Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

W Urzędzie Miejskim zapłacisz kartą

(Zam: 19.04.2017 r., godz. 17.15)

Mieszkańcy chcący dokonać opłaty za usługi prowadzone przez Urząd Miejski Wyszkowie, ale również m.in. za komercyjne opłaty mogą skorzystać z terminalu w kasie Banku Spółdzielczego w Wyszkowie, mieszczącej się na pierwszym piętrze.

Bezgotówkowo możemy zatem zapłacić m.in. za lokalne podatki (od nieruchomości, leśny, rolny, środków transportowych), zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych, opłatę za wydanie odpisu aktu urodzenia, ślubu, zajęcie pasa drogowego, wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, zameldowanie, wymeldowanie z pobytu stałego lub czasowego. Zapłacić możemy również m.in. za prąd, gaz, usługi telekomunikacyjne i inne.
Od klientów Banku Spółdzielczego w Wyszkowie nie są pobierane prowizje za dokonanie płatności. Prowizja jest natomiast pobierana za płatność kartą wydaną przez inny bank niż BS w Wyszkowie. Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie przez każdy bank. Tabele opłat i prowizji dostępne są m.in. na stronach internetowych banków oraz w każdym oddziale danej placówki. Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl