Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaNauka i rekreacja

(Zam: 29.03.2017 r., godz. 11.48)

34 uczniów i absolwentów z Zespołu Pieśni i Tańca „Wyszków” działającego w Zespole Szkół w Leszczydole-Nowinach wyjechało na 5-dniowy obóz szkoleniowo-rekreacyjny do Hotelu „Manor” w Olsztynie.

Program obejmował dziennie 5 godzin zajęć tanecznych różnego typu. Uczniowie oprócz nowych układów tańca ludowego, ćwiczyli tańce towarzyskie: walc angielski, walc wiedeński, jive, cza-cza, salsa, quickstep. Poprawiali swoją formę wieczornym stretchingiem.
Wszystkie zajęcia taneczne prowadzili wykwalifikowani instruktorzy: taniec ludowy – Bartosz Wójcik, nowy choreograf ZPiT Wyszków, tancerz teatru SABAT w Warszawie, finalista ostatniej edycji „You Can Dance” i Jacek Wójcik – kierownik i choreograf ZPiT Kurpie z Ostrołęki; taniec towarzyski – Julia Adamczyk, tancerka zespołu Volt Agustina Egurroli, również finalistka „You Can Dance”; klasyka – Izabela Zawadzka, była tancerka i wokalistka w Państwowym ZPiT „Mazowsze”, tancerka baletowa w Kieleckim Teatrze Tańca oraz pedagog tańca klasycznego; zajęcia wokalne – Agnieszka Jakubiak, certyfikowany nauczyciel dialektu kurpiowskiego, instruktor wokalny w ZPiT „Kurpie” z Ostrołęki. Po zajęciach obowiązkowych uczniowie mieli czas na relaks. Mogli korzystać z atrakcji hotelowych: basenu, kręgielni, siłowni, bajkolandii, jazdy konnej i krytego lodowiska. Atrakcją hotelu było wyjście do gospodarstwa agroturystycznego, zorganizowanie ogniska z kiełbaskami, dyskoteka i karaoke. Uczniami opiekowali się nauczyciele: Elżbieta Szymańska, Iwona Ochmańska, Arkadiusz Wilczyński i absolwentka zespołu Natalia Kowalska.
Oprac. J.P.

Komentarze

Dodane przez ciekawe, w dniu 12.04.2017 r., godz. 12.08
ciekawe kto za ta wycieczke i atrakcje zaplacil ?

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl