Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, TeodoraCamper Wyszków wygrywa ze Startem i wchodzi do play-offów

(Zam: 22.03.2017 r., godz. 14.35)

W sobotę 18 marca siatkarze Campera Wyszków rozegrali swój ostatni mecz w fazie zasadniczej rozgrywek IV ligi MWZPS. Wyszkowianie pokonali Start Lipowiec Kościelny 3:0.Mecz został rozegrany w hali sportowej WOSiR w Wyszkowie. Potencjalne zwycięstwo pozwalało Camperowi na wyprzedzenie w tabeli Zawkrza Mława i zajęcie pierwszego miejsca w grupie (istotne w kontekście rozstawienia w późniejszej fazie play-off), stawka była więc wysoka.
Podopieczni trenera Macieja Główczyńskiego rozpoczęli premierową odsłonę w składzie: Przemysław Czerwiński, Michał Urbaniak, Krystian Kruk, Adrian Grzybowski, Maciej Główczyński, Dariusz Szulik, Adam Woźniak (libero). Początek seta należał do gości, którzy po kilku błędach siatkarzy Campera prowadzili 3:0. Przy zagrywce Grzybowskiego wyszkowianie zdołali szybko odrobić straty i wyjść na prowadzenie. W połowie partii Camper prowadził już 16:11. Wysokie prowadzenie skłoniło trenera Główczyńskiego do wprowadzenia na boisko zawodników rezerwowych. Jeszcze w pierwszej partii na parkiecie pojawili się m. in. trzej bracia Wojtkowscy. Najlepiej w mecz wszedł Karol Wojtkowski, który regularnie punktował ze skrzydła. To właśnie po ataku młodego przyjmującego Camper wygrał pierwszą partię 25:18. W drugiej odsłonie wyszkowianie kontynuowali dobrą grę, a trener często rotował składem. Solidnie funkcjonowały zarówno skrzydła, jak i środek. Gospodarzom zdarzały się jednak również przestoje. Rywale „wyczuli krew” i w setach nr 2 i 3 do końca walczyli o zwycięstwo. Wyszkowianie wytrzymali jednak ciśnienie i ostatecznie dopisali do swojego konta kolejne zwycięstwo za trzy punkty.
Camper Wyszków – Start Lipowiec Kościelny 3:0 (25:18, 25:23, 28:26)
Camper: Przemysław Czerwiński, Michał Urbaniak, Krystian Kruk, Adrian Grzybowski, Maciej Główczyński, Dariusz Szulik, Adam Woźniak (libero), a także: Karol Wojtkowski, Kacper Wojtkowski, Tobiasz Wojtkowski, Piotr Jurczyk, Daniel Pędzich, Łukasz Zdrojewski.
Dzięki zwycięstwu Camper zakończył fazę zasadniczą rozgrywek na pierwszym miejscu w tabeli. Dzięki takiemu rezultatowi wyszkowska drużyna w pierwszej rundzie fazy play-off zmierzy się z czwartą drużyną grupy C, rozgrywek IV ligi, SPS-em Konstancin-Jeziorna. Pierwszy mecz pomiędzy oboma zespołami zostanie rozegrany w sobotę 25 marca w hali WOSiR w Wyszkowie. Początek o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich kibiców!
Turu

Końcowa tabela gr. A IV ligi siatkarzy:
1. Camper Wyszków 22 20-4
2. Zawkrze Mława 20 20-11
3. Start Lipowiec Kościelny 10 13-14
4. Iskra Warszawa 9 11-18
5. Gwardia Legionowo 2 7-24

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl