3:3 w meczu na szczycie

(Zam: 04.05.2017 r., godz. 13.12)

W sobotę 22 kwietnia w Warszawie odbył się mecz pomiędzy dwoma czołowymi zespołami w lidze Orlików – Bugiem Wyszków (rocznik 2006) a Białymi Orłami II Warszawa.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli wyszkowianie, bramkę otwierającą rezultat zdobył Bartłomiej Ziętara. Rywale szybko odpowiedzieli, już po minucie doprowadzając do remisu. Kolejny raz zespół trenera Zacharskiego na prowadzenie wyprowadził Jan Roszkowski, za chwilę zaś mieliśmy 2:2. Bramka rywali z 40. minuty zaczęła przechylać szalę zwycięstwa na ich stronę, jednak wyszkowianie się nie poddawali i najpierw wyrównali (bramka Adama Radziewicza), a następnie oblegali bramkę stołecznych w celu zdobycia decydującego trafienia. Rywale zdołali się obronić, a po długim wykopie wywalczyć nawet rzut karny, który mógł dać im wymarzone zwycięstwo. W ostatniej minucie meczu jego bohaterem został jednak bramkarz Bugu Mateusz Brejnak, który obronił rzut karny i tym samym remis w tym szalonym meczu.
Białe Orły II Warszawa – Bug Wyszków (2006) 3:3 (1:1, 1:1, 1:0, 0:1)
Bug: M. Brejnak, A. Buźniak, J. Chodkowski, J. Ludwikowski, J. Pyśk, B. Ziętara, J. Roszkowski, M. Fijałkowski, E. Wójcik, B. Uzdowski, A. Radziewicz.
Trener: P. Zacharski.