Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaPróbował wynieść wódkę, doszło do szarpaniny

(Zam: 15.02.2017 r., godz. 12.31)

W jednym z wyszkowskich sklepów doszło do szarpaniny między złodziejem a ochroniarzem i ekspedientkami. Wyszkowscy policjanci ujęli podejrzanych o kradzież rozbójniczą. Próbujący wynieść butelkę wódki miał bowiem wspólnika.

We wtorek około godz. 15.00 na terenie jednego z wyszkowskich supermarketów pracownik ochrony obserwujący sklepowy monitoring zauważył, że mężczyzna, który wszedł na teren sklepu schował pod kurtką butelkę wódki, po czym nie płacąc ominął linię kas. Ochroniarz interweniował, próbując zatrzymać złodzieja. Ten jednak odepchnął mężczyznę i doszło do szarpaniny. Na pomoc poszkodowanemu ruszyły dwie ekspedientki próbując zablokować drzwi wyjściowe ze sklepu. W tym czasie do sklepu wpadł drugi ze sprawców. Mężczyzna zaczął szarpać się z reagującymi i groził pracownikowi ochrony. Sprawcom udało się uciec. O zdarzeniu pracownicy sklepu powiadomili policję. Po kilku minutach od zgłoszenia policyjny patrol zatrzymał w Wyszkowie dwóch mężczyzn odpowiadających rysopisom sprawców. Zatrzymani to mieszkańcy Wyszkowa w wieku 33 i 36 lat. Obaj trafili do policyjnego aresztu. 2 lutego mężczyźni zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Wyszkowie, gdzie usłyszeli zarzuty.
Za kradzież rozbójniczą grozi do 12 lat pozbawienia wolności.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl