Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 stycznia 2023 r., imieniny Jana, PrzybysławaMłodziki najlepsze w Top Cup 2017!

(Zam: 22.02.2017 r., godz. 12.33)

W ubiegły weekend piłkarze Bugu Wyszków z rocznika 2005 wzięli udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Top Cup 2017 w Białej Podlaskiej. Podopieczni trenera Szajczyka rozbijali kolejnych rywali, ostatecznie wygrywając cały turniej.

Do rywalizacji w Białej Podlaskiej przystąpiło 10 zespołów. Wszystkie drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których spotkania rozgrywano systemem każdy z każdym. Bug trafił do grupy B. W czterech rozegranych spotkaniach wyszkowianie zanotowali trzy zwycięstwa i jeden remis. Poniżej prezentujemy wyniki:
BUG Wyszków – AP TOP I Biała Podlaska 1:0
Bramka: Kacper Zadrożny.
BUG Wyszków – MKS POGOŃ II Siedlce 2:0
Bramki: Patryk Okular, Kacper Zadrożny.
BUG Wyszków – DAF Łuków 2:1
Bramki: Karol Witkowski (2)
BUG Wyszków – KKS ORZEŁ Siemiatycze 1:1
Bramka: Wiktor Stokarski.

Tabela gr. B:
1. BUG Wyszków 10 pkt.
2. AP TOP I Biała Podlaska 9 pkt.
3. KKS Orzeł Siemiatycze 5 pkt.
4. DAF Łuków 4 pkt.
5. MKS POGOŃ II Siedlce 0 pkt.

Dzięki zajęciu pierwszego miejsca w grupie Bug uzyskał awans do półfinału, w którym zmierzył się z drugą drużyną gr. A – ŁSR-em Amplus Łuków. Wyszkowianie w świetnym stylu pokonali rywali z województwa lubelskiego, 4:0. Bramki Patryka Okulara (dwa trafienia) i Kacpra Zadrożnego (dwa trafienia) dały Bugowi awans do wielkiego finału turnieju. W nim na wyszkowian czekała ekipa gospodarzy, AP Top I Biała Podlaska, których podopieczni trenera Szajczyka pokonali już w pierwszym meczu grupowym (1:0). W finale piłkarze Bugu postawili przysłowiową kropkę nad „i”, pokonując rywali 2:1 (po dwóch bramkach Kacpra Zadrożnego).

Ostateczna klasyfikacja turnieju:
1. MKS BUG Wyszków
2. AP TOP I Biała Podlaska
3. MKS POGOŃ I Siedlce
4. ŁSR AMPLUS Łuków
5. KKS ORZEŁ Siemiatycze
6. DAF Łuków
7. AP TOP II Biała Podlaska
8. KS HURAGAN Międzyrzec Podlaski
9. MKS POGOŃ II Siedlce
10. MLKS WŁODAWIANKA Włodawa

Dodatkowe wyróżnienie uzyskał również Patryk Okular, który został wybrany zawodnikiem turnieju. Młody piłkarz Bugu był autorem trzech bramek, przy kilku innych natomiast asystował. Całej ekipie Bugu Wyszków z rocznika 2005 oraz trenerowi Szajczykowi gratulujemy!
Bug Wyszków: Trzciński, Zakrzewski, Stokarski, Durka, Kruciński, Witkowski, Zadrożny, Okular, Matusik, Kulasiński, Jeżak.
Trener: M. Szajczyk.
Turu

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl