Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 lipca 2024 r., imieniny Aleksego, BogdanaAwans do mistrzostw Mazowsza

Ikona
(Zam: 12.04.2011 r., godz. 10.57)

Drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 na mistrzostwach międzypowiatowych w mini piłce ręcznej w Małkini i Ostrołęce, zdobyli dwa srebrne medale i awansowali do mistrzostw Mazowsza.

W swojej sportowej historii Szkoła Podstawowa nr 1 w Wyszkowie miała wiele sukcesów. Jej reprezentanci startowali w zawodach międzypowiatowych, a wcześniej, także mistrzostwach województwa ostrołęckiego. Dniem szczególnym był dla młodych sportowców był 2 kwietnia – młodzi piłkarze ręczni wywalczyli awans do mistrzostw Mazowsza, które odbędą się na przełomie maja i czerwca w Ostrołęce. Dziewczęta po raz pierwszy w historii szkoły wywalczyły srebrny medal – zmagania o złoty medal po dwóch dogrywkach przegrały jedną bramką.

W Ostrołęce zagrają: Kacper Heronimek, Damian Śliwka, Patryk Oleksiak, Bartłomiej Sarnacki, Patryk Kobiałka, Damian Szabelski, Tobiasz Nowakowski, Michał Ziółkowski, Kacper Depta, Paweł Pobudkiewicz, Damian Godleś, Piotr Borowski, Jakub Kacpura, Tobiasz Wojtkowski oraz dziewczęta: Magda Oczkowicz, Kinga Siemieniewska, Agata Kulesza, Adrianna Skalska, Oliwia Glinka, Kinga Pieńczuk, Barbara Laskowska, Maja Pawłowska, Alicja Oniszk, Wiktoria Krajewska.

Młodych sportowców przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego: Artur Rębowski i Przemysław Majewski.

Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta