Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 06 grudnia 2022 r., imieniny Jaremego, MikołajaBug zakończył sparingi zwycięstwem

(Zam: 08.03.2017 r., godz. 12.53)

W ubiegłym tygodniu zespół seniorów Bugu Wyszków rozegrał dwa ostatnie spotkania kontrolne tej zimy. Wyszkowianie ulegli w stolicy juniorom Polonii Warszawa, pokonali natomiast w Sulejówku rezerwy miejscowej Victorii.

Spotkanie Polonia Warszawa-Bug Wyszków zostało rozegrane w środę 22 marca w Warszawie. Pierwsza odsłona meczu była wyrównana i zakończyła się 1:1. Bramkę dla Bugu zdobył Piotr Bazler. Niestety, było to ostatnie trafienie wyszkowian tego dnia. W drugiej odsłonie na boisko wybiegła całkowicie nowa jedenastka rywali. Pięć bramek „Czarnych Koszul” ustaliło wynik meczu na 6:1 dla Polonii.
W ostatnim meczu sparingowym Bug Wyszków rywalizował z zespołem z niższej klasy rozgrywkowej – Victorią II Sulejówek (Liga Okręgowa). Pierwsza odsłona spotkania była dość wyrównanym widowiskiem, z lekkim wskazaniem na Bug. Bliski zdobycia bramki dla naszego zespołu był Łukasz Kowalczyk, ostatecznie po 45. minutach był jednak bezbramkowy remis. W drugiej odsłonie wyszkowianie całkowicie przejęli inicjatywę. Jej udokumentowaniem są dwie zdobyte bramki. Autorami trafień byli Dawid Karp i Łukasz Damętko. Bug wygrał 2:0, kończąc jednocześnie zimowe przygotowania do rundy wiosennej zwycięstwem.
Zespół trenera Stefana Liszewskiego ma za sobą serię spotkań towarzyskich, których wyniki nie napawają optymizmem. Wyszkowianie w dziewięciu meczach kontrolnych zanotowali dwa zwycięstwa, jeden remis i sześć porażek. Bug przegrał wszystkie mecze z rywalami z tego samego lub wyższego poziomu rozgrywkowego, tracąc przy tym bardzo dużo bramek. Bilans trafień to 12 zdobytych bramek do 46 straconych. Pamiętać jednak należy, że mecze sparingowe a spotkania ligowe to dwie zupełnie różne bajki. Miejmy nadzieję, że Bug potwierdzi wyżej postawioną tezę w najbliższą sobotę, 4 marca, kiedy to rozegra na własnym stadionie pierwsze spotkanie rundy wiosennej sezonu 2016/17. Rywalem wyszkowskiej drużyny będzie mocna Mazovia Mińsk Mazowiecki. Początek meczu o godz. 14.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na stadion WOSiR, przy ul. Kościuszki 54.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl