustalił wynik spotkania na 4:1.
Bug Wyszków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:4 (0:2)
Bramka dla Bugu: Ł. Łada 80.
Bug: P. Błesznowski – B. Rejnuś, M. Paradowski, P. Kostrzanowski, R. Nogaj – A. Majczyna, M. Bala (75. - D. Modzelan), M. Kopeć (46. - K. Kaput), P. Połodziuk (64. - Ł. Łada), P. Bazler – Ł. Kowalczyk.
W najbliższą sobotę (29 kwietna) ekipę trenera Stefana Liszewskiego czeka wyjazdowe starcie z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Wyszkowianie będą zdecydowanym faworytem tego spotkania, liczymy na trzy punkty. Na własny stadion Bug wróci natomiast w środę 3 maja, kiedy to podejmie KS Łomianki. Początek tego spotkania o godz. 17.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Pogoń II Siedlce – Mławianka Mława 3:0
MKS Przasnysz – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 6:1
Unia Warszawa – KS Łomianki 3:1
Dolcan Ząbki – Hutnik Warszawa 1:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Bzura Chodaków 0:1
Czarni Węgrów – MKS Ciechanów 0:6
Tęcza Łyse – Wisła II Płock 0:3 (wo)
Mazovia Mińsk Mazowiecki – Delta Słupno 3:1
Podlasie Sokołów Podlaski – Błękitni Raciąż 1:3.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl