Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenyNie tylko na co dzień, ale i od święta

(Zam: 01.02.2017 r., godz. 11.53)

20 stycznia w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym tradycyjnie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Tego dnia licznie przybyli seniorzy, by podziwiać występy swoich wnucząt. Babcie i dziadkowie siedzieli przy zastawionych kawą, herbatą, ciastem stołach przygotowanych przez rodziców.
Atmosfera była urocza, ale niestety, część zaproszonych gości siedziała w świetlicy oglądając występy „na żywo”, a druga na korytarzu i tylko dzięki przekaźnikowi mogła śledzić przedstawienie.
To kolejny przykład, że w Szkole Podstawowej w Leszczydole Starym bardzo potrzebna jest sala gimnastyczna. Nasi uczniowie w okresie jesienno zimowym oraz wczesną wiosną ćwiczą na korytarzu. W tym roku kalendarzowym zostaje przecież siódma klasa, za rok będzie tych klas osiem, gdzie zatem mają się odbywać lekcje wychowania fizycznego w słotę i mróz? Gdzie szkoła może organizować lokalne uroczystości, poza miesiącami ciepłymi? Prawdą jest, że władze gminy Wyszków obiecały wybudować przy naszej szkole nowoczesną salę gimnastyczną, nawet jest już zaprojektowana, ale jak tu się cieszyć, skoro w budżecie na 2017 rok w gminie Wyszków nie ma pieniędzy na budowę? A kiedy będą? Mamy nadzieję, że władze gminy o nas nie zapomną i zrealizują obietnicę do końca.
Przewodnicząca Rady Rodziców
Justyna Tchórzewska

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl