Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 maja 2020 r., imieniny Jana, Juliusza

Wyszkowianie walczyli w Tłuszczu

(Zam: 01.02.2017 r., godz. 12.04)

W sobotę 28 stycznia w Tłuszczu odbyła się gala MMA i K1 „Dragon Fight Night 2 (DFN 2). Na ringu zaprezentowali się zawodnicy Gimnazjonu Apin Wyszków oraz zawodniczki Bambero Team Wyszków.Galę rozpoczęły walki amatorskie. W nich zaprezentowały się dwie reprezentantki Bambero Team Wyszków: Paulina Borkowska i Natalia Jędrysiak. Jako pierwsza na ringu zameldowała się Paulina Borkowska. Podopieczna trenera Mateusza Śniadały zmierzyła się z Larą Fornal z Academia Gorila Żyrardów. Dziewczęta walczyły w formule MMA, w kategorii do 70 kg. Wyszkowska zawodniczka pokazała dużą wolę walki, jednak nie ustrzegła się obaleń rywalki. Ostatecznie o wyniku zadecydowali sędziowie, którzy orzekli jednogłośnie zwycięstwo zawodniczki z Żyrardowa.
Natalia Jędrysiak stanęła do walki Kingą Jendrasik z Fit Fabric Łódź. W tej walce kibice mieli okazję przeżyć bardzo dużo emocji. Wyrównany pojedynek po raz kolejny rozstrzygnęły obalenia. W pierwszych dwóch rundach u sędziów zapunktowała nimi rywalka i ostatecznie wyszkowianka musiała uznać jej zwycięstwo. Obu dziewczętom gratulujemy dobrych występów!
W walkach amatorskich wystąpił również reprezentujący Gimnazjon Apin Wyszków Paweł Rosa. W MMA, w kategorii do 88 kg, wyszkowianin zmierzył się z Witoldem Wyrzykowskim z Grappling Team Mława. Paweł kontrolował co prawda poczynania rywala w parterze, jednak wyraźnie odbiegał od niego siłą fizyczną, co przekładało się na odbiór walki przez sędziów. Ci ostatecznie wypunktowali walkę na korzyść Wyrzykowskiego.
Tym samym honoru wyszkowskich wojowników i wojowniczek bronić musiał najbardziej doświadczony Piotr Trześniewski-Tryc. Jego pojedynek w formule K-1 (-71 kg) poprzedzał walkę wieczoru. Wyszkowianin zmierzył się z mocnym Danielem Strzemińskim z Akademii Lwa Warszawa. Piotr, co prawda, kontrolował potyczkę i wypunktował ostatecznie rywala 2:1, jednak Strzemińskiemu należy przyznać, że postawił naszemu fighterowi ciężkie warunki. Dla Trześniewskiego-Tryca był to piąty wygrany z rzędu zawodowy pojedynek. Oby dobra passa trwała jak najdłużej!
Nad przebiegiem walk wyszkowskich zawodników i zawodniczek czuwali: Mateusz Śniadała i Emil Śniadała (trenerzy Bambero Team Wyszków), Emil Piotrowski i Bartosz Pasik oraz Paweł Deluga i Adrian Łokietek (cała czwórka Gimnazjon Apin Wyszków).
Pełna lista walk DFN 2:

Walki Amatorskie:
MMA 57 kg: Kinga Jendrasik (Fit Fabric Łódź) pokonała Natalię Jędrysiak (Bambero Team Wyszków) przez decyzję.
MMA 88 kg: Witold Wyrzykowski (Grappling Team Mława) pokonał Pawła Rosę (Gimnazjon Apin Wyszków 1991) przez decyzję 3-0.
K-1 77 kg: Szymon Gontarczyk (Palestra Warszawa) pokonał Jakuba Szyszko (Black Team Tłuszcz) przez niejednogłośną decyzję 2-1.
MMA 72 kg: Denys Kaponkin (Dragon's Den) pokonał Dawida Dmochowskiego (Gladiator Ostrołęka) przez niejednogłośną decyzję 2-1.
MMA 70kg: Lara Fornal (Academia Gorila Żyrardów) pokonała Patrycję Borkowską (Bambero Team Wyszków) przez decyzję 3-0.

Walki zawodowe:
K-1 71 kg: Piotr Trześniewski-Tryc (Gimnazjon Apin Wyszków 1991) pokonał Daniela Strzemińskiego (Akademia Lwa Warszawa) przez niejednogłośną decyzję 2-1.
MMA 66 kg: Azamat Mustafayev (S4 Warszawa) pokonał Kacpra Miąsko (Grappler Grudziądz) przez poddanie (trójkątne duszenie nogami) w 1 rundzie.
MMA 77 kg: Anatoliy Davdau (Nayar Grodno) pokonał Vahe Movsisyana (Gladiator Ostrołęka) przez poddanie (duszenie zza pleców) w 3 rundzie.
MMA +93 kg: Michał Orkowski (Hunter Warszawa) pokonał Vardana Movsisyana (Gladiator Ostrołęka) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie.
MMA 66 kg: Mateusz Siński (Hunter Warszawa) pokonał Adama Filipka (Forca Dęblin) przez poddanie (trójkątne duszenie nogami) w 1 rundzie.

Walka wieczoru:
MMA 84 kg: Krystian Bielski (Grappling Team Mława) pokonał Oskara Ślepowrońskiego (Control Naczaj Team) przez poddanie (kimura) w 3 rundzie.
Turu

Komentarze

Dodane przez Tłuszcz, w dniu 05.02.2017 r., godz. 08.33
Tytuł powinien brzmieć - wyszkowianie walczyli w oleju.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl