Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 01 czerwca 2020 r., imieniny Jakuba, Konrada

Sparingi seniorów

(Zam: 01.03.2017 r., godz. 12.38)

W ubiegłym tygodniu kolejne spotkania kontrolne rozegrały piłkarskie zespoły seniorów z terenu naszego powiatu, przygotowujące się do rozgrywek rundy wiosennej, sezonu 2016/17. Wyniki poniżej.

Najwyżej notowany w piłkarskiej hierarchii Bug Wyszków, w sobotę 18 lutego zmierzył się z MKS-em Ciechanów. Lider rozgrywek grupy północnej, mazowieckiej IV ligi, okazał się dużo silniejszym zespołem od Bugu na tym etapie przygotowań. Rywale do przerwy prowadzili 4:0, w drugiej połowie zdobyli kolejne dwie bramki wygrywając ostatecznie 6:0. Podopieczni trenera Stefana Liszewskiego będą mieli dwie szanse na rehabilitację w tym tygodniu – w środę 22 lutego zmierzą się z juniorami Polonii Warszawa, natomiast w sobotę 25 lutego, w ostatnim meczu sparingowym tej zimy, Bug będzie rywalizował z rezerwami Victorii Sulejówek.
W trzecim zimowym meczu kontrolnym w końcu przełamali się piłkarze Wymakracza Długosiodło. Po porażkach z juniorami Korony Ostrołęka oraz Rzekunianką Rzekuń piłkarze tegorocznego beniaminka B-klasy pokonali juniorów MKS-u Małkinia 9:2. Na listę strzelców wpisali się: Emil Mostowski (2 bramki), Adam Duda (3 bramki), Bartek Mróz, Andrzej Zawadzki, Sebastian Uchal i Dawid Puścian. W kolejnym meczu sparingowym Wymakracz zmierzy się z Narwią Ostrołęka. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 25 lutego w Ostrołęce.
Równie imponujące zwycięstwo odniósł w swoim meczu towarzyskim ligowy rywal Wymakracza – WKS Mystkówiec Stary. Rywalem WKS-u był znany w środowisku piłkarskim, stołeczny klub – Coco Jambo Warszawa. Piłkarze z Mystkówca pewnie ograli rywali 6:1. Bramki zdobyli: Adam Melion (3 trafienia), Łukasz Piątek (2 trafienia) i Mateusz Gołębiowski. Piłkarze WKS-u mają tej zimy jeszcze jeden zaplanowany sparing, w sobotę 18 marca zmierzą się z GKS-em Pokrzywnicą.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl