Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 08 lipca 2020 r., imieniny Elżbiety, Wirginii

Rezerwy na plus, Rząśnik na minus

(Zam: 05.04.2017 r., godz. 10.35)

W niedzielę 26 marca spotkania drugiej wiosennej kolejki rozgrywek A-klasy rozegrały zespoły Bugu II Wyszków oraz WKS-u Rząśnik. W lepszych humorach weekend zakończyli piłkarze „Wyszkowskich Rezerw”.

Po niespodziewanej porażce z Kamionkiem Warszawa Bug II Wyszków miał szansę na zrehabilitowanie się przed własną publicznością w starciu z ASZWOJ Rembertów. Osłabione kadrowo (w stosunku do rundy jesiennej) rezerwy wyszkowskiego Bugu musiały jednak solidnie zapracować na wygraną. Podopieczni trenera Arkadiusza Mielczarczyka wyszli na prowadzenie po samobójczym trafieniu jednego z defensorów gości. Piłkarze reprezentujący Akademię Obrony Narodowej bardzo szybko odpowiedzieli golem wyrównującym, a tuż przed przerwą wyszli na prowadzenie po trafieniu z rzutu karnego. W drugiej odsłonie dwukrotnie w polu karnym gości nieprzepisowo powalony został Tomasz Cichocki. Dwie podyktowane przez sędziego jedenastki zamienili na bramki odpowiednio Przemysław Nasiadka i Marcin Rosiński. W ten sposób gospodarze wyszarpali rywalom zwycięstwo. W najbliższą sobotę (1 kwietnia) wyszkowskie rezerwy po raz kolejny powalczą o punkty na wyjeździe. Piłkarzy trenera Mielczarczyka gościć na swoim boisku będą zawodnicy Wichru Kobyłka.
Niestety, porażkę w bardzo ważnym meczu (w kontekście utrzymania się w A-klasie) poniósł WKS Rząśnik. Rząśniczanom nie udało się powtórzyć wyczynu z jesieni, kiedy to pewnie pokonali stołeczną SKP Koronę. Tym razem lepsi okazali się warszawianie, którzy wygrali 3:0 i zmniejszyli swoją stratę do WKS-u w tabeli. Szansy na kolejne ligowe punkty piłkarze z Rząśnika poszukają już w najbliższą sobotę na własnym stadionie, gdzie podejmą MKS Hutnik Warszawa.
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
SRT Halinów – Wkra Pomiechówek 0:0
MKS Hutnik Warszawa – KS II Łomianki 1:1
Korona Jadów – Huragan II Wołomin 0:8
Mazur Radzymin – Kamionek Warszawa 1:4
Escola Warszawa – Wicher Kobyłka 3:0
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl