Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaProwokacja na spotkaniu z posłanką Pawłowicz

(Zam: 22.03.2017 r., godz. 14.46)

Interwencją policji zakończyła się dyskusja zorganizowana w miejskiej bibliotece z Krystyną Pawłowicz. Spotkanie zorganizowało wyszkowskie Prawo i Sprawiedliwość.Rozpoczęło się spokojnie – przewodniczący PiS Waldemar Sobczak przywitał gościa, a Anna Król przedstawiła sylwetkę i osiągnięcia posłanki. Krystyna Pawłowicz przez ponad godzinę podsumowywała dokonania rządu PiS. Wiele czasu ze swojego wystąpienia poświęciła także krytyce poprzedniej koalicji PO-PSL.
– Wszystko, czego dokonał PiS, w mediach lewackich prezentowane jest jako zamach na Polskę, jesteśmy prezentowani jako osoby, które wprowadzają dyktaturę – uznała K. Pawłowicz. – U władzy jesteśmy dopiero 1,5 roku. Przypomnijcie sobie program PO, która obiecywała obniżenie podatków, góry złota, a była arogancja władzy, podniesienie podatków, zlikwidowanie stoczni, niszczenie kopalń i przemysłu, były afery. PSL za parę stanowisk pójdzie na każdy układ. Pawlak kupił gaz dla Polski za najwyższą cenę na świecie. UE musiała interweniować, by obniżono ceny. Niewyjaśniony jest udział PSL, ale my się temu przyjrzymy.
Wśród grzechów Platformy Obywatelskiej wymieniła pozbawienie Polaków oszczędności z OFE („by PO mogła się przed UE popisać, że nie mamy deficytu”), 100 tys. nowych etatów dla urzędników („Warszawa nasączona jest urzędnikami platformianymi, i jeśli prezydent chce przeciw PiS zadziałać, może polegać na urzędnikach, to jest jej wierny elektorat”), aferę reprywatyzacyjną, podniesienie podatku VAT.
– Polacy zbiednieli za ich rządów, uciekli za granicę. Tu wiadomo było, że bez łapówek nigdzie nie ma po co iść – zaznaczyła poseł.
Krytykowała zmiany wprowadzone przez poprzednią ekipę rządzącą w zakresie wymiaru sprawiedliwości – skrócenie okresów przedawnień („by ich koledzy mogli dalej kandydować”), zmiany w procedurze karnej („sprowadzono to do walki dwóch stron na wzór amerykański, ale jakie szanse ma człowiek z Wyszkowa, którego oszukało PKP, PZU, wielkie firmy, które mają tabuny najdroższych adwokatów”).
– Nawet gdyby temu człowiekowi udało się nakręcić na taśmę, że lekarz wziął łapówkę, to uchwalili ustawę, że nie wolno brać pod uwagę dowodu tzw. zatrutego drzewa – podkreśliła posłanka. – Kodeks z pracownika uczynił niewolnika. Dano im ruchomy czas pracy, można było zaorać pracownika w tydzień, miesiąc, a potem nie zatrudniać. Rządy PO wyglądały jak sabotaż państwa polskiego – dodała. – Tusk i Kopacz poddawali nas najgłupszym decyzjom unijnym i pracowali na siebie. Cała ta ekipa pracowała przeciwko Polsce. Pakiety klimatyczne i inne szkodliwe dla Polski ustalenia miały na celu zniszczenie u nas konkurencji węglowej.
Krystyna Pawłowicz wypomniała Ewie Kopacz, że ta zgodziła się na przyjęcie nieograniczonej liczby uchodźców.
– To świadczy o kompletnym braku rozumienia potrzeb, zagrożeń dla Polski – podkreśliła. – My przyszliśmy na taki ugór, na to bagno, niszczenie Polski, obniżanie jej statusu, ośmieszanie państwa polskiego przez tych aktorów, cyrkowców – grzmiała. – Polska stała się podnóżkiem dla jednej osoby – Angeli Merkel. My się na to nie godzimy. Kiedy PiS wygrało wybory, zaczęło wprowadzać reformy, które były radykalnie sprzeczne z tym, co robiła PO. Opozycja doznaje szoku. Oni nie mogą rozumieć, że przegrali wybory, demokracja jest dobra wtedy, jak oni wygrywają. Powiedzieli, że ulica i zagranica odbije nam tę władzę. Targowica pełną gębą. Wyprowadzają ludzi na ulicę. Dla nich, cokolwiek robimy, jest wszystkim co najgorsze. Jeżdżą i wzywają, by najgorsze sankcje nałożyć na Polskę, by odcięto nam pieniądze, izolowano. Tusk jest biernym instrumentem antypolskim w rękach pani Merkel. Ja mu osobiście odbieram prawo do biało-czerwonych barw. Ciągle się afiszuje z panią Merkel. Szkody są dla Polski ogromne. Jedyne co można powiedzieć na pocieszenie to to, że te działania pokazują klasę zdrajcy polskiego Tuska.
Krystyna Pawłowicz broniła też postawy premier Beaty Szydło, która na szczycie przedstawicieli państw w Brukseli przeciwstawiała się wyborowi D. Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej.
– We współpracy międzynarodowej jest suwerenna równość państw. W organizacjach międzynarodowych nie może być przegłosowywana większością innego suwerennego państwa – podkreślała. – Między państwami musi być konsensus, inaczej mamy do czynienia z przemocą jednych wobec drugich. To była przemoc wobec państwa polskiego.
Posłanka wymieniając zasługi PiS-u mówiła o obniżeniu wieku emerytalnego
– Kto będzie chciał pracować dłużej, będzie miał taką możliwość. Nam upuszczono krew, wypchnięto 3 mln młodych ludzi za granicę, ktoś musi pracować na podatki, emerytury – oznajmiła dodając, że osoby, które mimo osiągnięcia wieku emerytalnego dalej będą pracować, będą mogły liczyć od państwa na 10 000 zł. – Program 500 plus ma mobilizować do posiadania większej liczby dzieci, nie ma służyć niwelowaniu biedy. Według UE, do 2060 r. w Polsce ma być 15 mln ludzi. Na wsi prawie wszystkie dzieci objęte są tym programem. Stan skrajnego ubóstwa dzieci zmniejszył się o 95 proc. Rodziny odkładają pieniądze, one nakręcają przemysł, turystykę. Ludzie z całymi rodzinami mogli sobie pojechać na odpoczynek, a Młynarskie, Jandy mówiły, że to plebs, chamstwo na plażach.
Posłanka mówiła też o uszczelnieniu systemu podatkowego.
– My nie kradniemy pieniędzy. Wreszcie ściągany jest podatek VAT – oznajmiła. – Prawie 60 mld zł brakowało w budżecie z powodu działania mafii paliwowych. Te pieniądze powoli są ściągane. Mamy pieniądze. Spółki państwowe mają najwyższe w historii dochody.
Posłanka wśród zasług PiS-u wymieniła także: program mieszkanie plus (mieszkania mają powstać na terenach należących dziś do samorządów i PKP), podniesienie najniższych emerytur i rent, najniższe od 25 lat bezrobocie i inne.
Zapowiedziała ustawę „która prowadzi do równowagi w obszarze mediów”.
– Minister Macierewicz postanowił, że utworzy obronę terytorialną – społeczności lokalne muszą być gotowe, by bronić siebie. Dziś młodzi faceci nie wiedzą, jak wygląda karabin – stwierdziła Krystyna Pawłowicz, która zapowiedziała także odbudowę polskiego przemysłu. – To jest walka o odrodzenie gospodarcze, by dzieci nie musiały wyjeżdżać za granicę.
Rząd PiS zamierza też reformować wymiar sprawiedliwości.
– Dajcie nam przeprowadzić te reformy do końca, a będziecie zadowoleni. Będziecie w Polsce, a nie w landzie niemieckim – dodała posłanka.
Gdy Krystyna Pawłowicz zakończyła swoje wystąpienie, osoby z publiczności zaczęły zadawać pytania. Waldemar Sobczak podawał mikrofon chętnym, którzy wyrazili chęć zabrania głosu.
Jedna ze słuchaczek pytała, co się stanie z nauczycielami, którzy mogą stracić pracę związku z reformą szkolnictwa.
– Pani prosto z marszu KOD-u przyszła. Minister Zaleska wielokrotnie mówiła, że żaden nauczyciel nie zostanie zwolniony, my nie zamykamy szkół – zaznaczyła Krystyna Pawłowicz. – Reforma nie weszła w życie, a wy już się mobilizujecie przeciwko, bo wy nienawidzicie PiS-u. Pani chce, by było jak było, ale tak nie będzie.
Inny słuchacz pytał posłankę o aferę SKOK-ów, ktoś inny o kontrowersyjny spektakl „Klątwa” w warszawskim Teatrze Powszechnym. Niedługo potem sytuacja wymknęła się spod kontroli. Niektóre osoby zaczęły podnosić głos, wykrzykiwać hasła skierowane przeciw posłance. Doszło do szamotaniny pomiędzy stronami sporu – osobami sabotującymi spotkanie oraz tymi, którzy sprzeciwiali się takiemu zachowaniu. Wśród powodujących zamieszanie były osoby podnoszące kartki z hasłami typu „Jeśli ktoś idzie na marsz szmat, to jest szmata”, „Wykolejone ulicznice”, „Miałam kredyt we frankach, ale wzięłam pożyczkę z Sejmu i go spłaciłam”, „Marsz szmat”, „Polska to jeszcze normalny kraj… Jak ludzie widzą dwóch facetów z wózkiem, to wiedzą, że to złomiarze”. Według protestujących, miały być to słowa Krystyny Pawłowicz. Na ich ubraniach dało się dostrzec znaczki z napisem „Obywatele RP” (grupa zakłócająca m.in. obchody miesięcznic smoleńskich).
Krystyna Pawłowicz przerwała spotkanie. Od przedstawicieli PiS-u otrzymała kwiaty, natomiast w drugiej części sali trwała szamotanina. Do miejskiej biblioteki przyjechali policjanci. Posłanka wyszła z budynku w asyście funkcjonariuszy. Stojący przy wejściu do biblioteki działacze opozycji krzyczeli w stronę posłanki „Będziesz siedzieć”. Powoli reszta gości także opuściła bibliotekę. Pod gmachem stały radiowozy, uczestnicy spotkania już spokojnie się rozeszli.
J.P.Komentarze

Dodane przez Seler, w dniu 22.03.2017 r., godz. 15.34
Wychodzi na to, że to wszystko prowokacja PiS. Podpuścili i sprowokowali Eychlera i skutecznie go skompromitowali na oczach czałej Polski. A już był w ogródku, już witał się z gąską... A tu bęc, zmiana! Goryle!
Dodane przez Jam, w dniu 22.03.2017 r., godz. 15.42
Z niejedną opinią Pani Pawłowicz można się nie zgodzić, lecz cytaty z kartek, prezentowane przez tych gamoni jak najbardziej trafne. Solidarni PO aż z Warszawy musieli przyjechać, jakby w Wyszkowie brakowało otumanionych, choć podobno byli :)
Dodane przez czarne gacie na szmacie, w dniu 22.03.2017 r., godz. 17.19
Większość wypowiedzi Pawłowicz jest trafna. I to ich właśnie boli.
Seler, Jam
Dodane przez Anonim, w dniu 22.03.2017 r., godz. 17.55
Super komentarze, fakt,z Eychleja wystawili na zaoranie z obornikiem i dostal odlamkiem.
Dodane przez Alex, w dniu 22.03.2017 r., godz. 20.56
Cytaty z kartek ?? Właśnie z ich jadem się nie zgadzam a trzymających te kartki gorąco pozdrawiam.Nawet nie większość tylko WSZYSTKIE wypowiedzi Pawłowicz są ?? ... nawet słów mi brakuje a opozycję boli głupota ...... tej kobiety.
Dodane przez Anonim, w dniu 22.03.2017 r., godz. 22.01
Z BRUKSELI PIŚORSTFO WRÓCIŁO NA TARCZY I PAWŁOWICZ Z WYSZKOWA WRÓCIŁA NA TARCZY.TOTALNA ROZPACZ I WSTYD MIEĆ TAKICH LUDZI JAK PAWŁOWICZ CZY MACIAR.TOŻ TO POŚMIEWISKO NA CAŁY CYWILIZOWANY ŚWIAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pan Eychler na Sakiewiczu
Dodane przez Widz, w dniu 22.03.2017 r., godz. 23.16
Dzisiaj siedział z rozdziawioną buzią i słuchał, zachowywał się normalnie. Widać było na jego twarzy ludzkie rysy zainteresowania, zdziwienia, pozytywnego zaskoczenia. Jednak pytania panów od prowokacji były od czapy, no może po za jednym o sojuszach. Właściwie nic nie wnosiły do dyskusji. Podobno na koniec jakaś przypadkowa, ubrana na czarno dziewczyna, odebrała koderom jakiś transparent. Nikt tego jednak nie potwierdził.
Dodane przez Anonim, w dniu 23.03.2017 r., godz. 08.30
Mafia unijna za wszelką cenę będzie chciała doprowadzić w Polsce do referendum w sprawie wyjścia Polski z Unii. Będą wszystko robić przeciwko Polskiemu rządowi aby rząd ogłosił referendum. Myślą że Polacy będą za pozostaniem w Unii a co idzie za tym dojdzie do obalenia rządu. Liczą że Polacy będą za Unią a nie za rządem iodzyskajądominacjna.npppnnoppnnaminami.Polską.Polskąusłrnienibyyrzarządrądwierpopndalej .w sumie to nie będą mogli się w Polsce szarogęsić
Dodane przez Anonim, w dniu 23.03.2017 r., godz. 08.49
Wstyd, to teraz w Wyszkowie nazywać się Seledyn. Kiedyś to nazwisko dużo znaczyło, teraz to żenada, wstyd i obciach.
Dodane przez Pajac, w dniu 23.03.2017 r., godz. 11.09
Na spotkanie z Sakiewiczem nie przyszedł już odblaskowy nauczyciel KOD od Mroza z kamerką?
5 minut Eychlera
Dodane przez Anonim, w dniu 23.03.2017 r., godz. 13.34
i wystarczy!
Dodane przez Janek S., w dniu 23.03.2017 r., godz. 13.45
Te spotkania są chyba dla wielu taką odskocznią od wyszkowskiego marazmu. Zwracam uwagę na podnoszony temat braku perspektyw rozwoju Wyszkowa z obecnym zarządem, który pozbawiony zaplecza, nie ma innej alternatywy, jak zadłużać Wyszków i podnościć podatki. Korczakowski już majstruje przy podwyżce za odbiór śmieci. Ludzie dorastają do tego, co wiedzieli już dawno Panowie, którzy zorganizowali akcję dla referendum odwoławczego Nowosielskiego. Temat wraca jak bumerang.
Seledynowy Anonim 22.01
Dodane przez Anonim, w dniu 23.03.2017 r., godz. 13.58
Nie kto inny, tylko ty jestes posmiewiskiem Wyszkowa jak tez i posmiewiskiem twoich zleceniodawcow. Zawsze na brudna robote wybieraja p........... a ty do nich nalezysz. Madry,myslacy,za zadne pieniadze nie zbrudzi swojego honoru. Dyrdymalki jakimi tutaj probujesz macic i manipulowac,pozostana tylko w twoich marzeniach. Przy zmianie dowodu osobistego, dobrze byloby,abys zmienil nazwisko,dla nas juz zawsze bedziesz seledynowy z rumianym noskiem.
Dodane przez Żytnia, w dniu 23.03.2017 r., godz. 20.15
Ile cienkich patyczków trzeba posadzić panie Adamie Mróz, żeby choć w 10% zrekompensować wycięte pod Pana Nadzorem piękne, zdrowe i okazałe dęby na ul. Żytniej? I to w eskorcie straży miejskiej. Proszę się przejrzeć dobrze w lustrze i samemu sobie odpowiedzieć na to pytanie.
Dodane przez Anonim, w dniu 23.03.2017 r., godz. 21.01
Mądry,myślący za żadne pińcet nie splami swojego honoru dając poparcie pisowi.Tak fatalnych rządów naprawdę nie mogliśmy się spodziewać.Szok z horrorem razem wzięty.Polacy są tak "zadowoleni" z waszych pseudo rządów jak mieszkańcy Sycylii z mafii.Zapamiętaj pisowcu jeden z drugim,że Polska to dom wszystkich Polaków a wasze zakłócanie życia ludziom to chwila w historii Polski po której będą kary i Trybunały Stanu.POZDROWIENIA DLA M.EYCHLERA !!!!!!!!!!!
Eycher 21.01 POzdrawia juz samego siebie
Dodane przez Anonim, w dniu 23.03.2017 r., godz. 22.41
Tak to miec mentalnosc uslugowa a nastepstwem mowienia do siebie i pozdrawianie tez samego siebie. To juz nie smieszy, tylko zlitowac sie trzeba.
Dodane przez Prowokacja po wyszkowsku, w dniu 24.03.2017 r., godz. 11.38
To musiała być zaplanowana prowokacja. Nagle pojawił się pan z kamerką, pojawiła się dziennikarka, która na spotkania PiS i klubu GP nie przychodzi, pojawiły się osoby z karteczkami, Eychler z sałatkami, nagle artykuły i filmiki, w Wybiórczej. Czyżby Nowosielski rozwodzi się z PiS ?
Seledynowy od salatki zmienia ksywe
Dodane przez Anonim, w dniu 24.03.2017 r., godz. 13.55
Oj,gosciu napracujesz sie,nocy nie przespisz,mozg nie odpocznle,nerwy w fatalnym stanie,ale to wszystko nic. Zleceniodawcy od alimenciarza dadza premie,chociaz ostatnio mocno zwlekaja
Grzeszek
Dodane przez Mój przyjaciel Krecik, w dniu 24.03.2017 r., godz. 14.29
Podobno postawił w pisie warunek: albo ja, albo on. Waldeczek powiedział on, na co Krecik obstał przy ja. Sprawa zrobiła się klarowna. Tylko Krecikowi nadal wydaje się, że coś w tej rozgrywce ustawia.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 24.03.2017 r., godz. 20.46
Przyjeżdża z zewnątrz desant i rozbija spotkanie. Robi po prostu awanturę. Jaki jest cel prowokatorów ? Bardzo prosty. Przede wszystkim uniemożliwić normalną demokratyczną debatę. Prowokacje to zwykłe chamskie numery. Podobne do tych z II p. lat 70tych, kiedy SB rozbijało spotkania Towarzystwa Kursów Naukowych. Takie same metody zastosował Palikot i jego pomocnicy w stosunku do modlących się pod katedrą i pałacem prezydenckim, niejaki Niemiec i Taras. A także esbecki prowokator Hadacz. Teraz jest to przenoszone na wyszkowski grunt. Ciekawe, że w tych prowokacjach uczestniczą niektóre wyszkowskie dziennikarki.
Dodane przez AntyBox, w dniu 24.03.2017 r., godz. 22.38
Kto chciałby POdporządkować PiS Nowosielskiemu? Ktoś, kto kopie dołki POd Waldim.
Dodane przez knom, w dniu 25.03.2017 r., godz. 09.56
Cały ten ruch wspierany jest również z wyszkowskiego urzędu. Pamiętam gorące komentarze "oli" zagrzewające Eychlera i KOD do demolki państwa polskiego. Te niektore dziennikarki, również "ola", to byłe (?) wyrobnice niemieckich interesów w Polsce, nie ma się co dziwić.
Dodane przez Anka, w dniu 25.03.2017 r., godz. 13.26
PO fizjonomi widac,ze babsztyle zwiezione na robienie zadymiarze,to takie same jak mialy kartki z napisem czyli wykolejone u.......e. Czy ci co ich tutaj sciagneli sa od nich lepsi? O, nie, to jest ten sam poziom i morale z rynsztoka. Czy nie zastanawia to,ze te gadziny boja sie jak ognia uczciwosci.
Dodane przez Anonim, w dniu 25.03.2017 r., godz. 14.16
kolejny etap z punktu widzenia emocji widocznych w komentarzach to już tylko osobisty wpie ...!
Dodane przez Anonim, w dniu 25.03.2017 r., godz. 15.02
do Żytniej - sądzę ,że dużo patyczków.
Dodane przez Aleksander, w dniu 25.03.2017 r., godz. 21.47
Spadło poparcie pisu i prezes pozwolił "długopisowi" ponarzekać na kochanka ministra wojny a jego samego ośmielił się wezwać nieśmiało do siebie.Być może prezes naczelnik uzna spotkanie za spotkanie kolesi przy kawie i ciasteczkach
Do Aleksandra M. Eychleja
Dodane przez Anonim, w dniu 26.03.2017 r., godz. 14.26
Co sie martwisz sondazami PiS,ktore systematycznie rosna w gore i dystansuja pozostale ugrupowania. Niech boli gowa ciebie,ze KODogorywa i kto bedzie ci placil,jak wyszla ustawa,ze alimenciarzy beda wsadzac do pudla,prowokatorzy tez sie doczekaja swego.
Dodane przez Aleksander, w dniu 26.03.2017 r., godz. 15.41
Do spadku poparcia Pis przyczyniła się nijaka kobita Pawłowicz,Duda,Piotrowicz,Brudziński (krzykacz "komuniści i złodzieje"),Lichocka,Antoni Smoleński,Misiewicz,Kaczyński,Ziobro,Sasin i wieeelu innych oraz naturalnie walka z suwerenem,który na wybory chodzi a nie głosuje na pis i jest poniżany.
Dodane przez Jątek, w dniu 26.03.2017 r., godz. 20.30
Oni znowu zapatrzyli się w sondaże. Już Komorowski przed wyborami miał je po swojej stronie stosunkiem 75% do 25% dla nieznanego szerzej "długopisa" Dudy. Najważniejszy sondaż to wybory, a o te, jestem spokojny. Burdami, chucpą i postawą takich capów jak Bajkowski, ola, Eychler niczego nie osiągną. Tylko się cieszyć.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 26.03.2017 r., godz. 21.34
Józef Mackiewicz napisał "Zwycięstwo prowokacji", książkę, w której wykazuje, że komunizm opiera się na kłamstwie i prowokacji. Tak samo jest z III RP. Zachowanie michnikowszczyzny, urbanowszczyzny, palikociarni czy też KODziarstwa jest tego potwierdzeniem. A prowokacja na spotkaniu pani poseł Pawłowicz jest dowodem na to, że ta metoda dotarła również do naszego miasta. Dla mnie szczególnie żenujące było zachowanie rozhisteryzowanych feministek. Zdjęcia "intelektualistek" z Warszawy, które na karteczkach mają powypisywane różne określenia, bardzo pasujące do nich samych wywołują w Wyszkowie powszechny śmiech. Być może właśnie dlatego na kolejną prowokację już nie przyjechały.
Do seledynowego marzyciela Aleksandra 15.41
Dodane przez Anonim, w dniu 26.03.2017 r., godz. 22.11
Bogactwo przezyc sennych jest u ciebie zadziwiajace. Widac,ze .chcesz sie dzielic ich trescia,ale rzeczywistosc jest inna i daleka od twoich marzen sennych. i ich zniszczenie.
Dodane przez Aleksander, w dniu 27.03.2017 r., godz. 10.06
Z rana człowiek oczy otwiera a tu masz babo Pawłowicz placek.Kolejna totalna kompromitacja partii rządzącej.Znowu im wybory sfałszowali.Ha,ha,haaaaa.Tym razem w Bruxeli.Kończ Waszcz wstydu oszczędz człowieku !!!!!!!!!! Wyniki referendum w Legionowie.Spadek notowań PIS w sondażach i ewentualna wygrana Tuska w wyborach prezydenckich świadczą o obudzeniu się z letargu społeczeństwa.
Do Aleksandra Marka E.
Dodane przez Tedy, w dniu 27.03.2017 r., godz. 14.37
Wspolczuje ci manii przesladowczej z osoba pani Pawlowicz,wiem z komentarzy,ze wczesniej byla mania przesladowcza pana Kaczynskiego. Co moge poradzic. Opisywanie wlasnych odczuc nic nie da,z tym problemam powinienes zglosic sie do lekarza,ktory zajmuje sie tego typu dolegliwosciami zdrowotnymi, dolegliwosc,sama nie ustapi,przeciez wiesz jak dlugo cie meczy. Jeszcze raz wyrazy wspolczucia do twoich problemow. P.S. Wiosna. Jest dobra pora na terapie,narazie jeszcze seledynowo.
Dodane przez olek, w dniu 27.03.2017 r., godz. 14.45
Otwierajcie szampany palkikociarnio. Tusk prezydentem, bo sondaże tak wam mówią bando bolszewicka. Już wam sondaże pomogły w wygranej hrabiego Komoruskiego. Karmcie się dalej nimi dalej.
do Głowackiego !!!!!!!!!!!!!
Dodane przez Aleksander, w dniu 27.03.2017 r., godz. 21.10
Jesteś otoczony i będziesz rozliczony.Równia pochyła.Idziecie na samo dno.Pozdrowienia dla Eychlera (nie znamy się)
Do naiwnego pisowca z godziny 22.11.
Dodane przez Aleksander, w dniu 27.03.2017 r., godz. 21.52
NIE PRZYJMUJESZ KOLEGO FAKTÓW DO WIADOMOŚCI A PRAWDA DLA PIS JEST BOLESNA.ZYJECIE W ŚWIECIE RÓWNOLEGŁYM.BĘDZIE JESZCZE BARDZIEJ BOLAŁO.O WIELE BARDZIEJ.Czy nadal myślisz,że Eychler jest osamotniony w swoim światopoglądzie ???
czas się ocknąć
Dodane przez Inka, w dniu 28.03.2017 r., godz. 06.18
obyśmy jak najszybciej się obudzili dopóki będzie jeszcze cokolwiek zbierać z tej dobrej zmiany bo już i tak dużo zniszczyli
Legionowo wypowiedziało swoje zdanie na temat PISowskich pseudoreform
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.03.2017 r., godz. 12.40
Legionowo w referendum przeciw włączeniu do metropolii warszawskiej W referendum w Legionowie 17 tys. 793 mieszkańców, czyli 94,27 proc., wskazało, że nie chce, by ich gmina została częścią metropolii warszawskiej; przeciwnego zdania było 1 tys. 81 osób - 5,73 proc. Frekwencja wyniosła 46,72 proc.; do tego, by referendum było ważne wymagana była co najmniej 30-procentowa frekwencja. Mieszkańcy odpowiadali tylko na jedno pytanie: „Czy jest Pan/Pani za tym, żeby m.st. Warszawa jako metropolitalna jednostka samorządu terytorialnego, objęła Gminę Miejską Legionowo?”. Jak wynika z protokołu, liczba głosów ważnych oddanych w referendum wyniosła 18 tys. 874. Za tym, żeby Legionowo zostało częścią metropolii warszawskiej głosowało 1 tys. 81 mieszkańców, czyli 5,73 proc. głosujących. Przeciw takiemu scenariuszowi było 17 tys. 793 mieszkańców, czyli 94,27 proc. W referendum wzięło udział 19 tys. 58 osób, a uprawnionych do głosowania było 40 tys. 786 osób. Frekwencja wyniosła 46,72 proc. Aby referendum było ważne konieczna była co najmniej 30-procentowa frekwencja. I tak będzie z całą resztą pisowskich awantur, demontowaniem demokracji i działaniami na szkodę Polski i Polaków. Łódź już zapowiedziała, że nie wprowadzi pisreformy szkolnictwa. Brawo ŁÓdź!!! Czekamy na resztę miast. Teraz to już będzie lawina.
Do Seledynowego Aleksandra 21.52
Dodane przez Anonim, w dniu 28.03.2017 r., godz. 13.14
Pocieszajace dla ciebie jest to,ze nie zdajesz sprawy z wlasnej ulomnosci,niedorzecznosci w pisaniu nonsensow.. Wyrocznie jakie przekazujesz,sa nie czym innym jak objawami pewnego schorzenia.a ze nie ma rokowania na poprawe zdrowia,to widac jak dlugo trwa z ciaglymi zaostrzeniami czego dowodem jest agresja i saczenie jadu,jak tez mylenie tozsamosci z pozdrawianiem i chwaleniem siebie samego. Wyrazy wspolczucia,ale bez pozdrowien( zrobisz to sam)
Dodane przez Sąsiad, w dniu 28.03.2017 r., godz. 19.45
Eychler, chwaliłeś się na tym forum, że twoja 2-letnia córeczka, jej mama i dziadkowie razem z tobą uczestniczą w demonstracjach KOD. W Wyszkowie widziano ciebie na dwóch spotkaniach w bibliotece bez nowej rodzinki. Co się stało, że nie zabrałeś maleństwa na ciepłą imprezkę pod dachem, gdzie jej młodziutka mama? Dalej KODujesz jej w głowie, czy dała sobie z tobą i twoimi kolesiami spokój. Pochwal się, dawniej to robiłeś.
do Aleksandra
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 28.03.2017 r., godz. 21.32
Być może pan ma przekonanie o własnym otoczeniu, czy też osaczeniu. Jeżeli tak, to bardzo panu współczuję. Jeżeli chodzi o mnie to , rzeczywiście jestem otoczony ... wspaniałymi, życzliwymi ludźmi. Tak na marginesie, kocopały, które pan wypisuje nie są najwyższych lotów. Ale z pewnością przekonują co bardziej tępych zwolenników nowoczesnej, POwsko- KODerskiej, współczesnej targowicy.
Dodane przez lipa, w dniu 29.03.2017 r., godz. 08.36
Nie jestem stronnikiem Marka Głowackiego ale post z 21.32 do Aleksandra i nie tylko na miejscu.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl