Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 09 lutego 2023 r., imieniny Apolonii, CyrylaEdyta Prus z tytułem Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2016

(Zam: 22.02.2017 r., godz. 13.14)

Pracownica Komendy Powiatowej Policji otrzymała wyróżnienie przyznane w ramach konkursu organizowanego co roku przez jednostkę.

Podsumowanie plebiscytu odbyło się 6 lutego podczas gali wręczania Nagrody Starosty Powiatu Wyszkowskiego „Za czyn”.
– Mł. asp. Edyta Prus uzyskała 724 głosy. To dobry wynik, zwłaszcza, że trzeba ludzi zachęcić, żeby zadali sobie trochę trudu i zagłosowali – podkreślił komendant wyszkowskiej policji insp. Michał Toporkiewicz.
Mieszkańcy mogli głosować za pośrednictwem ankiet (wrzucając je do skrzynek umieszczonych w Starostwie Powiatowym, Urzędzie Gminy w Rząśniku, Posterunkach Policji w Długosiodle, Somiance i Zabrodziu) lub sondy internetowej.
– Dziękuję za to wspaniałe wyróżnienie. Będzie to dla mnie motywacją do dalszej pracy dla społeczeństwa i ku chwale ojczyzny – podkreśliła mł. asp. Edyta Prus, która odebrała nagrodę ufundowaną przez Starostwo Powiatowe.
W garnizonie mazowieckim służbę pełni 464 dzielnicowych w 28 jednostkach organizacyjnych Policji (w Wyszkowie 12). To policjanci, którzy są najbliżej mieszkańców. Realizowane przez dzielnicowych zadania są niezwykle ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa obywateli i bezpośred nio związane z przeciwdziałaniem patologiom społecznym, wzmocnieniem relacji sąsiedzkich itp.
Mł. asp. Edyta Prus służbę w Policji rozpoczęła w 2006 r. Jest dzielnicową rejonu nr 4 w Wyszkowie, który obejmuje m.in. ulicę Sowińskiego (numery nieparzyste od 3 do 33b), I AWP (numery parzyste od 2 do 80 oraz numery od 82 do 228 wszystkie), Ruczajową, Chabrową, Modrą, Bławatkową, Komunalną, Kopernika, Paderewskiego, Krasickiego, Moniuszki, Żeromskiego, Pułaskiego, Dworcową (od numeru 2 do 66), Prostą (numery parzyste od 2 do 12), Matejki, Daszyńskiego (numery parzyste od 20 do 50), Kościelną, Strumykową, Chmielną, Browarną, Nadgórze, Przechodnią, Stawową, Jordanowską, Partyzantów, Drzewieckiego, Strusia, Zakręzie.
J.P.

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 23.02.2017 r., godz. 17.06
pięknie się dzielnicowa prezntuje.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl