Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 03 marca 2021 r., imieniny Maryny, Tycjana

Pakiet rozwiązań komunikacyjnych dla Wyszkowa

(Zam: 01.02.2017 r., godz. 12.12)

Na 10 mln zł gmina Wyszków oblicza koszt realizacji projektu mającego na celu ułatwienie m.in. komunikacji samochodowej. Zamierza ubiegać się o dofinansowanie zewnętrzne na budowę miejsc typu „parkuj i jedź” oraz strefy ograniczonego parkowania w centrum miasta.W planach jest także budowa ścieżek rowerowych, wymiana przystanków autobusowych, montaż wiat rowerowych, wdrożenie mechanizmu ograniczenia ruchu pojazdów ciężarowych. Partnerem w tym przedsięwzięciu ma być Starostwo Powiatowe, które zamierza wybudować wiaty rowerowe przy zarządzanych przez siebie szkołach.
Gmina zakłada, że pozyska 80 proc. dofinansowania. Reszta to wkład własny. Samorząd powiatowy przekaże 8 856 zł jako wkład własny w budowę czterech wiat.
– Za nieduże pieniądze możemy być uczestnikiem dużego przedsięwzięcia. Działanie ma większe szanse, jeśli jest częścią dużego projektu – argumentował wicestarosta Adam Mróz podczas sesji, na której zapadła decyzja odnośnie udziału Starostwa w projekcie.
J.P.

Komentarze

Dodane przez Drogoszewo, w dniu 01.02.2017 r., godz. 15.18
W mikrobusiku czułam się wczoraj jak w chłodni mięsa. Niech kierowca nie oszczędza i niech w mróz ogrzewa pojazd. Wczoraj do szyby można było się przykleić z zimna.
Dodane przez Anonim, w dniu 01.02.2017 r., godz. 21.59
Budowa 4 wiat będzie kosztowała ok 8.856 a w mojej miejscowości 3 wiaty kosztowały ok 16.000 tys.-pieniądze przekazane z funduszu sołeckiego. To jak to jest z tymi wycenami?Specjalnie się zawyża?
Dodane przez Do anonim, w dniu 01.02.2017 r., godz. 23.23
Sołtysa przepytać!!! Wkład własny 8 tyś to nie znaczy że tyle kosztują wiaty ale że powiat zdecydował że tyle akurat dołoży!!! Ale sołtysa przeeepytać!!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 02.02.2017 r., godz. 17.18
Sołtys juz w stanie spoczynku .Gmina załatwia wszelkie formalności i jest płatnikiem.
Dodane przez Pani, w dniu 02.02.2017 r., godz. 23.10
Pan Jan jest i tak bardzo aktywnym radnym. Jako przewodniczący szczególnej komisji ponosi odpowiedzialność za wiele ważnych rzeczy.
Kochana Pani!
Dodane przez słówko, w dniu 03.02.2017 r., godz. 16.11
Przepraszam bardzo, ale słówko zbyt przed słowem wiele Pani uciekło
Dodane przez Jątek, w dniu 03.02.2017 r., godz. 22.56
Jedno słówko, a jaka różnica!
Za wieloletnią pracę
Dodane przez Wiesiek, w dniu 05.02.2017 r., godz. 18.46
Kochani ' Radni' bezwzględnie należy przebudować ul, 3-Maja i uwzględnić w kosztach nawierzchnię granitową lub marmurową no i dwupasmową , bo to do burmistrza.
Dodane przez Anonim, w dniu 06.02.2017 r., godz. 09.41
Masz rację Wiesiek, zbieżność inwestycji nie jest przypadkowa i nie przypadkowo, że do ulicy Pałacowej. A inni to ludzie drugiej kategorii. Popatrzmy dziś, jezdnie asfaltowe, jezdnia dużo lepsza do jazdy, odśnieżona, posypana piaskiem. A drogi ziemne, lód przykryty śniegiem, ślisko, dalszy stopień odśnieżania, nie posypane piaskiem, można idąc pośliznąć się i złamać nogę. Prośby o nowe drogi asfaltowe okazują się niezasadne a kolejna modernizacja tych samych dróg asfaltowych to standard. Ta ekipa nie różni się od innych liberalnych, słucham tv a tu o kolejnych zatrzymaniach w sprawie reprywatyzacji w Warszawie, trzech urzędników urzędu miasta stołecznego, podwładnych HGW.
droga dla Wieska
Dodane przez ja, w dniu 06.02.2017 r., godz. 19.28
obecna wladza powinna juz zacząć budować A-Wiesiek. Taka z tunelami , barierami dzwiekoszczelnymi. Oczywiście płatną, ale nie dla Wieśka. Bo Wiesiek fajny chłopak jest płacić nie musi. Hmmm...gdzie się nie zgubisz tam Wieśka znajdziesz. Brawo Wiesiu!!!
Do ja
Dodane przez WIESIEK, w dniu 07.02.2017 r., godz. 13.39
Każdy człowiek powinien mieć własne zdanie i niezależnie, kto przy korycie siedzi musi się liczyć z niezadowoleniem innych. Starasz się pokazać ze jesteś inteligentny, błyskotliwy i że posiadasz własne zdanie, ale jesteś w błędzie. Każde słowo krytyki waszych bezprawnych poczynań spotyka się z agresją . Zawłaszczyliście miasto strachem o utratę pracy przez nieposłusznych, upodliliście część mieszkańców podporządkowując ich sobie, nie będę wspominał o waszym zachowaniu. Jesteś w błędzie, płacę podatki i to dość duże, a w zamian nic nie otrzymuję. Dlatego należy pokazywać wasze nie całkiem udane rządy przez wpisy internautów.
Do Wiesiek
Dodane przez Anonim, w dniu 07.02.2017 r., godz. 18.53
Jestem z Tobą. To smutne, ale masz rację. I na dodatek w każdej kwestii...
Wiesiek,dzieki za wygarniecie prawdy
Dodane przez Anonim, w dniu 07.02.2017 r., godz. 23.53
Za co ukarany Wyszkow,ze do wladzy wcisneli ich ,,cichociemni" od lat sterujacy ukladami,co, gdzie i na jakie stanowisko i komu to bedzie na reke. Nadszedl czas,aby usunac zakotwiczona klike,ktora wystarczajaco pokazala swoja nieudolnosc w tym co robia i koniecznie ich rozliczyc z zaniedban,i upodlen ludzi.
całe zło
Dodane przez Wiesiek, w dniu 08.02.2017 r., godz. 11.32
Zacznijmy mówić jak naprawdę w Wyszkowie odbywają się wybory do rady miasta oraz na burmistrza. Ile kosztuje głos i kto jest sponsorem i dystrybutorem cieczy. Bo całe to zło zaczyna się w tym miejscu. Wiele osób myśli, że one są szanowane , że do nich przyjdzie ;pan radny lub pani radna postawi butelkę wódki lub zastanie zaproszony przez kandydata na burmistrza na wycieczkę do Gulczewa lub do Kamieńczyka na grylla z kiełbaską i piwem lub na ciasteczko z lampką wina . Owszem nie mówię, że to nie jest dobry gest, bo ci ludzie starsi odpoczną od monotonni codziennej- to należy urządzać poza okresem wyborczym. Ta lampka wina czy ta butelka nie jest tylko za głos, to jest przyzwolenie do dalszych bezprawnych poczynań / podwyżek między innymi wody, podatku gruntowego i lokalowego, śmieci/. Wycieczka kosztuje łącznie z przejazdem 20 zł lub ta butelka ,a ty człowieku zapłacisz za zaserwowane podwyżki 20 zł miesięcznie od domownika, tak że za swoje pieniądze i bez łaski i uniżoności byś mógł balować w dobrej knajpie raz w miesiącu i jako człowiek wolny bez czapkowania.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl