Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 grudnia 2021 r., imieniny Barbary, Krystiana

„Łapaj” złodzieja...

(Zam: 12.04.2017 r., godz. 12.29)

Ksenofobiczny, prostacki w formie z sugerowanym wulgaryzmem, nakłaniający do łapania tak zwanego złodzieja, autorstwa Gazety Polskiej, baner, wisiał jakiś czas na budynku przy ul. I AWP. W wyniku protestów mieszkańców ulicy został usunięty. Fakt ten został udokumentowany zdjęciami, z których jedno publikujemy.Nasuwa się w takim razie stara maksyma, że bardzo często okrzyk „łap złodzieja!” jest autorstwa wyżej wymienionych. Próżno by szukać w materiałach archiwalnych potwierdzenia, że wtedy, gdy Wyszków był terroryzowany przez gangi złodziei, obecne środowisko Gazety Polskiej wyrażało swój sprzeciw czy protestowało.
Oczywiście autorom banera chodzi o tak zwanego złodzieja, którym to jest każdy niepopierający linii politycznej tej Gazety. Przykład mieliśmy po spotkaniu zorganizowanym ostatnio przez klub „GP”, po którym to skradziono baner przedstawicielom środowiska KOD, przez przedstawiciela środowiska jak najbardziej związanego z Klubem GP. Jak zatem mielibyśmy to rozumieć? Jak nam ukraść to źle, ale jak my ukraść to czyn patriotyczny? Gratulujemy, lecz nie popieramy.
Kierowany głównie do swoich zwolenników przekaz, oparty na najpodlejszej ludzkiej przywarze – nienawiści, jest nie tylko scharakteryzowaniem autora (ów), jest również wyrazem jego braku szacunku, wręcz pogardy, dla swojego elektoratu.
Uważamy, że w okresie niesłychanie napiętej sytuacji politycznej, w jakiej znajduje się nasz kraj, nasze społeczeństwo, najgorszą z rzeczy jest nawoływanie do przemocy, do nienawiści.
Każdy ma prawo do swoich poglądów, sympatii politycznych, ale każdy ma obowiązek szacunku do swojego kraju, do społeczności, w której żyje, do swojego sąsiada – współobywatela.
Apelujemy zatem do przyzwoitość wszystkich, z różnych stron barykady, o odrzucenie ksenofobii, nienawiści i ich siewców, siewców zła i głupoty.
Platforma Obywatelska RP w Wyszkowie

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 12.04.2017 r., godz. 13.07
Widać baner podział na PO jak płachta a byka.Czyżby czuli się urazeni?
Dodane przez Anonim, w dniu 12.04.2017 r., godz. 13.24
Dodane przez Prawdziwa cnota krytyk się nie boi. PO to nie cnotliwa panna, w dniu 11.04.2017 r., godz. 22.33 Brawo państwo z klubu GP w Wyszkowie, świetnie, że bierzecie udział w uroczystościach państwowych. W Wyszkowie kolejna miła niespodzianka. Władze PO w Wyszkowie zaorały się atakiem na akcję promocyjną Gazety Polskiej na tablicach reklamowych pod hasłem "Bić k..... i złodziei ". Ponoć prawdziwa cnota krytyk się nie boi, ale.. . Jak wiemy jest to cytat z Piłsudskiego a wyraz na k.. nie znaczy najstarszy zawód świata tylko osoby, które donosiły na Polskę i ją osłabiały. Teraz podobnie, PO i Nowoczesna, na wyścigi donoszą na Polskę do Brukseli. Jeszcze lepiej, że PO broni Eychlera i bandę, która prowokowała w Wyszkowie. Ktoś z uczestników zabrał prowokatorom z KOD kawałek gadźetu, chcieli pokrzyczeć jak będzie wychodził Sakiewicz, a tu nici.Poszli z płaczem na policję donieść. Po raz kolejny okazało się, że KOD i PO to jest ekipa na miarę gangu Olsena. Będę miał radosne święta, kampania reklamowa GP udała się w Wyszkowie, PO reklamuje Gazetę Polską.
Dodane przez Anonim, w dniu 12.04.2017 r., godz. 14.08
WALCZ PLATFORMO O PRZYSPIESZENIE WYBORÓW.PIS NA ŚMIETNIK HISTORII NATYCHMIAST !!!!!!!!!!!
Dodane przez Romana, w dniu 12.04.2017 r., godz. 14.34
Niech PO,PSL czy Eychlej z KODu pochwala sie chociaz jednym dobrym uczynkiem dla Wyszkowa,czy naszej Polski. Oprocz,dbania o wlasne interesy,przede wszystkim materialne,swiadome niszczenie wspolnego dobra,manipulacji,propagandy,obsadzania etatow w zamian za popieranie ich w tych niecnych czynach, awansowanie za lojalnosc w paskudnych interesach,tuszowanie przestepstw( tak jak w przypadku ,,cegielek" w naszych szpitalu,gdzie zloty interesik kwitl bardzo dlugo) a zwalniani z pracy byli ci,ktorzy informowali o tym dyrekcje. Oto cale zaslugi tych organizacji. Jeszcze niektore probuja zmartwychwstac tak jak wyskoczyl z tym PSL,ale to tylko strach przed rozliczeniem za lata ,,eldorado" P
To miała być wasza "akcja promocyjna" ?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 12.04.2017 r., godz. 15.20
Pasuje do was jak ulał, nic dodać, nic ująć. Jest jak reklama taniego burdelu na ul. Brzeskiej, z tyłu bazaru. Wasz poziom, podobnie jak kradzież naszego banera przez "szefa" Młodzieży Wszechpolskiej po spotkaniu z Sakiewiczem. Hahaha. Oby tak dalej "patrioci". Czołem Wielkopolsce !
Do Eychleja
Dodane przez Anonim, w dniu 12.04.2017 r., godz. 17.03
Twoj poziom i wiedza ogranicza sie do burdelu na Brzeskiej i to z jaka dokladnoscia znasz lokalizacjac,podajac,ze miesci sie na tylach bazaru. Czy tych spadochroniarzy co zwiezliscie na spotkanie z pania posel,to moze z tego przybytku wynajeliscie,PO ich wygladzie i zachowanie,zgadzaloby sie. Teraz juz wiem skad u ciebie ciagotki do tej patologii.
Anonim 14.08
Dodane przez Anonim, w dniu 12.04.2017 r., godz. 17.11
Seledynowy,milosnik przybytku z Brzeskiej, przecholowal z flaszeczkami i nie opatrznie wyjawil znajomosci na Pradze,ale ubaw PO pachy.
Dodane przez Sąsiad, w dniu 12.04.2017 r., godz. 17.21
Odezwał się bywalec przybytku na Brzeskiej. Kandydat do Rady Gminy Wyszków poprzednich wyborów z listy, a jakże, wrażliwej miłosiernej PO, pod kierownictwem Mroza, Chodkowskiego i Gizińskiego. Czołem, i zbadaj się, czyś czego nie przywlekł na Pułtuską.
Jeszcze a propos waszego hasła z reklamy gazety polskiej
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 12.04.2017 r., godz. 20.14
Nie, bić was nie będziemy, od wymierzania sprawiedliwości w Polsce są sądy. Choć w dzisiejszych czasach są one w rękach partii PIS i nie liczy nikt na sprawiedliwość to myślę, że samo podanie do wiadomości publicznej zrobi swoje. Pozdrawiam.
Dodane przez wwy, w dniu 12.04.2017 r., godz. 20.31
Hehe, Platforma pisze "Nasuwa się w takim razie stara maksyma, że bardzo często okrzyk „łap złodzieja!” jest autorstwa wyżej wymienionych", czyli coś z cyklu "sami o sobie".
do Romana
Dodane przez Anonim, w dniu 12.04.2017 r., godz. 20.52
A co ma PO z Tuskiem do "cegiełek" w Wyszkowskim szpitalu ???????? Wstydz się babo "pisoska" bo jedyną podwyżkę od lat dostaliście od ministra Zembali z PO i nie odwracaj uwagi od tematu
Do Izy
Dodane przez Ciekawa polemika, w dniu 12.04.2017 r., godz. 23.20
Dodane przez Urzędniczka niższego szczebla, w dniu 12.04.2017 r., godz. 09.00 Jest lepiej niż ty to widzisz wyszkowianinie .Nasze miasto to plociuszkowo, wystarczy, że jedna osoba coś wie, a podzieli się informacją sensacją z kilkoma a ta znów z kilkoma. Nawet w urzędzie funkcjonuje drugi, nieoficjalny obieg informacji. I taka ola wścieka się, że nic nie może z tym zrobić. O ile informatyk ma wgląd w urzędowe komputery, to nie ma go już do naszych telefonów. Zawsze znajdzie się chwila zajrzeć w Internet sprawdzić co w trawie piszczy, a także coś od czasu do czasu skrobnąć. Są pracownicy, co robią to niejako z urzędu, polecenia Paprotki, ja robię to, jak to młodzież mówi, z partyzanta. Mamy tu niezły ubaw. Wyszków dojrzał do zmiany. Burmistrz w rzeczywistości jest cienki w uszach, władzę zawdzięcza zapleczu złożonemu przeważnie ze sprzedajnych sołtysów i kilku radnych. Teraz sen z powiek spędzają mu komentarze o jego braku zaplecza w rządzie, bo i zwykły Kowalski z Kowalską wie, że bez jego wsparcia spektakularnych inwestycji nie da się już zrobić. Chyba, że kosztem mieszkańców, ale to już stąpanie po cienkim lodzie. Ludzie nie zapomnieli mu dużych podwyżek w nieporadnych wodociągach i raczej nie zapomną. Jakby się ktoś pytał o stadion i dokończenie obwodnicy, to mówię, że nic z tego nie będzie. My już to wiemy, ale cicho, bo to urzędowy sekret. Znów spieprzyli papiery a kolejka po dotacje znów nas przeskoczyła. I tak w koło Macieju, który już raz? Tej kadencji mu już nie wystarczy. Przypomnienie sytuacji z drogą w Sitnie i Panią Jadzią Ickiewicz, było tu szeroko komentowane, tego się właśnie boją. Kto ten komentarz napisał, gdzie i kiedy? Może koleżanka z sąsiedniego pokoju, a może z gabinetu, w przerwie na papieroska, w toalecie, bufecie, na karmieniu? Toczy się ciche śledztwo, wszyscy coś udają. Nie myśl, wyszkowianinie, że urzędnicy murem za Paprotką i jej podlewaczem stoją. Wyrwa jest całkiem duża. Nie jest źle. Pozdrawiam.************* Dodane przez MM, w dniu 12.04.2017 r., godz. 10.30 Urzędniczko niższego szczebla władza samorządowa jej jakość, sprawność to nie tylko burmistrz ale cała struktura którą ma do dyspozycji. Jej lojalność też. Nawet jeżeli uważasz, że Twój przełożony zasługuje na krytykę to pamiętaj, że też w tym jesteś. A ewentualnemu nowemu (może Głowackiemu) mogę tylko współczuć lojalności i profesjonalizmu tego aparatu opisanego przez urzędniczkę niższego szczebla. To się przecież się nie zmieni... Powie ktoś, że to burmistrz sam sobie na to zapracował. Pewnie a nawet oczywiście, że tak, ale czy to wyjaśnia takie zachowanie w 100%. Wg mnie nie ale jak ktoś nie ma problemu z lusterkiem po czymś takim to już jego sprawa... Nawet najlepszy kierowca zepsutym samochodem (jak się okazuje bardzo zepsutym) daleko nie zajedzie... *********
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 13.04.2017 r., godz. 06.45
Czas protestów dobiega końca. Pora myśleć o przygotowaniach do majdanu. Ta władza musi zostać czym prędzej obalona. Strajk generalny, blokady w miastach i na drogach, powszechny bunt - każda metoda bez użycia fizycznej przemocy jest dopuszczalna i pożądana. To już nie przelewki - projekt, który wypichcili, podporządkowuje sądy Ziobrze. Pomysł tak jawnego i bezczelnego złamania konstytucji, pozbawia władzę legitymacji i zwalnia obywateli z obowiązku podporządkowania się jej decyzjom i zarządzeniom. To już nie demokratycznie wyłoniona władza państwa prawa, lecz banda przestępców, którzy powinni trafić za kratki.
o co kaman?
Dodane przez POplon, w dniu 13.04.2017 r., godz. 07.40
" Panie Marszałku, a jaki program tej partii? – zapytał Piłsudskiego hrabia Aleksander Skrzyński. – Najprostszy z możliwych. Bić k.... i złodziei, mości hrabio – odpowiedział w swoim stylu marszałek." Ech, Wy, dzisiejsi Piłsudczycy noszący lampasy na nieszarych strojach, chwyćcie za repliki szabli i stańcie w obronie honoru Marszałka!
Parę refleksji postrocznicowych
Dodane przez Maciej Bajkowski, OSA, Obywatele RP, w dniu 13.04.2017 r., godz. 07.51
Za nami kolejna pisowska hucpa, organizowana rzekomo ku pamięci ofiar katastrofy smoleńskiej. Rzekomo, bo w istocie to był tylko parteitag naszej narodowo komunistycznej NSDAPiS. I po raz kolejny góra urodziła mysz. Mimo wysiłku zwożących wiernych i fanatyków proboszczów, szefów klubów GaPola i rodzin radia bez twarzy frekwencja najwierniejszych była nader marna. W polu nur fur PiS i okolice tłoku nawet w pobliżu sceny nie było, 9/10 wygrodzonego kilometrami barierek wybiegu dla świń zionęła pustką. Przed oblicze Najniższego dopuszczono nie więcej niż 2-3 tysiące najwierniejszych pretorian. Pośledni lud smoleński odganiany był od bramek dokładnie tak samo, jak gorszy sort. Wzgardzeni przez umiłowanego prezesa smoleńscy bracia i siostry przez cały dzień przychodzili do obrandowanego i obwieszonego cytatami z Lecha i Marii Kaczyńskich stoiska Obywateli Solidarnie w Akcji, żaląc się, czy nawet prosząc o pomoc w uzyskaniu przepustek na teren zastrzeżony dla nadludzi... Większość z nich po prostu sobie poszła do domów. Kilkuset najwytrwalszych koczowało obok nas na skwerze Twardowskiego i w okolicach. Zorganizowana przez Obywateli RP kontrmanifestacja na placu Piłsudskiego zajęła 1/4 powierzchni tego ogromnego terenu. Jakieś 1500 do 2000 ludzi przyszło, by zaprotestować przeciwko zawłaszczaniu państwa przez jedynie słuszną narodowo komunistyczną partię. Przeciwko pogardzie dla prawdy, dla prawa, przeciwko szyderstwu ze sprawiedliwości. To był kolejny wielki sukces tej w końcu elitarnej i dość hermetycznej grupy opozycyjnej. Nie udało im się do końca zrealizować nieco naiwnego, idealistycznego planu, polegającego na wejściu grupą na teren pisowskiego święta partyjnego i milczącego protestowania tam z białymi różami w rekach. Ale nie po to Jego Tchórzliwość ściągał tysiące policjantów z całego kraju, stawiał kilometry barierek, żeby ci, przez których co chwila musi zmieniać pampersa mogli wejść w pole jego widzenia. Sukcesem Obywateli RP jest właśnie ta gigantyczna operacja policyjno logistyczna odgradzająca rasę panów od podludzi. Trochę analogii do wojny partyzanckiej. PiS zachowuje się jak okupant w podbitym kraju. Zabiera co chce, osadza swoimi poputczikami każde ważniejsze stanowisko. Stara się przekupić podbitą ludność, rzucając jej ochłapy z pańskiego stołu. na zasadzie - Dla was po 500+ nam po 50 tysięcy. Pokonani i podbici nie mają armii, nie są w stanie stanąć do otwartej walki z państwem i jego aparatem przemocy, opanowanym przez najeźdźcę. Powstaje partyzantka. Partyzant jest w stanie działać, dopóki ma dla swoich działań poparcie społeczne. Czyli bazę, która go zaopatruje, wspiera i pomaga. Cechą ruchu partyzanckiego jest rozproszenie. Wielość małych grup, działających lokalnie, ale potrafiących w razie czego wspólnie zrobić większą akcję. Wbrew pozorom najeźdźca nie jest wszechmogący. Nie jest w stanie upilnować całego zajętego siłą terenu. Szarpany w wielu miejscach na raz wcześniej czy później dochodzi do wniosku, że nie opłaca mu się próbować dokonać niemożliwości. Ściąga siły do większych i łatwych do obrony miast i miasteczek, zostawiając interior w rękach partyzantów. Po drogach porusza się w uzbrojonych po zęby konwojach. I to już jest początek końca okupanta i samej okupacji. Tak było w latach 39-45 w Polsce czy Jugosławii, potem w Wietnamie, Korei czy Afganistanie. Kraj można podbić, utrzymać go wbrew woli obywateli cholernie trudno, i zawsze jest to ekonomicznie nieopłacalne. I co my tu mamy na naszym podwórku? Okupant przegrał na Krakowskim przedmieściu. Przegrał sromotnie, mimo posiadanej ogromnej, niemal druzgocącej przewagi technicznej i stojącej do jego dyspozycji machinie państwowego systemu opresji. Marcowa miesięcznica to była klęska prezesa i jego bandy. Dlatego prezes postanowił przejść do obrony - wie dobrze, że już stracił pierwszy rozpęd, że blitzkriegu nie będzie. Zamknął się w doskonale strzeżonej twierdzy i sądzi, że zdoła w niej przetrzymać każde oblężenie. Paulus pod Stalingradem też się tak łudził. Ten kto się już tylko może bronić już przegrał, nawet jak tego nie dopuszcza do świadomości. Jeżeli jest tchórzem, jak Nasza Dosrojność, to przegrywa nawet, jak otaczające go siły są dużo słabsze od jego armii. Otoczyliśmy tchórza z jego armią na Krakowskim przedmieściu, szturmowaliśmy ze wszystkich stron. Nasze kolubryny kruszyły mury propagandowe, a wycieczka oblężonych została odparta nie osiągnąwszy sukcesu i z minimalnymi stratami po naszej stronie. Latem napisałem, że już zaczynamy wygrywać, dziś już po prostu wygrywamy. To może jeszcze potrwać - druga wojna światowa wygrana była już w 42, kolejne lata to była egzekucja. Dlatego moi drodzy przestańcie kwękać. Nie proście o cud, stawajcie do walki tam gdzie jesteście. Niech wróg wie, że nigdzie i nigdy nie zazna spokoju. Nie przejmujcie się szykanami - niedługo szykanowani będą rozliczać szykanujących. I rozliczymy ich do samego dna, do spodu. Pozostałości pisowskiego ścierwa wyrzucimy na śmietnik historii. I wybaczymy.
beka
Dodane przez laki, w dniu 13.04.2017 r., godz. 10.20
Panie Marku E. "obalić" to możesz co najwyżej flaszkę. Wszystkiego najlepszego na Święta Wielkiejnocy.
Dodane przez Anonim, w dniu 13.04.2017 r., godz. 10.40
Bajkowski, musisz wydobyć z niebytu odbytu Palikota. Inaczej wylądujesz tam gdzie on. Jedną rzecz robisz dobrą, konsolidujesz prawą stronę.
Dodane przez "Bić k..... i złodziei", w dniu 13.04.2017 r., godz. 10.43
PO w Wyszkowie chciała wciągnąć klub Gazety Polskiej w Wyszkowie w niezrozumiałą awanturę a sami wyszli na obrońców Marka Eychlera, lumpa Bajkowskiego i innych z KOD, którzy doprowadzili do prowokacji na spotkaniu z Krysią Pawłowicz i wszczęli awanturę na zewnątrz Biblioteki Miejskiej po spotkaniu z Tomaszem Sakiewiczem. Panowie Mróz, Siekierski, Chodkowski i inni mówicie, że każdy ma prawo do swoich poglądów a sami pewnie wysłaliście prowokatorów typu Eychler, KOD, Obywatele RP, związanych ideowo z PO, jeszcze do tego ściągniętych z Warszawy i okolic, żeby zakłócali spotkania PiS czy klubu Gazety Polskiej i jeszcze ich bronicie. Na waszym spotkaniu obywatelskim z Broniarzem nikomu nawet nie przyszło na myśl aby zakłócać spotkanie. Społeczeństwo się na was pozna. My organizujemy spotkania z sympatykami i ludźmi, którzy chcą zaczerpnąć informacji albo zadać pytanie w sprawie a wy, czyli PO, prowokujecie a następnie donosicie do prasy lokalnej.
Dodane przez Buhahahahahaha, w dniu 13.04.2017 r., godz. 10.53
Można powiedzieć do Platformy Obywatelskiej w Wyszkowie, o ile jeszcze to w Wyszkowie działa - UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ. Niezły komentarz ( mowę nienawiści) wam Bajkowski, związany z PO, wysmażył przed świętami.
mowa PO miłości
Dodane przez a51, w dniu 13.04.2017 r., godz. 11.01
Knajacki język przewodniczącego Neumanna w programie "Kawa na ławę" w stosunku do rządzących. Ten erudyta powiedziała ni mniej ni więcej , tylko ,że na PiS trzeba bejsbola. Ten były bankowiec , później wiceminister zdrowia , błysnął erudycją w stylu „ dresiarza”, ot taki standard w PO. Ci wszyscy , którzy podnoszą larum na czasami niefortunne wypowiedzi ekipy rządzącej i jej polityków, po wypowiedzi Neumanna nabrali wody w usta. Cisza jak makiem zasiał. Otóż byłym właścicielom Polski z PO-PSL wolno grozić obecnie rządzącym „ narzędziem” bandytów czyli bejsbolem. Można zauważyć, że PO oprócz donoszenia do Brukseli na Polskę, w celu dyscyplinowania na swoja modłę rządzących używa nowego narzędzia, którym straszy rządzących czyli bejsbol. Czy można komentować takie chamstwo , nie tylko można , ale wręcz trzeba a strona rządząca powinna nagłośniać takie zachowania „ totalnej opozycji”.
Dodane przez ha, w dniu 13.04.2017 r., godz. 12.23
Już pierwsza ochotnicza drużyna za Eychlerem i Palikociarzem B. się formuje. POd sztandarem walki z nienawiścią, ksenofobią, aha, o co Gizińskiemu z tą ksenofobią chodzi w tym tekście?
przysłowia polskie są mądrością narodu
Dodane przez nie stare maksymy, ale ..., w dniu 13.04.2017 r., godz. 12.33
Opatrzę to najlepszym z możliwych komentarzem "Puknij w stół, nożyce się odezwą". Ale, żeby mieć czelność apelować o przyzwoitość. NiePOjęte!
Stłuczka limuzyn z PiSobolszewikami.
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 13.02
Rządowe limuzyny zderzyły się ze sobą tuż przed siedzibą PiS. Na każdym szczeblu pełen profesjonalizm...
Dodane przez Anonim, w dniu 13.04.2017 r., godz. 13.09
Piśorstfo nie ma rzeczowych kontrargumentów na wszystkie kierowane do nich zarzuty.... Odpowiedzią są inwektywy, chamstwo,znieważanie i opluwanie.Staczacie się każdego dnia ale nikt nie przewidział,że tak daleko będzie Wasze dno.
Uniwersytet, na którym pracuje ''ekspert'' Binienda,
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 13.13
odcina się od bredni głoszonych na temat Smoleńska.
Jedna z najbardziej perfidnych w PiS - Małgorzata Gosiewska
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 13.21
o Polakach nie popierających PiS: ''Problemem są politycy i dziennikarze, pseudodziennikarze, którzy popierają to bydło. Przepraszam bardzo, tę swołocz, która w ten sposób się zachowuje''.
A w Tarnowie, na spotkanie z Bosakiem, przyszła jedna osoba.
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 14.01
Bosak to ten od Młodzieży Wszechpolskiej. Spotkanie było szeroko nagłaśniane.
M...el z butelka gorzalki .....
Dodane przez Josek, w dniu 13.04.2017 r., godz. 14.40
Znowu seledynowy 101 zaczal walke z butelka "czysciochy", a przy okazji "urodzil" pare smiesznych wpisow i zapewne zasnal w pozycji lamanej , zmeczony rozmyslaniem nad sensem istnienia przed monitorem komputera....????
Macierewicz i Duda uciekli z konferencji po tym,
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 14.48
gdy usłyszeli pytania dotyczące Misiewicza. No cóż, teraz Miśka kryptogej z Żoliborza obraca, ale Macierewicz jeszcze go odbije...
ePiSkopatologia to grzechów ciężkich dodała
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 14.53
in vitro i antykoncepcję.
Dodane przez Anonim, w dniu 13.04.2017 r., godz. 15.00
Eychler dobrze pisze,ze nie ma w. Polsce demokracji,gdyby byla to tacy jak on prowokatorzy namawiajacy do majdanu,czy alimenciarz KOD zalegajaci 230.000 tysiecy na rzecz wlasnych dzieci siedzieliby za kratkami. Eychler,na te okolicznosc podrzuce ci kilka ulubionych flaszek,napisz jakimi na codzien sie raczysz. Dla ciebie dzien bez flachy,to dzien bez draki.
Jeden z największych PiSobolszewickich półgłówków,
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 15.00
czyli Dominik Tarczyński, stwierdził, że odgłosy jakie słyszał wśród przeciwników PiSu, były podobne do tych, jakie słyszał podczas egzorcyzmów.
Niebieska Linia znów działa. Ziobro zabrał pieniądze,
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 15.08
brakującą kwotę zebrali internauci i Avon. Niebieska Linia - telefon pomocy dla ofiar przemocy w rodzinie.
PiSobolszewik Kurski chciałby,
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 15.20
żeby abonament radiowo-telewizyjny płacili również właściciele samochodów.
Dodane przez Iza, w dniu 13.04.2017 r., godz. 15.29
To żeś olu (101) się napracowała :) Może jeszcze coś do 16.00 dorzucisz zanim burmistrz cię podleje i spuści do domu. Na komentarz - do Izy, z ciekawą polemiką, odpowiem, że najlepiej odpowiedziała nań sama zainteresowana pod tekstem o Chodkowskim. Doskonała riposta Urzędniczki i blamaż z tą lojalnością parówkowej oli (MM).
M...el z butelka gorzalki .....
Dodane przez Josek, w dniu 13.04.2017 r., godz. 16.01
Widze, ze 101 nie zasnal, "wali gorzalke" dalej , ale i tak wkrotce "padnie jak mops na wycieraczke" !!!! Mozna byloby sie zastanawiac, czy te "poronione "wpisy to wynik naduzywania alkoholu, gdyby nie to, ze nawet potencjalny alkoholizm, nie zmieni faktu, iz okazal sie kompletnym manipulantem, ignorantem i osczerca nie majacym pojecia , na jaki temat zabiera glos... PS: W Niemczech jezeli ktos ma radio w samochodzie, a w domu zadnych odbiornikow radiowo-telewizyjnych jest takze zobligowany do placenia Runfunkbeittrag /oplaty radiowo-telewizyjnej/..........
Jedna mięsięcznica smoleńska kosztuje polskiego podatnika ponad 200 tys. zł.
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 17.25
PiSobolszewik Zieliński obwinia za to... PO.
Do seledynowego
Dodane przez Tedy, w dniu 13.04.2017 r., godz. 17.48
Sadzac po wpisach i PO tym,ze czesto mylisz swoje imiona,a czasami w ogle tracisz pamiec, bo nie robisz przerwy w obciaganiu czysciochy. Piszac jako 101 opierasz sie na ilosci pustych buteleczek oproznionych w minionym miesiacu. Od ich ilosci,zalezy twoj belkot i mylenie zleconego,sponsorowanego przekazu.
Znany portal lotniczy Flight Global wyśmiewa
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 18.12
ustalenia podkomisji smoleńskiej.
Smoleński odlot starego Morawieckiego,
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 18.32
który stwierdził: ''Tragedia smoleńska jest wynikiem tego, że wcześniej nasz polski naród miał zniknąć z mapy świata”.
Do 101 Marka E
Dodane przez Anonim, w dniu 13.04.2017 r., godz. 18.47
Jak dotychczas napisales dzisiaj w zamroczonym stanie 14 niedorzecznosci,ile ich jeszcze bedzie,to zalezy kiedy juz nie zdolasz usiasc przy komputerze. Ciag,ciag ,ciag do bialego rana,daj chwile seledynowemu luzu,wodeczko kochana.
Oho, Misiu-Pysiu chyba uznał, że lepiej zakończyć ''karierę'',
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 20.42
niż później mieć problemy z wypróżnianiem.
Dodane przez aPOstrof, w dniu 13.04.2017 r., godz. 20.58
POminąłbym w tekście kilka przecinków, a na miejscu redakcji zamieściłbym przypis o oryginalnej pisowni autorów tekstu.
Dodane przez Anonim, w dniu 13.04.2017 r., godz. 20.59
Nowa "inicjatywa" piśorstfa z miasta to zrobić po poniżeniu Eychlera z niego alkoholika........Josek,Głowacki i inni debilni nawiedzeni też nie jesteście "święci" w tym temacie bo chlacie...........Wesołych świą dla wszystkich ANTY-piśoróff a dla reszty przekupionych programem pińcet i wcześniejszą emeryturką połamania ząbków przy jedzeniu jajeczka.
Dodane przez Anonim, w dniu 13.04.2017 r., godz. 21.53
Panie Marek Głowacki !!! Masz chłopie mentalność faceta palącego kukłę żyda,który wierzy w bombę baryczną z zakamuflowaną nienawiścią do Unii Europejskiej.Solidaryzującego się z demolowaniem Polski na wszystkich frontach areny międzynarodowej poprzez niepojmowanie współczesnych realiów polityki europejskiej.Tkwisz w dziewiętnastowiecznych zacofanych nieaktualnościach nie pasujących do rzeczywistości i próbujesz cofnąć Polskę o kilka dekad.Nie da rady.
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 22.45
Nowosielski nie ma zaplecza w rządzie i czekają nas kolejne podwyżki, bo znów szajka straciła dotacje.
Ale jaja .......
Dodane przez Josek, w dniu 13.04.2017 r., godz. 22.48
Seledyn i dresiarz - partyzanci z pod budki z piwem !!!!
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 13.04.2017 r., godz. 23.13
Werbalne obrzucanie mnie błotem w najmniejszym stopniu na mnie nie działa, mam z tym do czynienia w mojej działalności bardzo często. Świadczy natomiast o poziomie tych ludzi i doskonale ich charakteryzuje. Jeśli natomiast dochodzi do jakichkolwiek czynów fizycznych, wtedy zawsze mogą liczyć na poczęstunek z mojej strony.
Dobra zmiana w PKN Orlen!
Dodane przez 101, w dniu 13.04.2017 r., godz. 23.41
Kurs koncernu na historycznych szczytach, Moody's podwyższa rating!
Dodane przez colombo, w dniu 14.04.2017 r., godz. 05.48
Może lepiej trochę o lokalnych przekręt. Jak to było ze szkołą w Olszance? Co się stało z terenem wykupionym przez mieszkańców Olszanki i Sitna, a przyjętym przez gminę? Kto je kupił i za ile?
Dodane przez Anonim, w dniu 14.04.2017 r., godz. 07.39
Eychler nadaje pod 101, Maciej i jasio małolat. Czy ten człowiek nie powinien się leczyć?
POłamania ząbków przy jedzeniu jajaeczka... brawo, kolejna granica miłosci przekroczona!
Dodane przez AntyBox, w dniu 14.04.2017 r., godz. 08.53
Kto z wierchuszki wyszkowskiej PO, oskarży "pisiorstwo" o mowę nienawiści? Może święcie oburzony artykuł wysmaruje na tę okoliczność? Katolickich Wesołych Świąt nikt z PO tu nie zamówił, niech się teraz wstydzą dzieląc się albo nie, bo to katolicka tradycja, poświęconym jajkiem. Eychler, Bajkowski, PO, KOD, OSA, .N to jedna drużyna. Ludziom wiary życzę Wesołych Świąt.
Zło
Dodane przez Robson, w dniu 14.04.2017 r., godz. 10.36
Nawet przy P.Jezusie był zdrajca,tacy jak Eychler Bajkowski i im podobni(Schetyna,Petru,Róża T.Kalinowski J.i wielu wielu innych,,polaków'') kapusie ktorzy donoszą do niemców ,do Moskwy,Brukseli na Polske są zdrajcami,trzeba nazywać sprawy jak się mają,chce przypomnieć wszystkim skąd wziął się Tusk i jego Kongres L-D ,wynajem biur,wypasione biura,za niemieckie marki,SLD za moskiewską pożyczkę,zawsze w historii Polski były sprzedajne świnie i teraz wystarczy mieć minimum inteligencji aby ocenić kto jest kim,kto rozwalił wojsko i komu na ręke jest słaba Polska Z innej beczki, byłem na rocznicy zamachu i słyszałem ten głos,był identyczny jak by oryginał z egzorcyzmów ,coś okropnego. Pozdrawiam
brednie czołgu Rudy -1 (101)
Dodane przez laki, w dniu 14.04.2017 r., godz. 10.59
No to wykrakałem z tym "obalaniem" flachy
13.04.2017 r., godz. 22.45 13.04.2017 r., godz. 23.41
Dodane przez 101, w dniu 14.04.2017 r., godz. 11.20
Planktonie, nie używaj mojego nicka, bo Cię sekciarze na stosie spalą zamiast mnie.
Dodane przez Mleczko, w dniu 14.04.2017 r., godz. 11.45
Napis nad sedesem z niespuszczoną wodą w piśorskiej toalecie "Zrobiliśmy dużo....Zrobimy jeszcze więcej". A mury rosną,rosną,rosną...W Stargardzie na kandydata Pis-u oddano 10% głosów
Ameba Ziobro chce zniszczyć trójpodział władzy.
Dodane przez 101, w dniu 14.04.2017 r., godz. 11.47
Będzie PiSobolszewicka Policja, PiSobolszewickie sądy, PiSobolszewickie prokuratury. Zmienia to ustrój Polski i kolejny raz łamie Konstytucję.
Jedną miesięcznicę smoleńską w styczniu 2015 roku
Dodane przez 101, w dniu 14.04.2017 r., godz. 12.05
zabezpieczało 89 policjantów. W styczniu tego roku, policjantów było już 772 - dane z Komendy Głównej Policji. Tak Was naród kocha PiSobolszewio? A może to KODziarze tak się wyszkolili w walce wręcz? Barierek z tygodnia na tydzień też przybywa. Tak się odgradza reżim, który trzęsie gaciami przed upadkiem.
PO chce zabierać 500+, tym matką, ktore nie mają pracy.
Dodane przez Matka Polka, w dniu 14.04.2017 r., godz. 12.13
PO chce majstrować przy 500+. Schetyna zapowiada: "Powinien przysługiwać tym, którzy pracują lub skutecznie poszukują pracy" No to ja wam powiem panowie biznesmeni na budżetowych stołkach. Wesołych świąt, za nic nierobienie.
Proszę wpisać do wyszukiwarki: Bajki Skiby Wielkanoc
Dodane przez 101, w dniu 14.04.2017 r., godz. 12.28
Smacznego PiSobolszewio.
Anonim 13 04 g.21.53
Dodane przez Anka, w dniu 14.04.2017 r., godz. 13.41
A Ty przypadkiem nie rozrabiasz zeby Polska cofnela sie do czasow ci milych,czyli zlodziejstwa,afer,niszczenia ludzi, Slowo prawda,uczciwosc zapewne sa ci obce,poznac PO tym jak piszesz. Uswiadomij sobie straszne prawde,ze fekalia juz odplywaja do szamba Bo tam jest ich miejsc,a nie wsrod prawych,uczciwych ludzi,ktorzy kochaja swoja Ojczyzne.POziomem ani niczym innym nie dorownujesz panu Glowackiemu,jedynie co umiesz to smrodzic na tym forum. O tym,ze spoleczenstwo zadowolone z pracy Rzadu,swiadczy lawina klamliwych,paskudnych wpisow takich jak twoj,ktorzy odchodza od zmyslow z bezradnosci w obrzydliwej propagandzie i to,ze wkrotce skonczy sie sponsorowanie najemnikow. Zbyt mocne zaangazowanie sie w klamliwej propagandzie,moze skonczyc sie fatalnie,szczegolnie z psychika i uzaleznieniem tak jak to jest u chorego seledynowego milosnika salatek i zbiorki zywnosci na przezycie.
Do 07.39
Dodane przez Tedy, w dniu 14.04.2017 r., godz. 13.47
Mysle tak jak Ty, Podejrzewam jednak,ze medycyna w tym przypadku jest bezradna. W swoim czasie dojdzie do izolowania, bo objawy z agresja nasilaja sie,a my z politowaniem obsrewujemy te patologie,decyzje nie od nas zalezy.
Dodane przez łanonim, w dniu 14.04.2017 r., godz. 17.38
i tym to sposobem trole odwrócili uwagę od artykułu.Dobry komentarz jasia małolata w Nowym Wyszkowiaku.Chyba coś miał na sumieniu że się przeniósł na inne forum.
Dodane przez Krzysiek, w dniu 14.04.2017 r., godz. 20.52
jasio-malolat zapewne czerpie wene z Brzeskiej tak jak jego seledynowy psubrat ze zwisajacym brzuszkiem na kolana. Cacy,startujcie na mister Wyszkowa. Gwarantowane zainteresowanie.
do Anka
Dodane przez Anonim, w dniu 14.04.2017 r., godz. 22.18
Masz babo placek !! Kto krytykuje Pis to złodziej,aferzysta,"(niszczyciel ludzi"????) W żadnych strukturach władzy PO nie byłem a tu mnie fekaliami oblewają za krytykę aktualnych poczynań nawiedzonej partii Pis.... Cytuję (Anka) "O tym,że społeczeństwo jest zadowolone z pracy rządu świadczy lawina kłamliwych itp...(czytaj wpis z 13.41) Takich bzdur jeszcze tu nikt nie PISał....Rekordowo głupi wpis "Anka" z godziny 13.41.z ciągle powtarzającym się tematem choroby psychicznej lub alkoholowej.Jak wiemy alkoholik myśli tylko o alkoholu a chory o leczeniu.LUDZIE PISU !!! ZACZNIJCIE OGLĄDAĆ INNE PROGRAMY NIŻ DZIENNIK TELEWIZYJNY O 19.30 I SŁUCHAĆ INNYCH STACJI RADIOWYCH NIŻ RADIO Z RYJEM..
życzenia
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 15.04.2017 r., godz. 07.05
Wszystkim czytelnikom Wyszkowiaka życzę radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Dodane przez Jątek, w dniu 15.04.2017 r., godz. 09.29
Wielka Noc przed Nami. Wszystkiego dobrego, wesołych świąt ponad politycznymi podziałami.
Dodane przez Aleksander, w dniu 15.04.2017 r., godz. 10.14
Ludzie Pisu !! No weźcie się zastanówcie przez chwilę.Panie Marku Głowacki !! Kadencja Krajowej Rady Sądownictwa w samej konstytucji zapisana jest na CZTERY lata......Wasza partia chce kadencję bezprawnie skrócić po to żeby usadzić swoich ludzi na stanowiska.Zrobiła to już z T.Konstytucyjnym ze zdaniem którego nikt liczyć się nie powinien.Czy to jest moralne i normalne.Takich przykładów jest więcej.No ręce opadają.To jest rząd,który sieje bezprawie i burzę a potem się dziwi na reakcję społeczeństwa.Wytrzymamy jeszcze te 2,5 roku bo inaczej wojna domowa ale Pis w następnych wyborach będzie ZMIECIONY ze sceny politycznej.Nie wystarczy przekupienie społeczeństwa programam.Czy to normalne,żeby ludzie dobrze sytuowani finansowo dostawali na drugie,trzecie dziecko pieniądze z Pit-ów emerytów ??
do Robson
Dodane przez Aleksander, w dniu 15.04.2017 r., godz. 10.24
A,,,,, ??? Piłsudzkiego zwolnili z Magdeburga bo podpisał lojalkę Niemcom i w następstwie tego wydarzenia zmartwychwstała Polska.......A,,Wałęsa może też coś podpisał jak miał dookoła samych pzpr-owców i ormowców ale potem dzięki niemu odzyskaliśmy demokrację i wolną Polskę.Niestety obecnie sprawująca władzę Partia robi to baaardzo nieudolnie,źle i arogancko.
Dodane przez Pucz, w dniu 15.04.2017 r., godz. 13.42
Panie Głowacki, i Pańskiego również...
Do Anonima 22.18
Dodane przez Anka, w dniu 15.04.2017 r., godz. 18.10
Moze ty zamiast sponsorowanych,klamliwych,falszywych prowokacji na tym forum,znajdziesz czas na informacje z roznych zrodel,skup sie i pomysl samodzielnie,siegnij pamiecia wstecz, przez 8 lat cudownych lat tych przy ktorycie. Rozswietlisz wtedy umysl i dotrze do ciebie prawda o mega aferach za poprzednikow,jest ich ogrom, o klamstwach,podleniu sie juz nie wspomne. Dla ciebie uczciwy Rzad,ktorego nazywasz nawiedzonym,jest czyms z innej bajki. Niema obecnie pozwolenia na kradzieze,niszczenie ludzi,zabieranie dzieci rodzicom,koniec z wyrzucaniem ludzi na bruk,aby przejac bezprawnie kamienice, it'd. Skoro zachecasz do sluchania nie znanego mi ,,radia z ryjem" nie skorzystam z propozycji w obawie ze psychika bedzie seledynowo,o czy sam wiesz. Odniose sie do POrownania,,ze alkoholik mysli o alkoholu,a chory o leczeniu" Jak sadzisz,o czym mysla niby POlitycy mowiac ,, walic kijem bejsbolowym" ,,bedziecie skakac z okien" ,,dorzniemy watache" ,,walic decha" Czy to tak ma wyglada jezyk tych,ktorzy rzekomo chca dobra Polski. Natomiast rekordowe glupoty,falszerstwa i grozenie z wulgaryzmem I chamstwem to twoja pasja seledynowy kameleonie. Abstynencja pomoze wyciszyc agresje i przyniesc ulge watrobie. Wtedy tez POwroci pamiec,ze jednak jestem w organizacji PO i KOD. K
Grzegorz Schetyna na tle pisanek:"Życzę Wam, żeby to były święta bez polityki"
Dodane przez 101, w dniu 15.04.2017 r., godz. 19.22
To przecież właśnie opozycja spędziła w Sejmie ostatnie Święta Bożego Narodzenia.
Alleluja !!!!!!!
Dodane przez Josek, w dniu 15.04.2017 r., godz. 20.36
Niech Zmartwychwstanie Panskie napelni wszystkich na tym forum spokojem i wiara. Niech da sile w pokonywaniu trudnosci, przyniesie odrodzenie duchowe i pozwoli z ufnoscia patrzec w przyszlosc....
Dodane przez Aleksander, w dniu 15.04.2017 r., godz. 21.48
TO NIE SĄ ANI SPONSOROWANE ANI FAŁSZYWE PROWOKACJE LECZ INFORMACJE !!!!! Piśorstfo nie udowodniło przez półtora roku ŻADNEJ afery Partii Donalda Tuska.Przegieliście i wyolbrzymiliście wszystko dla zyskania radykalnych,fanatyków,nieudaczników,których najłatwiej pozyskać.Bazujecie na łatwym do otumanienia elektoracie z najniższym wykształceniem.Osiem poprzednich lat było najlepszym okresem w najnowszej historii Polski.Dawanie ludziom ryby czyli pieniędzy bezpośrednio do ręki zamiast wędki zemści się na nas wszystkich w najbliższym czasie i powoduje już załamanie rynku pracy.Nastąpi dziecioróbstwo,nie płacenie Spółdzielniom Mieszkaniowym czynszu i bardzo wiele negatywnych zjawisk,chociażby w dojściu do wniosku w bezsensie życia w błogim początkowo nic nie robieniu.Pierwsza faza to euforia a za jakiś czas marazm.(Boże,co Ja tu piszę,Oni tego nie zrozumieją).
Dodane przez TD, w dniu 18.04.2017 r., godz. 14.01
Polemiki ciąg dalszy na stronach papierowego Wyszkowiaka. Siekierski daje wywiad o przekroczeniu poziomu. "Gazeta Polska" odpowiada na "łapaj złodzieja".
Dodane przez bell, w dniu 18.04.2017 r., godz. 17.03
Siekierski o przekroczeniu poziomu??? Aaaahahahahahaha....
Dodane przez Waldek, w dniu 18.04.2017 r., godz. 17.13
Siekierski mowi o przekroczeniu POziomu? Byloby lepiej dla niego,zeby sie nie afiszowal,znamy jego zaslugi I POwolanie na POwski stolek. Nie wiedza,nie madrosc, nie profesjonalizm decydowaly o POwolanie na stoleczkach, a co? Wszyscy wiemy.
W oparach absurdu... / na wpis 15.04.2017, godz. 21.48 /
Dodane przez Josek, w dniu 18.04.2017 r., godz. 17.15
Salatkowy kameleon pod nickiem Aleksander w stanie pomrocznosci jasnej , bedac jeszcze w pierwszej fazie euforii napisal prowokacyjny komentarz ( jak zwykle mijajacy sie z prawda), aby zapewne podgrzac atmosfere na forum....? Wpis ten zawierajacy totalne idiotyzmy, wewnetrzne sprzecznosci i brak elementarnego poszanowania dla innych - poza calkowita kompromitacja autora - obnazajaca jego glupote , niewiedze oraz infantylizm myslowy jest typowym postkomunistyczno-lewackim belkotem ( osobnika zamulonego mediami metnego nurtu) wpisujacym sie w narracje obecnej "zdziczalej opozycji" marzacej o powrocie do Koryta....... Cytuje tylko przykladowo : ....." Osiem poprzednich lat bylo najlepszym okresem w najnowszej historii Polski..." ( pyt. - ciekawe dla kogo ?) --- Taaak mosci Aleksandrze w okresie tym za rzadow PO-PSL z kranow leciala gorzalka, a na drzewach rosla kielbasa... !!!!! Po osmiu latach przyszedl zly PIS zakrecil kurki z "czysciocha", a tzw. ustawa Szyszki spowodowala wyciecie drzew kielbasianych ....???? A na otarcie lez zamiast wedki z leszczyny PIS dal 500+ ... A tacy jak Aleksander , zeby zarobic na "kieliszek chleba" zmuszeni sa pisac glupoty /calymi nocami pod roznymi nickami / albo petac sie po ulicach na spedach KOD lub prowokacjach tzw. < obywateli RP>.....
Dodane przez Aleksander, w dniu 18.04.2017 r., godz. 21.29
Jak widać na przykładzie "Josek"(delirium alkoholowe).Szkody spowodowane przez kierownictwo pis-partii w umysłach wielu jej zwolenników o prymitywnym światopoglądzie są nieodwracalne.
Dodane przez Kaśka, w dniu 19.04.2017 r., godz. 08.35
Pani Judyto, odzywaj się choćby na komentarzach. Potrafiła Pani celnie "rzucić okiem ;) Pozdrawiam.
Ksenofobia
Dodane przez Sąsiad, w dniu 19.04.2017 r., godz. 10.23
Z greckiego - strach przed obcymi. Np. strach przed innymi banerami. Morek Gitzinsky się boi banerów. Ksenofobia, arachnofobia itp. to fobie, a fobia to niekontrolowany, nieuzasadniony, często irracjonalny i intensywny strach przed czymś, co w rzeczywistości nie stanowi realnego zagrożenia dla człowieka i nie powinno wywoływać u niego aż tak silnego lęku. To paniczne uczucie strachu przed czymś, co przez większość ludzi jest uważane za bezproblemowe (z choroby psychiczne).
Dodane przez Aleksander, w dniu 19.04.2017 r., godz. 10.56
Ksenofobiczny, prostacki to da słowa, których nauczył się Siekierski i stosuje w tym oświadczeniu jak i w wywiadzie w nowym wydaniu Wyszkowiaka. Widać jak na dłoni, że PO w Wyszkowie, chce nadal mieć stołki a żeby przetrwać w samorządzie chce być antyPISem. Siekierski, z nadania "polityczny menadżer", a po utracie władzy zwykła miernota, tylko tak widzi przyszłość aby nie oderwali go od korytka. W Wyszkowie podobno PiS z klubem GP i innymi chcą iść razem do wyborów samorządowych, więc Siekierski atakuje GP, żeby Sobczakowi przetłumaczyć z kim chce iść do wyborów, z ksenofobami, prostakami i chamami. Chce powiedzieć "Waldek nie idź tą drogą" z nami masz stanowiska, kasę i że jesteś elytą. Oszukali w ostatnich wyborach wyszkowian to teraz chcą agresywnie atakować jako antyPIS, ale to przestaje być skuteczne.
Dodane przez Tak trzymać, w dniu 19.04.2017 r., godz. 11.35
Prymitywny wywiad Siekierskiego. Wygląda jakby po każdym pytaniu J. Pochmary Siekierski uśmiechał się głupio jak Piotr Żyła. Nietakt i brak szacunku, nieprzyzwoity atak na Marka Głowackiego, Cezarego Oleksiaka, odznaczonych ostatnio za zasługi w walce o wolność i niepodległość w latach osiemdziesiątych. Panowie z klubu Gazety Polskiej w Wyszkowie robią dobrą robotę. Dzięki nim można było się spotkać z Bronisławem Wildsteinem, odznaczonym orderem Orła Białego, Wojciechem Sumlińskim, który był fałszywie oskarżany przez poprzednią władzę, PO-PSL, Jerzym Robertem Nowakiem, który mówił, żeby reagować na przemysł pogardy w wykonaniu czy Wyborczej czy polityków PO, liczne spotkania z osobami zajmującymi się sprawami żołnierzy niezłomnych itp.
Dodane przez Anonim, w dniu 19.04.2017 r., godz. 12.01
Co typek Siekierski robił w latach 80., 90.?
Dodane przez pisior, w dniu 19.04.2017 r., godz. 12.09
Siekierski to taki platformerski misiewicz. Nie powinien zostać dyrektorem WTBS tylko Sławek Rutkowski. Za Siekierskiego ponoć nie wybudowanego żadnego bloku. Sławek to chociaż by ruszył z programem mieszkanie plus.
Dodane przez POwiec, w dniu 19.04.2017 r., godz. 13.06
Jeśli PO, cudem utrzymała się u władzy w Wyszkowie to Siekierski wraz z Marszałem wprowadzą uchwałę nakazującą zachować wszystkim budynkom wielorodzinnym w Wyszkowie, kolorystykę i wielkość numerów porządkowych jak na blokach spółdzielni przy Sowińskiego.
Dodane przez Adam, w dniu 19.04.2017 r., godz. 13.26
Bardzo dobry wywiad z Markiem Siekierskim. Jestem w szoku.
Dodane przez Anka, w dniu 19.04.2017 r., godz. 14.01
Mamy wiosne,a to dobry czas na prace w ogrodzie. Siekierski zamiast plesc glupoty i nie wiadomo czemu co chwile rzuca usmiechem.,moglby zajac sie ciezko wyuczonym zawodem ogrodnika.Profesja jak w sam raz dla niego,chociaz wczesniej w ogrodnictwie niczym nie zablysnac,tak jak tez obecnie nie ma czym sie POchwalic. Domyslam sie,jak ciezko bedzie POzostawic stanowisko z nadania.POwoli ten czas zbliza sie. I co bedzie POtem ?
Patrząc na elewacje bloków to się żygać chce.
Dodane przez Lewy do prawego, w dniu 19.04.2017 r., godz. 14.28
13 zasyfiona dzielnica Grochowa Wyszków. Zasrany i zabazgrany grafitti. A numery na blokach jak w kołchozie. Standard bliski wymienionym.
Dodane przez Marszałek, w dniu 19.04.2017 r., godz. 14.43
Historie Marka są pełne sprzeczności. A do znienawidzonego przez PO Piłsudskiego przykleił się sam Adam Mróz. Był członkiem, a może i jest, Związku Piłsudczyków.
Dodane przez POtem, w dniu 19.04.2017 r., godz. 14.55
Żonkile

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl