Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, TeodoraSamorządowy futbol

(Zam: 29.03.2017 r., godz. 11.53)

Reprezentanci gminy Rząśnik zajęli drugie miejsce w eliminacjach XXI Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych, jednostek organizacyjnych gmin oraz organizacji pozarządowych rozegranych w dniach 11-12 marca w Mrągowie.

W zawodach wzięło udział trzynaście zespołów reprezentujących samorządy z województw mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i kujawsko-pomorskiego.
W pierwszej fazie zawodów zespół z Rząśnika pokonał po 2:1 samorządowców z Radomia i Mielnika oraz zremisował z Nowym Dworem Mazowieckim. Pozwoliło to zająć drugie miejsce w grupie i uzyskać awans do kolejnej fazy rozgrywek. W niej rząśniczanie rozpoczęli zmagania od remisu 1:1 z Mrągowem, a następnie po raz drugi ograli Mielnik, by zakończyć ten etap wygraną 4:1 z Bielskiem Podlaskim. Oznaczało to awans samorządowców z Rząśnika.
Decydujące mecze rozgrywano w niedzielę. W pierwszym z meczów półfinałowych Rząśnik zagrał z Legionowem. O zwycięstwie w tym spotkaniu zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy z Rząśnika, uzyskując tym samym awans do finału. W nim zmierzyli się z gospodarzami rozgrywek, którzy okazali się mało gościnni, wygrywając 1:0.
Drugie miejsce to jednak duży sukces przedstawicieli Urzędu Gminy Rząśnik. Pozostawianie w pokonanym polu reprezentantów wielu większych jednostek samorządowych stanowi znakomitą promocję gminy.
Skład drużyny gminy Rząśnik: Paweł Kołodziejski, Paweł Abramczyk, Sławomir Nowacki, Krzysztof Drzymała, Michał Piotrowski, Patryk Todorowski, Jarosław Wyszyński, Piotr Wyszyński, Grzegorz Abramczyk, Łukasz Abramczyk
Przedstawiciele oficjalnej delegacji: Paweł Kołodziejski – wójt gminy, Sławomir Nowacki – zastępca przewodniczącego Rady Gminy, Paweł Abramczyk – zastępca wójta.
Oprac. J.P.
Źródło rzasnik.pl

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl