Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 listopada 2020 r., imieniny Walerego, Wirgiliusza

Okiem rzuciłam

(Zam: 15.03.2017 r., godz. 15.05)

W jubileuszowym numerze „Wyszkowiaka” redakcja przypomniała nam okładkę pierwszego numeru gazety. Bardzo, ale to bardzo żałuję, że moja gazetka nie wydrukowała jakiegoś artykułu z pierwszego numeru gazety. Ciekawe, co czytaliśmy 25 lat temu...

W „Wyszkowiaku” ukazała się króciutka informacja dotycząca budowy boiska bocznego na stadionie Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (artykuł „Wnioskują w ministerstwie o wsparcie na stadion”). Gmina Wyszków złożyła wniosek do Ministerstwa Sportu o dofinansowanie budowy tegoż boiska z polami do gry w pikę nożną i futbol amerykański. Teraz zapewne gmina zaciska kciuki, by otrzymać 2 mln zł dofinansowania na inwestycję wycenioną na ponad 5,5 mln zł. Na stronie internetowej gazety pod artykułem ukazał się malutki komentarz: „Łochów 142 mln, a Wyszków Nowosielskiego (sic!) 2!”. Zainteresowałam się, o jakie 142 mln dla Łochowa chodzi komentującemu. Z doniesień prasowych „KurieraW” wynika, że 24 lutego 2017 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wiceminister infrastruktury i budownictwa Jerzy Szmit w obecności przewodniczącego Komitetu Stałego RM Henryka Kowalczyka, wicemarszałek Senatu RP Marii Koc i burmistrza Łochowa Roberta Gołaszewskiego podpisał Aneks Nr 1 do Programu Inwestycji „Budowa Obwodnicy Łochowa w ciągu drogi krajowej Nr 62” (artykuł „142 mln zł na obwodnicę Łochowa”). Koszt budowy obwodnicy w całości zostanie pokryty z budżetu państwa, a wynosi on 142 082 000 zł. Inwestycja będzie realizowana przez 6 lat. Moim zdaniem, burmistrzowi Łochowa należą się gratulacje, zaś nam pozostaje wespół z naszą gminną władzą trzymanie kciuków, by złożony wniosek na budowę boiska bocznego na stadionie WOSiR spotkał się z przychylnością w Ministerstwie Sportu…
***

Z „Nowego Wyszkowiaka” dowiedziałam się, że kuratorium oświaty negatywnie zaopiniowało uchwałę rady miejskiej o przeniesieniu Przedszkola nr 3 (obecnego „Słoneczka”) do nowej siedziby przy ul. Meliorantów. Zdaniem kuratorium, gmina nieskutecznie powiadomiła wszystkich rodziców o zamiarze przeniesienia przedszkola. Kuratorium uważa również, że gmina nie zdąży wybudować nowego obiektu do września tego roku. Zastępczyni burmistrza pani Aneta Kowalewska tłumaczy, że prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, budynek już powstał i trwają w nim prace wykończeniowe, oraz że wszyscy rodzice zostali skutecznie powiadomieni. Na plac budowy udała się również komisja finansów (???), która po rozmowie z wykonawcą jednogłośnie stwierdziła, że nie ma zagrożenia, żeby budynek nie został oddany w czerwcu. Nie bywam na ul. Meliorantów, więc nie wiem jaki jest postęp prac na budowie, a z zamieszczonego w gazecie zdjęcia trudno wywnioskować, czy inwestycja na czas zostanie oddana do użytku i od września do przedszkola będą mogły uczęszczać maluchy. Zastanawiam się jednak, kto z członków gminnej komisji finansów posiada wiedzę niezbędną do stwierdzenia, że istnieje lub nie istnieje zagrożenie, by przedszkole zostało oddane do czerwca?
***

Z niewielkiej rubryki „Miasto w skrócie” („Wyszkowiak”) dowiedziałam się, że Urząd Miejski podpisał umowę z firmą Usługi Transportowe Grzegorza Jeża z Somianki na utrzymanie zieleni na terenie miasta. Za 96 045 zł brutto firma będzie dbała o nasze wspólne kwietniki i rabaty, zaś za utrzymanie pozostałych terenów zielonych gmina zapłaci firmie 305 550 zł brutto. Zastanawiam się, czy firma zadba również o coś, co rośnie na Al. Róż, wzdłuż parkanu przy Urzędzie Miejskim? Późną jesienią ubiegłego roku Urząd przyozdobił ów niewielki trawniczek mnóstwem większych i mniejszych badylków, które prawdopodobnie na wiosnę miały zacząć rosnąć, by z czasem przekształcić się w żywopłot. Maleńkie roślinki nie zostały jednak ani ogrodzone, ani w żaden inny sposób zabezpieczone na zimę. Dzisiaj większość jest połamana, zniszczona i zgnieciona, a ja mam poważne wątpliwości, czy da się je uratować. Zastanawiam się również, kto jest odpowiedzialny za beztroskie wydanie niemałych pieniędzy na zniszczone dzisiaj rośliny.
Judyta
judyta@wyszkowiak.pl

Komentarze

jaki sukces Łochowa.
Dodane przez wyszkowiak., w dniu 15.03.2017 r., godz. 16.42
Obwodnica Łochowa za 6 lat / jeśli będzie/ a my już mamy naszą kilka lat. Tyle burmistrz Łochowa ma w tym zasług ile nasz w budowie naszej obwodnicy i mostu. które kosztowały dużo więcej niż 142 mln.zł./ i też samorząd nie dołożył złotówki/.
Dodane przez MAREK, w dniu 15.03.2017 r., godz. 18.07
O inwestycję dla Łochowa wywalczył śp.Marian Dzięcioł obecny burmistrz kontynuuje Mariana dzieło.
Łochów - Wyszków 142:2
Dodane przez Przejazdem, w dniu 15.03.2017 r., godz. 18.10
Nasza obwodnica? Chodzi o tranzyt od strony Serocka i Pułtuska, który rozjeżdża nam Kościuszki, Sowińskiego, Pułtuską i Białostocką. Nowosielski jest beznadziejny i nic tego nie zmieni ola.
pisowski sukcesy
Dodane przez Henio, w dniu 15.03.2017 r., godz. 19.45
Chcieliście ugryść tym łochowem, a wyszło jak zwykle. Dyletańci
Dodane przez knom, w dniu 15.03.2017 r., godz. 23.09
Oto chodzi, żeby samorząd nie musiał dokładać ani złotówki do inwestycji. W Wyszkowie odwrotnie. Nowosielski może pozyska na stadion dwa miliony, ale trzy pójdą z samorządowej kasy, z podatków mieszkańców. Ot, sukces.
do knom
Dodane przez jasio małolat, w dniu 16.03.2017 r., godz. 07.45
i to jest tok myślenia!? "Oto chodzi, żeby samorząd nie musiał dokładać ani złotówki do inwestycji". To kto ma sfinansować całą inwestycję? rząd? Państwo? a czy rząd i Państwo mają swoje pieniądze? czy są to pieniądze nasze wszystkich Polaków? Czyli co? Pan Henio z Sosnowca i Pani Jadzia z Sanoka zapłaci podatki i inne daniny do Państwa ażeby te wykonało inwestycje w Wyszkowie? i będą do nas przyjeżdżać od czasu do czasu żeby pograć w piłkę?;);) ogólnie myślenie nie boli ale prostota niektórych wypowiedzi poraża i wtedy może faktycznie przyprawić o ból głowy.;)
Dodane przez Ostatni raz, w dniu 16.03.2017 r., godz. 12.00
Dzięcioł walczył, walczył aż umarł. Taka jest prawda. Obyśmy nie musieli czekać na podobne skutki walki Nowosielskiego. Przyszedł nowy burmistrz w Łochowie z politycznym zapleczem i masz! Gdyby wybory eygrała ta kontrkandydatka z tamtejszej szałajdy, Łochów czekałby na taką decyzję kolejnych kilka lat, aż do zmiany na stołku. Tak samo burmistrz Wyszkowa bez zaplecza. W kulawego konia się nie inwestuje.
Dodane przez Iza, w dniu 16.03.2017 r., godz. 14.54
Brawo "Jesionowa", trafione w samo sedno. Już za Stępkowskiej, w wydziale promocji reagowaniem na niewygodne komentarze zajmowała się pracująca tam wtedy na pół etatu dziennikareczka niemieckiego "Głosu Wyszkowa" Aneta Kowalewska, a w gazecie Kacprzyńska. Myślę, że nie zrezygnowała ze swojego zadania także dziś. Ma kogo, a właściwie czego bronić. Swojego stołeczka i wysokiej pensji za nic nie robienie. No po za trollowaniem w godzinach urzędowania.
Dodane przez AntyBox, w dniu 16.03.2017 r., godz. 19.45
Szikacie misiewiczów? Ogórkowa kolejnym przykładem. Za co ona właściwie w tym urzędzie odpowiada? Bierze pensję, bo była szefową kampanii wyborczej Nowosielskiego? Co Wyszków na tej piękności skorzystał? Może nauczyciele z gim 2 odpowiedzą.
dla mądrali
Dodane przez jaroslaw, w dniu 17.03.2017 r., godz. 05.15
To jak w takim razie wytłumaczyć sytuację w Ostrołęce? Władza poparcie ma u rządzących, a mosty im zamykają. I szałajdy nie ma i mostów nie ma
Dodane przez Anonim, w dniu 17.03.2017 r., godz. 09.08
PO zamknęło rozbudowę Elektrowni Ostrołęka. Władza PiS wznawia rozbudowę kolejnych bloków.
Dodane przez Anonim, w dniu 17.03.2017 r., godz. 09.21
Wielkie nic. Bilans 2,5 roku oli na stołku zastępcy burmistrza.
Dodane przez Jacek, w dniu 18.03.2017 r., godz. 21.44
Ma interes w deprecjonowaniu Głowackiego, PiS i wszelkiej konkurencji. Te podnad dwa lata wystarczyło, żeby paprotka ola przyspawała się do urzędowego parapetu burmistrza. Oni wszyscy mają wiele do stracenia. Co wcześniej robili, czym zajmą się jak się ich odspawa? Wiedzą czego bronią.
Dodane przez Anonim, w dniu 18.03.2017 r., godz. 22.40
Po lekturze BIP urzędu gminy odnośnie trzeciego tematu Pani Judyto mam... niesmak. Kwoty na kwiatki i zieleń, są imponujące........rok rocznie......... "Zastanawiam się również, kto jest odpowiedzialny za beztroskie wydanie niemałych pieniędzy ...." -na szczęście Pani się nie pyta, tylko zastanawia, ..... tak zdrowiej na nerwy... :)
Dodane przez Anonim, w dniu 19.03.2017 r., godz. 13.39
Atak na Nowosielskiego TRWAm
Dodane przez EkoGroszek, w dniu 19.03.2017 r., godz. 14.57
Ta wypalona władza ma problem z rozróżnieniem, co jest trawnikiem, a co jest parkingiem. Błoto z rozjeżdzanych trawników trafia na ulice i zapycha studzienki, ale wypalona władza nbie widzi takiego związku. Pozostaje jeszcze aspekt estetyczny, ale wypalona władza w tym mieście o takie bzdety chyba nie dba.
Dodane przez Jesionowa, w dniu 19.03.2017 r., godz. 16.40
No to jak zastępca burmistrza ola ogórkowa wypomina PiS zadłużenie, niech no nam przypomni o zadłużaniu gminy Wyszków przez Nowosielskiego. Bilans tych finansów na razie wygląda mniej więcej tak: 2 miliony chciałby pozyskać, ale zdążył ostatnio zadłużyć gminę na 20 milionów. Nowosielski nie ma zaplecza w rządzie i jego jedyną ścieżką będzie zadłużanie Wyszkowa. To jest ślepa uliczka.
Lider w POzyskiwaniu funduszy na Mazowszu Mróz
Dodane przez AntyBox, w dniu 19.03.2017 r., godz. 18.32
Będzie miał zaplecze w rządzie cieni Schetyny. Już szumnie zaPOwiedział, że będzie składał ambitne wnioski do UE, mi. na...? Murale, co ma je malować jakiś jego kolega Karszania !!! Za co ci ludzie PObierają takie pensje?
Dodane przez Klątwa, w dniu 19.03.2017 r., godz. 19.58
Spokojna o nerwy, jak zabrknie na zieleń, a przy okazji (tak nieoficjalnie) na kilka banerków dla burmistrza, podniesie się podatki. Obojętne czy w PWiK, czy za nieruchomości. Zielony mieszkaniec za to wszystko zapłaci.
Niezłe kwiatki wychodzą
Dodane przez :))), w dniu 19.03.2017 r., godz. 20.30
Apropo ambitnych wniosków Mroza na murale. Wyszków w centrum i na każdym osiedlu wygląda jak slams. Odnowione elewacje witają turystów streetartem, a przoduje w tym chyba budynek dyrekcji Spółdzielni Mieszkaniowej Przyszłość na Sowińskiego. Wyszków wygląda jak 13 dzielnica Grochowa na Pradze. Nie ma tu gospodarza. Ale na kwiatki wydaje się grube pieniądze. czy tylko o kwiatki chodzi?
15% POdwyżki za utrzymaywanie armii misiewiczów i dwóch prezesów PWiK!
Dodane przez TRWAMy, w dniu 19.03.2017 r., godz. 22.05
Nowosielski prowadzi wojnę przeciwko mieszkańcom. Obecny ostrzał skierowł na nauczycieli. Nieudacznictwo swoich misiewiczów rekompensuje sobie POdwyżkami. Mamy już tego dosyć.
Dodane przez Mantra, w dniu 20.03.2017 r., godz. 07.58
Zapłaciliśmy już pani Judyto pół miliona za przycinkę w parku Wazów i kilka kląbów. Te badylki zniszczone może były od firmy w gratisie za świetny interes z Wyszkowem. A jak wiadomo tego, co łatwo przyszło się nie szanuje. Nie ma w tym mieście gospodarza. Brzmi jak mantra?
Pycha zawsze kroczy przed upadkiem.
Dodane przez Dawny mieszkaniec Wyszkowa., w dniu 20.03.2017 r., godz. 09.16
Jestem daleko od miejskiej władzy samorządowej choć część osób znam z dawnych czasów. Wiadomości czerpię z miejscowej prasy - również z komentarzy. Ze zdziwieniem dowiaduję się że "ola" to zastępca burmistrza. Jeśli tak jest to władza Wyszkowa jest na etapie równi pochyłej w kierunku spadającym. Pani Burmistrz musi Pani mieć na uwadze proces społeczny związany z postrzeganiem społecznym że "od wielkości do śmieszności tylko jeden krok". Jeśli to prawda to ów krok Pani uczyniła. Patrzę czasami na ludzi tworzących obecną Radę Miejską, czytam ich wypowiedzi i jestem ogromnie zniesmaczony. Poziom intelektualny przeciętny a zarozumiałość, bufonada na poziomie wyjątkowo wysokim. Cóż nowego, ożywczego do funkcjonowania Wyszkowa może wnieść ta grupa starców. Przecież im zależy tylko na diecie radnego, która jest jedną z najwyższych w Naszym Kraju. Chyba to czyni ich posłusznych burmistrzowi. Jako przykładem posłużę się tutaj osobą radnego Hryniewicza a widzę go wszędzie gdzie jest kamera (jakoś tak się on nazywa) Choć można za przykład dodać wielu. Siedemdziesięcioletni emeryt, bufon najwyższej próby, pchający zawsze swoja facjatę do kamery, interesowny ponad miarę. Jemu podobnych wielu w obecnej Radzie Miejskiej. Jak tacy ludzie mogą stawiać dobro ogółu ponad swoje. To przerasta ich możliwości postrzegania świata. Nic dziwnego, ze Burmistrz zajął się robieniem własnych interesów i stał się burmistrzem bogatych wyszkowian. Radni obecnej Rady Miejskiej na pewno go w tym nie powstrzymają. Jeśli nawet to niektórzy dostrzegają to dieta radnego będzie dla nich ważniejsza od dobra społecznego. Szanowni Mieszkańcy Wyszkowa zbliżają się następne wybory samorządowe i oddając swój głos warto mieć na uwadze dobro Wyszkowa. dobrze było by aby wreszcie właściwi ludzie znaleźli się na właściwych stanowiskach.
do Dawnego mieszkańca Wyszkowa
Dodane przez jasio małolat, w dniu 20.03.2017 r., godz. 12.30
chciałbym oddać swój głos na tego właściwego człowieka tylko co wybory nie wiem który to jest? każdy kandydat coś obiecuje, każdy ma swoją wizję zmian i każdy mówi to co chciałbym usłyszeć, wiec jak tu trafnie oddać głos.?
Dodane przez Urzędniczka niższego szczebla, w dniu 20.03.2017 r., godz. 15.56
Z olą na urzędzie nie pogadasz, jedyna doktor, a że z pułtuskiej wylęgarni talentów AH, nieważne. Daje się we znaki brak kompetentnych kadr niezbędnych do zarządzania miastem. Polityka realizowana, również przez paprotkę burmistrza olę, obsadzania stanowisk swoimi miernotami nie raz już doprowadziła urząd do kryzysu. Stara kadra się wkurza, bo oprócz swojej roboty musi wykonywać, lub poprawiać po misiewiczach. A weź im coś powiedz. Mają przecież plecy, i potrafią to wykorzystywać. Sama paprotka przekonała się na własnej skórze, odwalając całą robotę za wydział edukacji. Kończę, bo trzeba się zbierać. Tak pisałam w pracy z tel. kom., a co tam, przykład idzie z samej góry. Uśmiechy są tu zwodnicze, bo od miesięcy mamy podminowaną atmosferę.
jasiu
Dodane przez Klempa, w dniu 20.03.2017 r., godz. 16.22
w ciemno oddać głos, a najlepiej na Nowosielskiego! A jakże, do tego zmierzasz?
Dodane przez Anonimm, w dniu 20.03.2017 r., godz. 20.59
Tylko Nowosielski może Nas uchronić w Wyszkowie przed tym cyrkiem który wyprawia PIS na szczeblu krajowym
Dodane przez Chytra rólka, w dniu 21.03.2017 r., godz. 07.29
Oooo, jasio już jako anonim? (20.59.) P.s. PiS rozdaje miliony na inwestycje (Łochów 142) Nowosielski ze swoim komunistycznym zapleczem (bez wsparcia ze strony rządu) będzie nas jedynie zadłużał jak już to robi (21 milionów długów w jednym tylko 2016 roku) i podnosił lokalne podatki (nieruchomości, woda/ścieki aż o 15 % w jednym tylko 2016 roku). Nowosielski jest czarnym snem Wyszkowa. Musimy jak najszybciej się z tego koszmaru obudzić. To jakiś horror jest.
Tylko Nowosielski może Nas uchronić w Wyszkowie przed ...
Dodane przez Hahahahaa, w dniu 21.03.2017 r., godz. 07.46
uchronić przed potrzebnymi temu miastu, jak tlen inwestycjami hahahahaaaa. Samozaoranie coraz głębsze. Stawianie na burmistrza bez zaplecza, to jak stawianie na ślepego konia.
Dodane przez jasio małolat, w dniu 21.03.2017 r., godz. 07.58
droga Klempo, wydawało mi się, że moje pytanie jest postawione prawidłowo, choć nie ukrywam jest trudne. W ciemno głosów nie oddaje ale wezmę pod uwagę twoją zaproponowaną kandydaturę. A do czego zmierzam, a no do tego, że chciałbym usłyszeć od kilku "mądrych" wypowiadających się na tym forum, na których "właściwych ludzi" należy głosować, tych którzy dbają o dobro Wyszkowa. I tylko tyle.
Dodane przez Anonim, w dniu 21.03.2017 r., godz. 09.58
Jasiu , obawiam się ,że trudno będzie wśród miejscowych znależć takowych, potrzebna jest świeża krew przynajmniej na czele.
Tylko Nowosielski może Nas uchronić w Wyszkowie przed ...
Dodane przez SZAŁAJDA, w dniu 21.03.2017 r., godz. 10.12
To jest chyba apel wyszkowskiej SZAŁAJDY, bojącej się o utratę koryta. Myślą, że tylko Nowosielski może Ich uchronić. Mają rację, ale razem z nim pójdą na dno. Kto może być tym zainteresowany? na pewno ola ogórkowa i jej produkty - jasio małolat, MM. Na pewno drugi niepotrzebny prezes w PWiK Wiśniewski - po co w tak nudnej jak ścieki miejskiej spółce utrzymujemy aż dwóch prezesów darmozjadów? Misiewicz Kowalski w WOK zamienionym na dresiarski ring, dyrektor WOSiR Wiśniewski, któremu praca uwiera i namnożył kierowników od każdego obiektu, a nawet bieżni, trawy, i nieistniejących trybun na niby stadionie. Panie w promocji Świtalska - szału tutaj nie ma - desant z Białołęki - koleżanka Nowosielskiego z pracy na Poczcie, Wittich - ambitna politykierka PO - prawa i lewa ręka - na porządku dziennym ale i nocnym Misiewicza Marszała - informatyka trząchającego wyszkowską promocją, sportem i kulturą. No i najważniejsza persona wyszkowskich coraz gorszych finansów - zadłużający Wyszków Korczakowski. Ktoś z wydziału pozyskiwania funduszy - nazwa winna brzmieć - wydziału d.s. marzeń o pozyskiwaniu prawdziwych funduszy. Kilku uzależnionych radnych i dyrektorów szkół - jak ta na Polonezie. Szałajda trwoży się i woła: tylko Nowosielski może nas uchronić. Myślicie, że burmistrz bez wsparcia w rządzie, a zadłużający Wyszków i podnoszący opłaty mieszkańcom może was Szałajdo ocalić? Żałosny kwik.
Uchroni Was
Dodane przez Anonim, w dniu 21.03.2017 r., godz. 12.49
I szczególnie radnych z "klasą", co swój mandat zawdzięczają rozdawanej wódzie. Tak.
Dodane przez Klempa, w dniu 21.03.2017 r., godz. 23.41
"jasiu", powiem tak: ważne jest, żeby nie wchodzić kolejny raz w to samo gówno. Taka ludowa mądrość. Weź i to pod uwagę.
Dodane przez Stynka, w dniu 22.03.2017 r., godz. 09.24
Niektórych radnych szczególnie należy się uwzględnić przy rozdawaniu kolejnej partii mandatów.
"Od wielkości do śmieszności"
Dodane przez Iza, w dniu 22.03.2017 r., godz. 09.54
Pani zastępca ola, jak to często w swoich, pisanych w pracy komentarzach, odkreślała, że nie przepada za PO, nie należy do żadnej partii, ale jednak swoje sympatie i antypatie ma. Zresztą jak my wszyscy. Zrobiłam mała retrospekcję wpisów pani oli, z ostatnich kilkunastu miesięcy. Co z nich wynika? Niezłe kwiatki, które wiele o niej mówią, ale także o jej środowisku. Nienawidzi naczelnika Kaczyńskiego i ogólnie Prawa i Sprawiedliwości, gorąco zachęcała do demonstracji i kibicowała "Komitetowi Obrony Demokracji", złowróżyła rządowi PiS. Deprecjonowała Głowackiego konkurenta burmistrza przy jednoczesnym, konsekwentnym unikaniu tematów niewygodnych dla Nowosielskiego. Sporo sie tego nazbierało, a ja w wolnym czasie postaram się te najciekawsze kwiatki przypomnieć. Tak dla orientacji z kim mamy do czynienia. Zaczynam od tego, że wygraną Nowosielskiego skwitowała na nowokomuszej gazetce komentarzem o treści: yes, yes, yes!
do klempa
Dodane przez jasio małolat, w dniu 22.03.2017 r., godz. 10.44
Zgadzam się z tą mądrością ludową. Nie warto wchodzić w gówno, bez względu czy jest to to samo czy inne gówno. Ważne żeby w ogóle w nie, nie wchodzić. Stąd moje wcześniejsze pytanie do doświadczonych "łazików", może znają te ścieżki dobre dla Wyszkowa i podzielą się informacją z nami wszystkimi.;)
Dodane przez Anonim, w dniu 22.03.2017 r., godz. 11.05
Nowosielskiego już nie ma, nowa ustawa zakaże kandydowania po dwóch już wykonanych kadencjach.
Dodane przez Smacznego ;), w dniu 22.03.2017 r., godz. 12.24
A jasio małolat nie jest za młody na politykierstwo? Małolat, a taki "mądrala", nie wzbudza to zaufania. Mnie się wydaje, że jasio to jednak wytwór wydziału promocji wyszkowskiego urzędu. On chciałby się teraz wsłuchiwać w głosy. Okej, zapytam, jakie są , poza podwyżkami i zadłużeniem Wyszkowa na ponad 20 mln, osiągnięcia w tej kadencji pary burmistrzów? Może jakieś grubsze inwestycje zewnętrzne? Pozyskane środki? Ad. świeżej krwi. Paprotka ola miała być tą ożywczą transfuzją. Chyba, że chodziło o świeżą krew na komentarzach.
Dodane przez AntyBox, w dniu 22.03.2017 r., godz. 12.52
Nowosilacow nie ma zaplecza, żeby skutecznie zabiegać o środki zewnetrzne, ale sam jest zapleczem dla różnych, POwtykanych na stołki, misiewiczów. Stąd żałosne zawołanie, że tylko Nowosielski może ich uchronić.
Dodane przez A to feler, westchnął seler, w dniu 22.03.2017 r., godz. 15.21
Zapytaj o te ścieżki oli, jasiu. Miała się przez te cztery lata sprawdzić i samodzielnie wystartować do walki o stołek burmistrza. Bo to nie do końca honor być burmistrzem z politycznego nadania. Jak widać ogórkowej apetyt na władzę dopisuje, co na to pomidorowa? Jedno z tego będzie g... Byle odgrzewanym kotletem czy zupiną wyborców już się nie omami, tu potrzebny jest soczysty, krwisty kąsek. Ogórkowa się przejadła, oczywiście ta nasza podróbka, bo Pani Magdalena Ogórek...

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl