Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaOddaj głos wrzucając żeton

(Zam: 29.03.2017 r., godz. 11.54)

Ruszyła druga edycja ogólnopolskiego programu Tesco i Fundacji Tesco Dzieciom „Decydujesz, pomagamy”, mającego na celu wsparcie lokalnych projektów społecznych. Bierze w nim udział także Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy z Wyszkowa.

W wyszkowskim Tesco można oddawać żetony głosując na OREW. Da to szansę ośrodkowi wygrania 5 000 zł i realizowania działań na rzecz wychowanków OREW.
Podczas zakupów w Tesco do 3 kwietnia należy prosić o żetony i wrzucać je do urny oznaczonej nazwą projektu OREW w sklepie Wyszków (lub w Ostrołęce).
– Was to nic nie kosztuje, dla nas jest wielkim wsparciem. Poinformujcie o naszej akcji swoje rodziny, sąsiadów, znajomych; rozpropagujcie nasz projekt – apelują pracownicy OREW-u.
W projekcie „Bardziej sprawni – niepełnosprawni” OREW chce promować zdrowy styl życia, integrację i wsparcie rodzin niepełnosprawnych wychowanków; przeprowadzić ćwiczenia ruchowe dla dzieci, warsztaty psychologiczne dla rodziców, „Dzień aktywności” na wycieczce osób niepełnosprawnych i ich rodzin.
Program „Decydujesz, pomagamy” wspiera lokalne organizacje oraz mieszkańców, którzy chcą zmienić na lepsze swoje najbliższe otoczenie i zrobić coś dobrego dla lokalnej społeczności.
Polska została podzielona na 145 mikroregionów – w każdym z nich najlepsza lokalna inicjatywa zdobędzie grant w wysokości 5 000 zł.
23 marca w godz. 12.00-13.30 przy Tesco w Wyszkowie OREW organizuje dla klientów happening – będzie można m.in. poznać projekt „Bardziej sprawni – niepełnosprawni”.
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl