Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannyOkiem rzuciłam

(Zam: 25.01.2017 r., godz. 15.04)

Nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem … Czekam na wiosnę. Ja, miłośniczka zimna, śniegu, krótkiego dnia i długiej nocy po raz pierwszy zatęskniłam za słońcem i odrobinę ciepła.

Na stronie internetowej „Nowego Wyszkowiaka” możemy oddać głos w kolejnej sondzie. Tym razem mieszkańcom naszego powiatu zadano pytanie „Jak oceniasz zimowe odśnieżanie dróg w powiecie wyszkowskim?”. Do piątku do godziny 20.30 w sondzie udział wzięło 36 osób, z czego 9 dobrze oceniło pracę firm odśnieżających, 11 średnio, natomiast 16 wypowiedziało się negatywnie. Moim zdaniem, pytanie jest bardzo ogólne i trudno na nie jednoznacznie odpowiedzieć. W powiecie mamy 6 gmin, z czego 5 wiejskich i zdecydowanie inaczej wygląda odśnieżanie w samym mieście Wyszków, inaczej w gminie Wyszków, a jeszcze inaczej w pozostałych gminach. W powiecie mamy mnóstwo dróg gminnych, troszkę mniej powiatowych i jeszcze mniej wojewódzkich (jakaś tam krajowa też się pewnie znajdzie). Głos w sondzie wzięłam jako mieszkanka Wyszkowa. Uważam, że w centrum miasta jezdnie odśnieżane było w miarę przyzwoicie, pod warunkiem, że nie padał śnieg, nie było pośniegowego błota lub nie zostaliśmy zaskoczeni zamarzającą mżawką. Nieco gorzej wyglądała sprawa odśnieżania chodników, o których zapomniano od momentu, gdy spadł pierwszy śnieg. Poza tym uważam, że jest w miarę przyzwoicie:)
***

Rozpoczął się sezon studniówek. Na stronach lokalnych gazet ukazały się zdjęcia z tego wyjątkowego balu, które sobie pooglądałam. Jak co roku stwierdziłam, że tegorocznym maturzystom zazdroszczę trochę jednego – młodości. Gnana ciekawością zrobiłam wśród znajomych wywiad, jaki jest koszt wyszykowania pociech na studniówkowy bal. Stwierdziłam, że z roku na rok koszt ten wzrasta zdecydowanie szybciej niż rosną nasze pensje. Średni koszt wejściówki na studniówkę wynosi 400-450 zł od pary. W kwocie tej jest jedzenie, obsługa kelnerów, didżeja, zaproszenie i usługa firmy, która ustroi studniówkową salę. Po dodatkowe pieniądze do portfela musimy sięgnąć, by opłacić fotografa, jakiś krótki film i studniówkowy znaczek. Zdecydowanie więcej niespodzianek finansowych czeka nas, gdy zaczynamy ubrać nasze pociechy. Jeśli na studniówkę szykujemy syna, to za jego wystrojenie zapłacimy średnio 600 zł, pod warunkiem że nie będziemy za bardzo rozrzutni (garnitur, koszula, buty, mucha/krawat). Nie mniejsze pieniądze wydamy, jeśli na bal wybiera się córka. Koszt sukienki to wydatek 200 zł i więcej. Kolejne dwie stówki przeznaczyć należy na buty, bieliznę, torebkę i dodatki, czyli biżuterię. Myli się ten, kto uważa, że na tym kończą się wydatki związane z wyjściem córci na studniówkę. Standardem jest dzisiaj, by fryzura była prosto od fryzjera (uczesanie to średnio koszt 80 zł), makijaż prosto od kosmetyczki (zapłacimy za niego średnio 70 zł), a na paluszkach długi, ozdobiony hybrydowy/żelowy paznokieć (za mniej więcej 50 zł).O ile jest szansa, że w zakupione na studniówkę ciuszki młodzieniec ustroi się również na zakończenie szkoły oraz wszystkie egzaminy maturalne, o tyle jest pewność, że studniówkowa kiecka córki nie zostanie wykorzystana podczas maturalnych zmagań. Podsumowując wydatki wychodzi, że na studniówkowy bal wydamy około 1 000 zł. Moim zdaniem, to zdecydowanie za dużo…
***

W ogólnopolskiej prasie ukazały się informacje dotyczące kosztów okupacji sali plenarnej, jakiej w okresie od 16 grudnia do 9 stycznia dokonała Platforma Obywatelska i.Nowoczesna. Wybryki posłów pochłonęły z budżetu państwa blisko 80 tys. zł. Kancelaria Sejmu musiała zapłacić m. in. pracownikom Kancelarii Sejmu za dodatkowy czas spędzony w miejscu pracy, większą liczbę funkcjonariuszy Straży Marszałkowskiej, osobom zatrudnionym w Ośrodku Informatyki oraz Biurze Prasowym, mobilny system głosowań, czy też za wynajem i obsługę kamer. Moim zdaniem, posłów PO i.N należy również obciążyć kosztami za zużytą w czasie protestu energię elektryczną, wodę oraz ścieki. Zastanawiam się również, czy ktoś policzył koszty sprzątania po pikniku, jaki przez kilka dni urządzili sobie pod Sejmem miłośnicy i sympatycy sejmowej opozycji oraz KOD. Z nieukrywaną niecierpliwością czekam, by Kancelaria Sejmu wystawiła rachunek posłom PO i.Nowoczesnej.

Judyta
judyta@wyszkowiak.pl

Komentarze

Dodane przez nowoczesny, w dniu 25.01.2017 r., godz. 17.44
Odnoszac sie wpisu oczerniajacego opozycję uwazam że to zwykla nagonka. Mysle ze poslowie opozycji cechują się determinacja i odwaga w społeczeństwie które raptem zrobilo sie czysto prawicowe. Oni również pracują nad różnymi ustawami tylko sie o tym glosno nie mówi. Ich praca jestzagluszana przez rozne okcje protestacyjne wywoływane w kraju przez sily rządowe. Co z tą Polską. ...
Dodane przez aaa, w dniu 25.01.2017 r., godz. 17.58
Cziekawe jaki nasza złota opozycja protest wymysli kiedy okaze sie ilu z nich odnosiło w czasach prl na swoich kolegów ?? Niebawe dlugo oczekiwane teczki prawdy donosicieli...
Dodane przez TD, w dniu 25.01.2017 r., godz. 21.24
W polskich miastach odbywają się protesty tzw. studentów, są one skierowane przeciw działaniom rządu PiS, które szkodzą ich zdaniem polskiej demokracji. Środowisko akademickie w tej kwestii jest podzielone. Od protestu odcinają się przedstawiciele organizacji studenckich. „Zaznaczamy, że jako przedstawiciele środowisk młodzieżowych odcinamy się od tego pomysłu. Nie godzimy się na próbę narzucenia innym swoich poglądów i na wypowiadanie się w naszym imieniu bez naszej zgody” napisali z kolei w liście otwartym przedstawiciele Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych, Fundacji Służby Niepodległej, Fundacji Sapere Aude, Stowarzyszenia Koliber, Stowarzyszenia Młodzi dla Polski oraz Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej. Od protestu odcięło się również Niezależne Zrzeszenie Studentów (NZS). W stanowisku zamieszczonym na stronie organizacji Zarząd Krajowy NZSzaznaczył, że nie wspiera protestu pod hasłem „Ogólnopolski Protest Studentów i Studentek”. „Sprzeciwiamy się wykorzystywaniu wizerunku naszej organizacji jako współorganizującej wyżej wspomniany protest i rozsiewaniu informacji o naszym udziale”
"Kolejna grupa wyprowadzona z równowagi. Przesilenie blisko"
Dodane przez Ktoś szczytuje?, w dniu 26.01.2017 r., godz. 09.29
- tak posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt komentuje na Twitterze protest rzekomych studentów przeciwko rządom Prawa i Sprawiedliwości. Pod wpisem natychmiast pojawiło się sporo zdjęć ukazujących, jak rzeczywiście wyglądały protesty. Internauci żartują, że większość demonstrantów stanowili studenci "Uniwersytetu Trzeciego Wieku".
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 26.01.2017 r., godz. 11.55
Najczarniejsza komedia w powojennej historii Polski trwa w najlepsze.. Wczoraj był dzień szczególny dla narodu Wolskiego.. oto bowiem Yarosławpolskezbaw.. otrzymał tytuł człowieka wolności.. Pisowska wolność wdrażana przez żoliborskiego bolszewika.. zasługuje na szczególne wyróżnienie.. dlatego gale powinien poprowadzić nie kto inny.. jak Kamiński.. który osobiście pisowską wolność reprezentuje.. Zamiast pierdzieć w pasiak zgodnie z wyrokiem sądu.. został nominowany przez Nowogrodzką na pierwszego szpicla pisowskiej ubecji.. Wróćmy jednak do dzisiejszego laureata.. Towarzysz Kaczyński jak na człowieka wolności przystało.. przybył po nagrodę wraz z całym zastępem goryli.. Przybył pod obiekt.. który był zabezpieczony przez dziesiątki.. setki policjantów.. i tajniaków.. Przekomiczny widok paranoi.. która na poważnie rozgrywa się w samym środku Europy.. Europy.. która z coraz większym przerażeniem patrzy na upadek i destrukcje Polski.. Polski.. która od ponad 14 miesięcy jest koncertowo ośmieszana przez szajkę.. która stacjonuje na ulicy Nowogrodzkiej.. To niewiarygodne na ile naród zezwala tej bolszewii.. To absurdalne w co brnie kraj.. pod przywództwem żoliborskiego szaleńca.. Ja NIE chce by kolejne pokolenia uznały Nas za kompletnych nieudaczników.. którzy nie dali sobie rady z jakimś Kaczyńskim i jego sektą! Dostali mandat do sprawowania władzy.. ale łamiąc prawo i konstytucje.. ten mandat utracili bezpowrotnie! Nie mam nic więcej w tej chwili do dodania.
na POciesenie
Dodane przez Waluś, w dniu 26.01.2017 r., godz. 12.44
Eychler, zbóju jeden, daj, ać ja pobruszę, a ty POczywaj. "W murowanej piwnicy tańcowali zbójnicy. Kazali se piknie grać i na nózki pozirać. Hej! 2. Tańcowałbyk, kiebyk móg, kiebyk nie mioł krzywych nóg. A ze krzywe nózki mom, kie podskoce, to sie gnom. Hej!
do Marka Eychlera
Dodane przez zabużak, w dniu 26.01.2017 r., godz. 13.44
Dzięki grupom udostępnianie materiałów znajomym, członkom rodziny i współpracownikom jest prostsze niż kiedykolwiek ... Nie mam nic więcej w tej chwili do dodania.
Maryian Tatar czyli seledynowy truten wrocil z terapii
Dodane przez Anonim, w dniu 26.01.2017 r., godz. 18.12
Nie popisuj sie wulgaryzmem bo to charakteryzuje zaburzenia psychicznymi I niedorobieniem osoby. Nedza intelektulna jest porazajaca. Sukcesy Rzadu i zadowolenie Polakow z Jego pracy, wzmaga u ciebie wscieklosc i stad wywoluje charakterystyczne objawy twojego schorzenia. Braki w wiedzy nadrabiasz wrzaskiem,albo przepisujesz zlecenia za falszywe srebrniki. Caly KOD to patologia,ten z kucykiem zbieral w puszki,a ty zebrales o jedzenie. Ot,patalajstwo.
Puszka Kijka.....
Dodane przez Josek, w dniu 26.01.2017 r., godz. 19.11
Zamiast skomentowc " belkot " Eychler´a zamieszczam wiersz, jaki w swoim w komentarzu napisal ZYGMUNT w jednej z pomorskich gazet ( prawdopodobnie on jest tez autorem tego wiersza ).. Warto go dokladnie przeczytac :...... -Uklad sie broni. -Kto w nim?-Czerwoni!-Krzycza: do broni!-Kto winni?-Oni!-Palcem wskazuja na nas, na PIS, Jape drze glosno czerwony Lis, Czerwony Bronek w Ruskiej Budzie Marzy o nowym czerwonym cudzie -A ci panowie generalowie? - Przewrot sie marzy w czerwonej glowie. Sedziom staruchom, generalicji, SB/ubowcom. ZOMO-milicji. Ktora nas bila i zabijala - Wiecej, niz tylko w d...pe kopala. Oni chca zmienic historii bieg, Widac wyraznie czerwony scieg. Na duszy Polski - Bialej, jak snieg. na kazdym kroku. T tylu i z boku. Z podspodu, czy tez Z przodu czy z pod-.... Pieni sie , maci czerwony KOD! O demokracje walcza. - O jaka ? -Codziennie u nich Draka za draka... Ah, Polska dosc ma bezprawia! Trudzi sie , poci, bledy naprawia... Zwalczyc chce wreszcie krwiopijce-drania Ktory Polakom istniec zabrania. Klam opozycji ludzi przeraza . Klam, w nowych szatach Donka cesarza, Klam w nowej forsie wujka Sorosa Ktory na Polske patrzy z ukosa. Polacy , otworzmy dzis oczy! Dzis sledztwo Amber Gold sie toczy . Polacy! Chca nam Polske sprzedac! - Co powinnismy zrobic? - Nie dac! Nie dac Tej Polski Ani zlodziejom Ani zdradzieckim podlym szulejom. Ni. Nowoczesnej, PO, KOD-owi ANI Walesie,Ani Lisowi, Polska jest Nasza Przepikna Pania. Holota zgwalcic Ja chce. Czycha na Nia Lecz my , rycerze Naszej damy Ja obronimy! Jej nie oddamy! Lapska od Polski, targowiczanie! Do czorta z wami, przeklete dranie! Mazgulo, Petru i Kijowski, Schetyno... i ty , Niesiolowski, Jesli tak zle wam zyc w tym kraju Jazda stad! Do lepszego Raju! -Myslisz, wyjada stad? - a skad! -I w tym to wlasnie lezy blad.
Uwaga pirat drogowy
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 26.01.2017 r., godz. 21.21
Limuzyna Antoniego Macierewicza pędziła 130 km/h przez teren zabudowany. Skąd ten pośpiech? Minister Macierewicz nie chciał spóźnić się na galę wręczenia nagrody „Człowieka Wolności” Jarosławowi Kaczyńskiemu. Powtórzymy, nagroda "Człowieka Wolności" dla Jarosława Kaczyńskiego... paradoks, prawda? Brawura i nieodpowiedzialność rządowych kierowców oraz ministra doprowadziły do wypadku, wskutek którego uszkodzeniu uległo 8 samochodów, a dwie osoby trafiły do szpitala. Czy Antoni Macierewicz zainteresował się tym, co stało się z poszkodowanymi? Nie. Zbiegł z miejsca wypadku, przesiadł się do innego samochodu i z ogromną prędkością popędził się do Warszawy. Buta, pycha i arogancja to cechy ministra Macierewicza. Najwyraźniej uśmiech prezesa jest dla niego bezcenny.
do Josek
Dodane przez Krystyna, w dniu 26.01.2017 r., godz. 22.07
a czym twoje wpisy różnią się od wpisów Eychlera? z tym że Eychler to przynajmniej nie da sobie wody z mózgu zrobić a ty to już nie możesz jej wypompować zalała całą łepetynę. I nikt nie czeka tu na twoje komentarze "bełkotu" Eychlera.
Do Judyty
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 26.01.2017 r., godz. 22.09
Pani Judyto, ja natomiast mam nadzieję, że wszyscy, którzy brali udział w tym strajku dostaną za te dni przysługujące im uposażenie, zgodnie z prawami człowieka i obywatela. Pani ma myślenie jeszcze stalinowskie, wielokrotnie słyszałem te same słowa co pani dziś pisze z ust komunistycznych prominentów, np. podczas strajków w 1980 roku w stosunku do stoczniowców. Nie wspominając już o tym, że w komunistycznych Chinach i Korei kazali rodzinom płacić za naboje używane do rozstrzelania. Niech się pani nie ośmiesza.
Dla niewtajemniczonych
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 27.01.2017 r., godz. 08.29
Dla niewtajemniczonych: Senator Bierecki, który stworzył SKOKi i wyprowadził pieniądze (największa afera od czasów II Wojny) do Luksemburga jest właścicielem tuby propagandowej PiS-u tygodnika "wSieci". To ten tygodnik w zamian za nieściganie przestępcy nadał właśnie tytuł "człowieka wolności" Jarosławowi Kaczyńskiemu. Jednym słowem swój człowiek będzie na wolności, tak należy rozumieć ten tytuł.
Dodane przez Adam, w dniu 27.01.2017 r., godz. 10.10
Panie Marku. Święta racja.
Dodane przez 2017, w dniu 27.01.2017 r., godz. 11.20
Taki niby nie pozorny Eychler a całą prawdę o SKOK-ach ujął w kilku zdaniach.Dodam że cała ta komisja AmberGold to właśnie tylko odwrócenie uwagi od SKOK-ów od największej afery finansowej. I co Josek teraz możesz się o......ć.Gdzie twój patriotyzm komuchu.
Dodane przez docent, w dniu 27.01.2017 r., godz. 17.16
ot i sie odsztafirowali Dziady kalwaryjskie!
Do seledynowego gacha z 21.21
Dodane przez Anonim, w dniu 27.01.2017 r., godz. 19.21
Jakim prawym szkalujesz I ponizasz ludzi z Rzadu. Stek obrazliwych,glupich insynuacji dyktowanych chora wyobraznia. Koltun chory i nierokujacy poprawy w zdrowiu. Widac,ze za mlodu lano cie nie tylko PO grzbiecie,ale i PO lbie walili. Zazdrosc i bezradnosc w dzialaniu zaostrzyla chorobe. Zaawansowana z paranoicznymi majaczeniami,jawny deluzjonizm i rozdwojenie jazni.
Dodane przez Anonim, w dniu 27.01.2017 r., godz. 19.27
Kim trzeba byc,jakie miec wychowanie,jakie morale,zeby w zajadlosci bronic zlodzieji,oszustow,jednym slowem patologie? Czy czlowiek normalnie myslacy,czlowiek honoru i uczciwy byloby do tego zdolny. Napewno nie,tyko szambo papla sie i wybija smrodem. Teraz juz wiemy o co tym nowosmiesznym czy POkreconym chodzi.
Puszka Kijka, czyli "belkot" E....r `a!!!!!!
Dodane przez Josek, w dniu 27.01.2017 r., godz. 20.51
Seledynowy dziennikarz sledczy M.E. napisal sporo rzeczy o roznorakiej tresci, dlatego sprobuje odniesc sie do tych niektorych tematow w nich zawartych.... 1) Idiotyzmem tygodnia mozna nazwac wpis ww. gostka broniacego poslow puczystow - "do Judyty"!!!!! " ....Slubuje uroczyscie jako posel na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej rzetelnie i sumiennie wykonywac obowiazki wobec Narodu, strzec suwerennosci Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegac porzadku prawnego RP..." / slowa przysiegi/ ... Tych opryszkow niegodnych miana poslow RP, dla ktorych nie ma znaczenia przysiega, ani kodeks etyczny czy savoir vivre, ktorzy ewidentnie lamali prawo (zob. ustawa o obowiazkach posla) powinno sie otoczyc infamia / utrata czci i dobrego imienia/ i nie podawac im reki ani nie pozdrawiac ich publicznie... Tej "amoralnej opozycji" nie interesuje zadne porozumienie , a liczenie na jej opamietanie mija sie zasadniczo ze zdrowym rozsadkiem... Jedynie kara pieniezna moze wplynac na ich przyszla postawe... !!! Hanba i nieslawa spada tez na tych, co owa sejmowa ferajne bronia i popieraja ........ 2) Kolejne wpisy : "Uwaga pirat drogowy" i "Dla wtajemniczonych" to majstersztyk manipulacji i przeklamania.... Stek bzdur i tzw. psedonaukowa propaganda , bledna logika i fakty mieszane z fikcja... Gostek z pultuskiej nie weryfikuje i nie sprawdza informacji , czyli lyka tzw. lewacka i postkomunistyczna " prawde objawiona ", ktora do niego dociera poprzez TVN, Gazete Wyborcza, itp szmatlowce...., a to z koleji wyklucza jego samodzielna percepcje i zdroworozsadkowa analize faktow oraz pewna umiejetnosc myslenia stanowiaca warunek "sine qua non".... A na kazda kreatywna i racjonalna krytyke reaguje jak psy Pawlowa, tylko zamiast sliny hipokryzja cieknie mu z p....a ....... PS. Do 2017 --- twoj wpis mozna rownie dobrze sparafrazowac : " Taki niby nie pozorny Eychler" a ma w sobie cos z rycerza...! --- Zakuty .......!!!!!! Z tym " komuchem " to chyba lekko przesadziles - nie sadzisz ????
Na nic skowyt seledynowego
Dodane przez Anonim, w dniu 28.01.2017 r., godz. 00.05
Co chlopie sie na meczysz,ile zdrowia stracisz,bo rozumu u ciebie nie widac,a to wszystko na nic. Sondaze wasze leca na leb,coraz bardziej widac kto rozrabia i jakie sa powiazania. Narod Polski jest sila
Dodane przez PIS na śmietnik, w dniu 28.01.2017 r., godz. 08.32
Brawo! Koniec pisnierządu jest bliski, widać jak się społeczeństwo od nich odwraca zarówno po spadających notowaniach jak i tu, po jazgocie ich płatnych prymitywnych trolli.
w sieci?
Dodane przez jest fajnie, w dniu 28.01.2017 r., godz. 09.20
Boli prawda o SKOKach? Ale cieszymy się z człowieka wolności? My żołnierze wyklęci
Uznanie dla p. Joska
Dodane przez Anonim, w dniu 28.01.2017 r., godz. 12.50
Madry,kulturalny komentarz z pewnoscia nie dotrze do tego niby rycerza z zakutym l...m w seledynowym lachu. Smrod jaki roztacza w swoich,pozbawionych logiki i prawdy wpisach juz dawno uswiadomil nam,ze komputer dano choremu osobnikowi. Prawdopodobnie komputer mial byc dla niego forma terapii i stad tyle wulgaryzmu,chamstwa,cieknacego jadu i brak widokow na remisje. Prawda jest taka,ze terapeutyczne komentarze seledynowego sa lekcewazone tak jak on.
Do krystyny z 26 01 godz 22.07 seledynowego
Dodane przez Anonim, w dniu 28.01.2017 r., godz. 13.00
Prawda,ze M.E nie da sobie robic z mozgu wode. Zeby ten proces wykonac, trzeba przede wszystkim miec mozg. Natomiast u niego z pustej glowy nic nie wykrzesasz. Mozesz tylko cieszyc sie,ze cos napisze,a ze bez sensu,to medycyna juz jest bezradna.
hulali po polu i pili kako
Dodane przez Leszek, w dniu 28.01.2017 r., godz. 14.45
z pewnością z mleka od wściekłej krowy. Ale do rzeczy - Pani redaktor Szczuka zapraszając Wyszkowian na spacer naukowo zobrazowała ostatni poziom Bugu. To jest jednak klasa! Ostatnio zaś w ogóle nie pojawiają się artykuły autorstwa redaktor Borzymek a szkoda dawały do myślenia . Ostatni dotyczył Somianki.
Dodane przez Anonim, w dniu 28.01.2017 r., godz. 14.51
Cicho jak w kościele. Eychler, gdzie Cię boli?
Słowami Tuwima
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 28.01.2017 r., godz. 21.07
Wszystkim, którzy tak mnie tu atakują, joskom, elom, anonimom i innym cabajom i czekają na odpowiedź zacytuję Tuwima: "Próżnoś repliki się spodziewał, Nie dam Ci przytyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je ...ł Bo to mezalians byłby dla psa."
płacz Marka nad rozlanym mlekiem
Dodane przez parafraza, w dniu 29.01.2017 r., godz. 12.04
Miauczy Marek: miau! - Coś ty, Marku, miał? - Miałem ja miseczkę mleczka, Teraz pusta jest miseczka, A jeszcze bym chciał. Wzdycha Marek: o! - Co ci, Marku, co? - Śniła mi się wielka rzeka, Wielka rzeka, pełna mleka Aż PO samo dno. Pisnął Marek: pii... - Pij, Mareczku, pij! Skulił ogon, zmrużył ślipie, Śpi - i we śnie mleczko chlipie, Bo znów mu się śni.
Do Eychlera
Dodane przez Anonim, w dniu 29.01.2017 r., godz. 15.22
Kolejne chamstwo w jego wpisie, troche nie dziwi bo przeciez KOD to patologia szeregi jego zbiorowiska zasilaja tacy,co z rozumem im nie PO drodze. Madry w to bagno nie wejdzie, nadzwyczj madry komentarz parafrazy. ,,Miauczy Marek miau" od siebie dodam,ze ten stary kocur,to juz nie miauczy, a wydziera pysk za darmowych zarciem.
brecha
Dodane przez jaki, w dniu 30.01.2017 r., godz. 05.46
Macie z tym Markiem faktycznie problem.. Ale było by dobrze, źeby oprócz inwektyw znalazło się coś rzeczowego. Jemu ewidentnie sprawia radość, jak sfrustrowani prawicowcy piszą na jego temat.
Dodane przez Przyjdziemy i PO was, w dniu 30.01.2017 r., godz. 09.27
Frustracja zagląda w oczy przegranym od państwa teoretycznego. Zapowiada się powtórka w samorządzie. Ludzie mają dośc złodzieii i dresiarzy w radach.
Do Anonim, w dniu 29.01.2017 r., godz. 15.22
Dodane przez Anonim, w dniu 30.01.2017 r., godz. 11.42
To dla ciebie już nawet cytaty z poezji Tuwima są chamstwem? Wszyscy zdrowi u ciebie?
Dodane przez Anonim, w dniu 30.01.2017 r., godz. 15.00
Fakt,ze frustracja zaglada w oczy tym z panstwa teoretycznego. Wystarczy przeanalizowac ile w Wyszkowie zla przez rzady ludzi PO i PSLu. Niewiem na co oni jeszcze czekaja przyspawani do pelnego,,koryta" nie myslac,ze napewno POniosa odpowiedzialnosc za czyny. Elita Ratusza w Warszawie jest juz w towarzystwie CBA. Powoli,ale skutecznie dotra wszedzie,do Wyszkowa rowniez, bo bedzie tu pracy co nie miara. Nareszcie obecny Rzad przywraca wiare w sprawiedliwosc i nadzieje na oczyszczenie z tych smieci,ktorzy z Polski i nas Polakow,swoim cwaniactwem,nieuczciwoscia,podloscia uczynili sobie zycie luksusowe,pasozytnicze,przy tym wierzac,ze eldorado trwac bedzie wiecznie.
budowali my...budowali
Dodane przez VV, w dniu 30.01.2017 r., godz. 16.42
Anonimie grzmisz tu niczym Katon! A czy ty przyjacielu zrobiłeś by pokonać lokalne władze w Wyszkowie? Samym gadaniem czy pisaniem wyborów się nie wygra. CBA za nas wyborów nie wygra
W Wąchocku kury zaooponowały
Dodane przez Anonim, w dniu 30.01.2017 r., godz. 17.09
bo nie lubią jak się z nich jaja robi.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl