Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 maja 2024 r., imieniny Bogusławy, TeodozjiBug lepszy od Czarnych

(Zam: 29.03.2017 r., godz. 11.39)

W trzeciej wiosennej kolejce swój pierwszy mecz we wznowionych rozgrywkach IV ligi rozegrali piłkarze Bugu Wyszków. Podopieczni trenera Liszewskiego odnieśli zwycięstwo nad Czarnymi Węgrów.

Mecz został rozegrany w sobotę 18 marca na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Dla piłkarzy Bugu był to pierwsze w tym roku oficjalne starcie ligowe. Przypomnijmy – spotkanie pierwszej wiosennej kolejki (z Mazovią Mińsk Mazowiecki) zostało przełożone z uwagi na zły stan boiska, natomiast mecz z Tęczą Łyse zakończył się walkowerem na korzyść Bugu (Tęcza wycofała zespół z rozgrywek). W trzeciej wiosennej kolejce Bug podejmował Czarnych Węgrów. Mecz miał wysoką stawkę, bowiem zespół z Węgrowa niemalże sąsiadował w tabeli z drużyną trenera Liszewskiego. Wyszkowianie na szczęście udźwignęli jednak presję.
W sobotę piłkarzy obu zespołów nie rozpieszczała aura. Było zimno, w dodatku padał deszcz. W takich warunkach lepiej w mecz weszli gospodarze, którzy już w 4. minucie wyszli na prowadzenie. Autorem gola, który jak się później okazało, zadecydował o pełnej puli punktów, był wracający do Bugu napastnik, Łukasz Kowalczyk. W dalszej części spotkanie było wyrównane, nie obfitowało jednak w sytuacje strzeleckie. Nieznaczną przewagę optyczną posiadali goście, Bug z kolei mądrze się bronił i kontrował. Ostatecznie wynik meczu nie uległ zmianie do ostatniego gwizdka, a wyszkowianie mogą się cieszyć z trzech punktów za zwycięstwo.
Bug Wyszków – Czarni Węgrów 1:0 (1:0)
Bramka dla Bugu: Ł. Kowalczyk 4.
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Delta Słupno 5:0
Wisła II Płock – Pogoń II Siedlce 2:2
MKS Ciechanów – Błękitni Raciąż 4:1
Bzura Chodaków – Podlasie Sokołów Podlaski 2:0
Hutnik Warszawa – Mławianka Mława 1:3
KS Łomianki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Tęcza Łyse 3:0 (wo)
MKS Przasnysz – Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:2
Unia Warszawa – Dolcan Ząbki 1:0
W następnej kolejce Bug zmierzy się na wyjeździe z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 25 marca.
Turu

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta