Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Sukces reprezentacji powiatu w unihokeju

(Zam: 19.04.2017 r., godz. 17.07)

18 i 19 marca w Chudku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej SZS odbyły się Mistrzostwa Międzypowiatowe w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców.

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej z Zabrodzia, pod kierunkiem Macieja Mędrzyckiego, reprezentowali powiat wyszkowski w obu kategoriach.
W turnieju dziewcząt wzięło udział 6 drużyn reprezentujących poszczególne powiaty: SP Chudek, SP 1 Ostrołęka (powiat ostrołęcki), SP Leszno (powiat przasnyski), SP Szelków (powiat makowski), SP Zaręby Kościelne (powiat ostrowski) i SP Zabrodzie (powiat wyszkowski).
W drodze losowania zespoły podzielono na dwie grupy. Nasze zawodniczki znalazły się w grupie z SP Zaręby Kościelne i SP Chudek. Drugą grupę stanowiły zespoły: SP Leszno, SP Szelków i SP 1 Ostrołęka. Po rozegraniu wszystkich meczów dziewczęta uplasowały się na IV miejscu.
Reprezentacja w większości oparta była na zawodniczkach znacznie młodszych niż rywalki, dlatego też wspaniała postawa dziewcząt i osiągnięty wynik cieszą jeszcze bardziej.

Klasyfikacja końcowa
1. SP Chudek
2. SP Szelków
3. SP Leszno
4. SP Zabrodzie
5. SP 1 Ostrołęka
6. SP Zaręby Kościelne

Reprezentacja dziewcząt SP Zabrodzie: Ewelina Kryszkiewicz, Julia Getka, Kinga Skoczeń, Justyna Topolewska, Natalia Górecka, Oliwia Dana, Julia Garbarczyk, Klaudia Napłoszek, Aleksandra Klusek, Martyna Chuda (kapitan), Łucja Sykulska.
W zawodach chłopców wzięło udział 5 drużyn: SP Chudek (powiat ostrołęcki), SP Czernice Borowe (powiat przasnyski), SP Amelin (powiat makowski), SP Stary Lubotyń (powiat ostrowski) i SP Zabrodzie (powiat wyszkowski).
Zespoły rywalizowały ze sobą w systemie „każdy z każdym”. Za zwycięstwo drużyna otrzymywała 2 punkty, a za remis 1. W przypadku takiej samej liczby punktów decydował wynik meczu bezpośredniego i bramki.
Drużyna z Zabrodzia w pierwszych trzech meczach odniosła pewne zwycięstwa. Uległa dopiero w ostatnim spotkaniu gospodarzom turnieju – drużynie SP Chudek, co zaważyło o końcowej kolejności w zawodach. Zajęte ostatecznie II miejsce, to jeden z największych sportowych sukcesów szkoły ostatnich lat.
Klasyfikacja końcowa
1. SP Chudek
2. SP Zabrodzie
3. SP Czernice Borowe
4. SP Amelin
5. SP Stary Lubotyń
Reprezentacja chłopców SP Zabrodzie: Szymon Kołodziejczyk, Oskar Rachubka, Jakub Ruszczak, Gracjan Rachubka, Bartłomiej Nadaj, Karol Chmiel, Bartosz Dybek, Michał Markuszewski, Daniel Banasiak (kapitan), Bartłomiej Koll, Wiktor Kochański.
Obie drużyny zagrały z wielkim zaangażowaniem, godnie reprezentując swoją szkołę i powiat wyszkowski. Szkolnym reprezentacjom gratulujemy i życzymy kolejnych, sportowych sukcesów.
org.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl