Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaUstawa podpisana

(Zam: 11.01.2017 r., godz. 14.25)

1 września tego roku wejdzie w życie ustawa Prawo oświatowe. Prezydent Andrzej Duda podpisał dokument 9 stycznia. Wbrew namowom niektórych środowisk nauczycielskich, Andrzej Duda nie zawetował ustawy, co oznacza, że wejdzie ona w życie zgodnie z planem.

Docelowa struktura szkolnictwa ma obejmować: 8-letnią szkołę podstawową, 4-letnie liceum ogólnokształcące, 5-letnie technikum, 3-letnią branżową szkołę I stopnia, 3-letnią szkołę specjalną przysposabiającą do pracy, 2-letnią branżową szkołę II stopnia, szkołę policealną.
Zmiany rozpoczną się od roku szkolnego 2017/2018. Wówczas uczniowie kończący klasę VI szkoły podstawowej będą podlegać promocji do klasy VII szkoły podstawowej. Rozpocznie się tym samym wygaszanie gimnazjów – nie będzie prowadzona rekrutacja do gimnazjum.
W Wyszkowie nauczyciele Gimnazjum nr 2 nadal liczą na zmianę decyzji władz miejskich, które założyły, że do reaktywowanej Szkoły Podstawowej nr 1 odbędzie się rekrutacja do klas 0-I i zostaną tam przeniesieni uczniowie klas VII z SP nr 2 i SP nr 1. Uważają, że utworzenie w SP nr 4 od razu klas 0-VII pozwoli na uniknięcie nauki w podstawówkach na dwie zmiany.
J.P.

Komentarze

Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.01.2017 r., godz. 14.43
To, że ten człowiek coś podpisał to jeszcze nic nie znaczy. On z rozpędu podpisał nawet kota Kaczyńskiemu.
Do eychlera
Dodane przez Anonim, w dniu 11.01.2017 r., godz. 14.56
Na masce prawda sie rzezbi.
Dodane przez Mirka, w dniu 11.01.2017 r., godz. 15.00
No nie udał nam się prezydent. Słusznie jego nazwisko piszą małą literą.
Humor prosto spod Sejmu
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.01.2017 r., godz. 15.03
W czasie oblężenia Sejmu Marszałek zszedł do sejmowych piwnic. W ciemnościach zobaczył parę jadowicie świecących oczu. - Szczur... - wyszeptał z obrzydzeniem. - Sam jesteś szczur! - odparł prezes.
Dodane przez k, w dniu 11.01.2017 r., godz. 15.04
notariusz aduda wszystko podpisze co mu podsunie wujek dobra zmiana
Dodane przez Hanka, w dniu 11.01.2017 r., godz. 15.15
Eychler ubostwia ludzi co z uczciwoscia im nie PO drodze,stad wscieklosc na PiS ze nie bedzie mozna kombinowac i strach o wizyte o 6.00 rano. Glupawe,bez sensu komentarze nie mowiac o kulturze pisania, wyrazaja prymitywne zdolnosci umyslowe. Wskazana praca fizyczna jako terapia.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.01.2017 r., godz. 15.16
Eychler ma kota.
Człowiek co...
Dodane przez DługoPISek, w dniu 11.01.2017 r., godz. 15.47
Duda wszystko popisze, a że podpisał i tę ustawę nie dziwi. Jeszcze wiele złych ustaw podpisze. Pozdrawiam
Dodane przez Anonim, w dniu 11.01.2017 r., godz. 17.04
PiS realizuje obietnice przedwyborcze. Z taką sytuacją Polacy jeszcze nie mieli do czynienia. Brawo PiS. Wasi wyborcy docenią to. Ubustwo dzieci w Polsce spadło o 90% dzięki pomocy 500+. Dług publiczny od zawsze rósł, od zawsze płaciliśmy ogromne podatki. Najbiednieszym proponowano szczaw i mirabelki.
Bądź za przymusem edukacji, ubezpieczania się, szczepienia, zakazem narkotyków i uważaj się za prawicowca, buhahahaha...
Dodane przez wolnorynkowiec, w dniu 11.01.2017 r., godz. 17.46
Bądź zwolennikiem wysokich podatków, zakazu sprzedaży ziemi, budżetu z deficytem, zadłużania się państwa, skomplikowanego prawa, dużej biurokracji i uważaj się za człowieka prawicy, buhahahaha... W związku z powyższym chyba zostanę lewakiem, buhahahaha... Czy podpisana ustawa znosi przymus edukacji? Czy więc rządzi lewactwo czy prawica? Warto przypomnieć, że kiedyś nawet Kościół katolicki opowiadał się przeciwko temu obowiązkowi, czyli był za wolnością. A dzisiaj? Czy znajdzie się jakiś hierarcha, który stanie w obronie wolności? Czy postawi się PiSkomunie?
Do Anonima.
Dodane przez wolnorynkowiec, w dniu 11.01.2017 r., godz. 17.52
"Ubustwo dzieci w Polsce spadło o 90% dzięki pomocy 500+" - buhahahahahahaha ... i wcale się nie śmieję z byka ortograficznego, choć mógłbym zauważyć, że przymus edukacji jakoś ich nie eliminuje. "Dług publiczny od zawsze rósł, od zawsze płaciliśmy ogromne podatki." - od zawsze rządzi lewactwo... a przynajmniej od I wojny światowej :(
prawica?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.01.2017 r., godz. 18.25
Kościół jest dziś najbardziej skompromitowaną organizacją w Polsce. Tak zwana "prawica" skonstruowała sobie na własny użytek własną definicję prawicowości, czyli ci co chodzą do kościoła to prawica, reszta to już nawet nie lewica, to lewactwo. Można dziś być całkowitym zaprzeczeniem ideałów prawicy czyli zaprzeczeniem prawości (jak np. PiS, Radio Ma Ryja , moherowe towarzystwo czy faszyści z ONR, MW, Klubów Gazety Polskiej) ale chodzić do kościoła i być prawicą, a jakże.
Dodane przez Zygmunt, w dniu 11.01.2017 r., godz. 18.37
Jak nie było 500+ na wycieczkę jeździło 7 osób z klasy mojego syna. Rodzice biorą teraz pieniądze, ale nic się nie zmieniło. Jeżdżą te same osoby. Pozostali nadal są ,,biedni". I po co to było. Im zawsze będzie mało i ciągle będą wyciągali ręce po następne zasiłki z naszych podatków. Praca oczywiście to głupota. Wystarczy przecież popierać PIS, a oni za oddane na nich głosy zapłacą. Sprzedali demokrację za srebrniki.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.01.2017 r., godz. 20.54
Uchwalony naprawdę wbrew zasadom budżet jest nierealny i nielegalny....Bankructwo Polski przez prowadzenie obecnej polityki przez Pis jest pewne. 500 plus idzie z KREDYTOW...Wcześniejsze emerytury dla milionów sprawnych,dłużej żyjących to wyższe składki na ZUS płacone też przez redakcję Wyszkowiaka i dzieci Głowackiego..(onego utrzymuje żona lub pis) zYGMUNT 100% RACJI
Dodane przez Anonim, w dniu 11.01.2017 r., godz. 21.22
Panie Marku Eychler !! Ojciec blokuje teren i darowizny dla KOD
Dodane przez Anonim, w dniu 11.01.2017 r., godz. 21.34
Brak broszki i Dudy świadczy,że schowali głowy w piasek i są marionetkami prezesa...Mamy demokrację czy jednowładztwo Kaczyńskiego ????????
Dodane przez Jola, w dniu 11.01.2017 r., godz. 23.50
Jak widac platni wyrobnicy pracuja na dwie rece i non stop,brakuje tylko madrosci i prawdy.uaktywnili sie seledyniak i ola. Notowania PO,Nowoczesnej,KODu lec a w dol,stad histeria wsrod towarzyszy i robia wszystko zeby jeszcze troche zaistniec i stad wyszkowscy trolle maja przykaz pisac duzu,manipulowac za do utraty tchu. Tylko do kogo on pisza,gdyz madrzy czytelnicy ignoruja to badziewie.
Dodane przez Wyszków - czas na zmiany, w dniu 12.01.2017 r., godz. 09.13
Dzięki za to, że reagujecie na nieprawdziwe i propagandowe wypowiedzi M.E. Bardzo dobrze, że prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę oświatową. Teraz możemy pomóc SP4, która ma powstać z gimnazjum nr 2. W piątek, 20 stycznia, debata w gimnazjum nr 2, będziemy mogli się dowiedzieć jak pomóc nauczycielom w walce z Nowosielskim, Kowalewską i radnymi miejskimi PO-PSL. Dzień wcześniej, 19 stycznia w czwartek o 18 w bibliotece miejskiej, odbędzie się spotkanie z posłem PiS, Jarosławem Sellinem, który w kulturalny sposób przedstawi skąd się biorą tacy jak ME. Pewnie odpowie jak PiS dało wczoraj opozycji klapsa. Wygląda to smakowicie.
Dodane przez Wyszków- czas na zmiany, w dniu 12.01.2017 r., godz. 09.27
Wczoraj opozycja, PO,PSL,Nowoczesna, zamiast cieszyć się, że wróciły wolne media do parlamentu, miała smutną i pełną złości twarz Grzegorza Schetyny. Za to zjednoczona prawica, z PiS na czele, zapisała sobie to za sukces, przecież cofnęła się o krok, zmieniła zdanie i wyszła na przeciw oczekiwaniom mediów. Znowu plus.
Kłamstwa Głowackiego
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 12.01.2017 r., godz. 10.06
Cyt.: "Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 11.01.2017 r., godz. 07.44 Ryszard Peru przekroczył kolejny Rubikoń - po chłoście w wykonawykonaniu oficera medialnego o pseudonimie Stokrotka nie zgodził się ze swoją propozycją rozwiązania konfliktu. Poleciał więc z myszką na Wyspy Kanaryjskie. Schetyna w Dolomitach na nartach. Kijowie kupuje nowa kurtkę skórzaną ze złotymi cekinami. No cóż , takie są wymogi twardej walki o demokrację." Ten człowiek napisał to wczoraj, kiedy wszyscy widzieliśmy gdzie był tego dnia Schetyna i Petru. Panie Głowacki, jak kłamać to jakoś tak bardziej inteligentnie popróbuj. P.S. - co to jest Rubikoń ?
Dodane przez anonim, w dniu 12.01.2017 r., godz. 10.26
M.E. chciał wczoraj pod Sejmem zaprotestować, położyć się przed samochodem Jarka, a tu Senat przyjął budżet i powietrze zeszło z opozycji. Zgadnijcie kogo ME popiera, PO, Nowoczesną a może skompromitowanego Kijowskiego ?
z przedwojennego humoru wyszkowskiego-
Dodane przez Inteligent, w dniu 12.01.2017 r., godz. 11.02
w mieście mieszka ok. 70% żydów pozostałe 30% to żydówki.
Gośka
Dodane przez Anonim, w dniu 12.01.2017 r., godz. 11.52
dajcie spokój panu Markowi.E. Cwaniaki. podpisz się jeden z drugim imieniem i nazwiskiem i wtedy skieruj sowje uwagi do pana ME. Masz odwagę jeden z drugim? To przedstaw swoje zdanie a nie tylko krytykujesz czyjeś. Ja pana Marka cenię za to,ze nie "boi" się swoich poglądów i je publicznie przedstawia, chodź ja się z nimi nie do końca zgadzam. Pozdrawiam Pana Marka E.
Dodane przez Wyszków- czas na zmiany, w dniu 12.01.2017 r., godz. 12.16
Po miesiącu bezsensownego protestu, w którym PO.Nowoczesna się wygłupiła zostali zagonieni do pracy. Wczoraj Nowoczesna została zagoniona, dzisiaj PO. Przegrani PO z Schetyną i Kopacz i Nowoczesna z Petru z wstydem wrócili. Straszą niby nielegalnym budżetem państwa, bo totalna bzdura i wydumany problem. Nawet jeśli TK by coś zakwestionował, co jest raczej mało realne to rząd pracowałby na prowizorium budżetowym a następnie mogłby znowelizować budżet bo mają większość w Sejmie i Senacie bez problemu. Ten ich głupawy protest był niedobry dla obywateli bo niepotrzebnie w czasie świąt podgrzewali atmosferę. Widzę redaktora z Wybiórczej, który jest zaskoczony, bo według niego młodzi posłowie z PO mieli zaostrzyć protest, blokować fotel marszałka Sejmu. Tak kończy propagandzista z Wybiórczej. Marszałek Sejmu przesunął obrady Sejmu do 25 stycznia. Będzie czas na wypicie szampana za zwycięstwo. PiS przemówił PO.Nowoczesnej do rozumu.
DO ME- sam się kompromitujesz
Dodane przez Icek, w dniu 12.01.2017 r., godz. 13.08
I co WAM z tej nauki w/g Was przyszło? Prosty człowiek nie robi, nie pisze takich głupot. W dzisiejszych czasach uczciwi , na poziomie ci z lewicy nawet nie myślą w kategoriach podziału na tych co chodzą do kościoła lub nie. Jest wiele wyznań, prawdziwy ateista nikomu nie ubliża gdyż tego wymaga etyka i kultura. Farbowane lisy z daleka każdy w kościele zobaczy. Jaka jest różnica pomiędzy organizacją a instytucją?
Dodane przez Anonim, w dniu 12.01.2017 r., godz. 13.19
Opozycja chce zaostrzyc atmosferę, ale odbija im się to ckawką. Polacy mają już dość wieprzów walczących o koryto, tym bardziej, że to PiS realizuje obietnice wyborcze, mimo straszenia, krytykowania i blokowania przez opozycję.
Do Goski
Dodane przez Grazyna, w dniu 12.01.2017 r., godz. 14.27
Cenisz Marka Eychlera,ze ,, nie boi sie wyrazac swoich POgladow" czyli cenisz jego chamstwo,wulgaryzm,klamstwa. Dobry numerek z ciebie i patologiczne upodobania. Z tymi kretactwami do pisz do Wyborczej.
Dodane przez Tedy, w dniu 12.01.2017 r., godz. 14.38
Nieustannie walcza podstepnie sily zla z z silami dziwnie cierpliwymi Dobra. Widzimy jak Dobro zwycieza spokojnie I konsekwentnie. Cieszy,ze obecny Rzad mimo iz zastal ,,zruinowany" Kraj,przywraca powoli go do normalnosci myslac o nas Polakach i Polsce. Zadymy jakie robili ci ,,przebierancy" otworzyli spoleczenstwu oczy,kim oni sa i o co tak zazarcie,PO chamsku,chuligansku walcza.
Dodane przez Anonim, w dniu 12.01.2017 r., godz. 15.32
ale przekręt!
Dodane przez Jan, w dniu 12.01.2017 r., godz. 15.44
coś nie po myśli ME.
"Czy ja (…) mówię, że umowa Okrągłego Stołu była zła? Przecież ja siedziałem przy Okrągłym Stole. (…) Dla mnie Okrągły Stół był uzasadniony (...)" - J. Kaczyński
Dodane przez wolnorynkowiec, w dniu 12.01.2017 r., godz. 15.47
"Cieszy,ze obecny Rzad mimo iz zastal ,,zruinowany" Kraj,przywraca powoli go do normalnosci myslac o nas Polakach i Polsce." - o tak, zadłużając obecne i przyszłe pokolenia, pozbawiając ich pieniędzy wysokimi podatkami, zatrudniając więcej urzędników, utrudniając życie kolejnymi głupimi prawami, itd. itp. Dziękuję za ten powrót do takiej normalności. Oby rządzili jak najkrócej, bo się nie pozbieramy po ich rządach.
Dodane przez TD, w dniu 12.01.2017 r., godz. 15.53
Tak zwani obrońcy demokracji, przez ostatni miesiąc, przez wszystkie przypadki odmieniali słowo praworządność. To w jej obronie miała być okupowana sala plenarna w Sejmie (tak przynajmniej mówi jedna z wersji, bo posłowie w pewnym momencie sami pogubili się przeciw czemu protestują). Politycy PO mieli protestem wymusić na partii rządzącej przestrzeganie prawa i ponowne uchwalenie, ich zdaniem, nielegalnie przyjętego budżetu. Zabawne, że protest rozpoczął się przed głosowaniem nad budżetem. Przeniesienie obrad do sali kolumnowej, było wynikiem okupacji, a nie na odwrót, więc tłumaczenie, że się protestuje z powodu wadliwego przyjęcia budżetu, jest nieco przestrzelone. No, ale jakoś ten protest trzeba było uzasadnić.
Dodane przez TD, w dniu 12.01.2017 r., godz. 15.59
Obrońcy praworządności pokazali nam jednak nie raz, że mają selektywne podejście do praworządności. Wszyscy, jak jeden mąż, rzucili się na ratunek senatorowi Piniorowi, histerycznie krzycząc, że jest on ofiarą kaczystowskiego reżymu i politycznych prześladowań. Nie interesowały ich dowody, bo te na pewno zostały spreparowane przez dyktatora. Niestety ujawnione w programie Anity Gargas stenogramy podsłuchów (zleconych za rządów PO!), tezę obrońców Piniora obalają z hukiem. Choć to bardzo przykre, wszystko wskazuje na to, że legenda pokonała się sama.
Dodane przez TD, w dniu 12.01.2017 r., godz. 16.47
Miłośnikom praworządności nie przeszkadzało także, że na czele pozasejmowych jej obrońców stanął człowiek będący na bakier z prawem, czyli zalegający z dużą kwotą alimentów. Rzecz rozeszła się po kościach, wystarczyło tłumaczenie, że to przecież prywatna sprawa i nikomu nic do tego. Bo tu przecież chodzi o pilnowanie praworządności publicznej, a nie prywatnej. Niestety okazało się, że jak ktoś ma problemy z prawem prywatnie, to i do publicznych funkcji się nie nadaje. Szef Komitetu Obrony (własnych) Dochodów okazał się nie być zdeklarowanym społecznikiem, a dobrze opłacanym najemnikiem. Co więcej opłacanym na podstawie lewych faktur, z publicznych składek. Znalazło się jednak na to określenie: „niezręczność”.
Dodane przez TD, w dniu 12.01.2017 r., godz. 18.42
Za chwilę wobec sejmowych obrońców praworządności padnie hasło: „sprawdzam”. M.in. marszałek Tyszka z Kukiz‘15 zapowiada ukaranie posłów, którzy dopuścili (się nie ma co do tego wątpliwości) złamania prawa. Tak, będę za ukaraniem posłów, którzy łamią prawo. Ich kalkulacje PR-owe nic mnie nie obchodzą, gdy chodzi o godność Państwa Polskiego -napisała na TT Stanisław Tyszka. Jeśli więc nasi obrońcy praworządności są szczerzy - z uśmiechem na ustach przyjmą nałożone na nich kary. Przecież sami mówią, że nie może być tolerancji dla łamania prawa. Jeśli jednak będą protestować przypomnijmy sobie wówczas słowa Stefana Niesiołowskiego, które tłumaczą nam, czego tak naprawdę broni część opozycji: Dzięki takim zgromadzeniom, dzięki takim hasłom odzyskamy, co nam podstępem zabrano!
Koksownik z pultuskiej wypalil sie...?????
Dodane przez Josek, w dniu 12.01.2017 r., godz. 20.24
Protest, protest i po protescie....!!!!!!!!!!! A mnie nurtuje pytanie : co zrobi Seledyn z tym wyzebranym zarciem..??? Podobno niezbyt rozgarnieci zwolennicy KOD opacznie zrozumieli apel Koksownika i zasypali go tonami przeterminowanego zarcia dla zwierzat; najwiecej dla psow i kotow ... Do nastepnego protestu nie bedzie chodzil glodny . Smacznego !!!!
Mala dygresja .....
Dodane przez Josek, w dniu 12.01.2017 r., godz. 20.38
Alexis-Henri-Clerer de Tocqueville w dziele " Stary ustroj i rewolucja ", zauwazyl, ze rewolucje nie wybuchaja w chwilach najwiekszego kryzysu, ale gdy wszystko "idze ku lepszemu"...???? Czyzby ta prawidlowosc dotyczyla takze ostatnich protestow bananowego lewactwa i postbolszewii pod szyldem KOD, PO i Nowoczesnej...???? PS. Jak seledynowy Koksownik milczy i nie pisze - to nie widac jego glupoty....!!!!
ekstra!
Dodane przez Ania, w dniu 12.01.2017 r., godz. 20.39
bardzo dobrze!!!!! niech nauczyciele darmozjady nie czuja sie tak pewnie!!!! po co te gimnazja byly,nic dobrego!!!
PRECZ Z PISEM
Dodane przez Anonim, w dniu 12.01.2017 r., godz. 20.48
JAK WOGÓLE MOŻNA MYŚLEĆ O KARANIU POSŁÓW W SEJMIE ZA POLITYKĘ ??? LUDZIE PISU !! CZY WY JESTEŚCIE NORMALNI ????KUCHCIŃSKI POWINIEN BYĆ NATYCHMIAST ZWOLNIONY.TEN CZŁOWIEK MA TYLKO ŚREDNIE WYKSZTAŁCENIE I ZACHOWUJE SIĘ JAK ZDALNIE STEROWANY BĄK PSUJĄCY TYLKO W SEJMIE POWIETRZE....POSŁOWIE OPOZYCJI ODPOWIEDZIELI NA JEGO ATAK SOLIDARNĄ OBRONĄ POSŁA I CZYNNYM PROTESTEM.PRECZ Z PISEM !! DOIGRACIE SIĘ NA 100% BRAWO EYCHLER
"Dzięki takim zgromadzeniom, dzięki takim hasłom odzyskamy, co nam podstępem zabrano!"
Dodane przez Samson, w dniu 12.01.2017 r., godz. 20.59
Mistrz Niesiołowski profesor. Nic dodać nic ujać.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 12.01.2017 r., godz. 22.45
Pierwszy od roku poważniejszy protest Polaków za nami. Obie jego przyczyny czyli zawieszenie posła opozycji za to, że "śmiał" wejść na mównicę z kartką z napisem WOLNE MEDIA oraz planowana likwidacja obecności dziennikarzy na sali plenarnej by nie mogli filmować, robić zdjęć jak np. Pawłowiczowa żre czy Morawiecki głosuje na 2 ręce - PiS odpuścił poddając się w obu przypadkach. Pozostaje kwestia nielegalnego głosowania nad budżetem, który jeśli pozostanie w obecnej formie będzie kulą u nogi dla PiSu bo żadne państwo Unii Europejskiej nie będzie z nimi rozmawiało na temat jakichkolwiek pieniędzy. Ale to jest ich problem, im gorzej tym lepiej.Szybciej się wyłożą. Póki co nad osikowym kołkiem przyłożonym do leżącego Kaczyńskiego młotek zawisł w powietrzu. Ale spokojnie, opadnie z hukiem jeszcze nie raz. Wkrótce strajki nauczycieli, strajk studencki, a w Sejmie właśnie rozpatrują następną ustawę antyaborcyjną. Powodów więc nie zabraknie.
Dodane przez duże pały., w dniu 13.01.2017 r., godz. 00.29
ME robisz dobrą minę do złej gry. Dostaliście takiego łupnia od PiS, że przez pewien czas ode chce się wam protestowania. Nie macie szans z PiS mając takie słabości a oni decyzje podejmują szybciej, po zapoznaniu się z możliwościami, Jarek podejmuje właściwe decyzje, Wykorzystali kompromitujący wyjazd Petru z kochanką, faktury Kijowskiego i słabą pozycję w PO doświadczonego Schetyny.Zamarkowali negocjacje i wyprowadzili cios nokautujący w Senacie, przyjęli ustawę budżetową bez poprawek i ustawa trafiła od prezydenta.A jeszcze wczoraj w południe, senatorowie PO, Borusewicz, Klich, Augustyn, Libicki , Rulewski i inni krzyczeli przed zamkniętymi drzwiami na galerię "wpuścić senatorów", dowcipkowali, błyskali straży marszałkowskiej swoimi mandatami senatora. Nic nie zwojowali ale mieli dobre humory. Po przyjęciu budżetu, Borusewicz coś mamrotał pod wąsem i w samotności poszedł w siną dal. Przyjęcie budżetu i już wcześniejsze wpuszczenie mediów na starych warunkach był ciosem po którym wczoraj Nowoczesna a dzisiaj PO się nie podniosła i bezwarunkowo się poddała. Zwycięstwo PiS byłoby jeszcze większe gdyby Kaczyński swoim zwyczajem, nie zaczął straszyć posłów blokujących mównicę więzieniem a podchwycił to Błaszczak. Teraz, opozycja żeby zainteresować media i wywołać emocje pod Sejmem i przy tym zaskoczyć PiS, będzie musiała jeszcze bardziej działać agresywnie a to będzie odpychać od opozycji coraz większe rzesze osób nie lubiących agresji i których nie interesują hasła Antypis. TVN czy Polsat, sprzyjając opozycji, odpowiednio zmontowali materiały na wieczorne wydania ale TVP też nie było gorsze. Widziałem też kolejną wpadkę Petru, u którego redaktorka z Polsatu zauważyła brak obrączki. Petru zasłonił się informacją, że nie mówi publicznie o sprawach prywatnych. Po takiej wpadce Petru na zachodzie byłoby po nim.
PRECZ Z PISEM !!!!!!!!!!!!!!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 13.01.2017 r., godz. 11.13
ŁAMIECIE KONSTYTUCJĘ PISOWSKIE ŁOBUZY I NARZEKACIE ŻE W PROTEŚCIE NA ULICY DEMONSTANCI ŁAMIĄ PRZEPISY O RUCHU DROGOWYM.
Dodane przez A w urzędzie, w dniu 13.01.2017 r., godz. 11.43
Pawłowicz żre w Sejmie Panie Marku? Nie trzeba daleko szukać, dziennikarki nowokomucha też "żrą" na sesjach Rady Gminy. I to kanapki z kiełbasą z czosnkiem. Potrafi Pan to sobie wyobrazić ten kuszący sołtysów zapach swojskiej aromatyzowanej. Czy ktoś robi z tego aferę jak Pan z posłanki Pawłowicz?
Dodane przez Mówię jak jest., w dniu 13.01.2017 r., godz. 12.48
Te 3 tygodnie w Sejmie to było przyjrzenie się opozycji bo Kaczyński i PiS w tym czasie niewiele robił, bo świętowali lub odpoczywali. Bo nie musieli nic robić. Gdy światła poszły na opozycję to zobaczyłem wielką miernotę. Już przebywanie w Sejmie, w pustej sali, w czasie świąt bożonarodzeniowych, Sylwestra i innych świąt było głupim pomysłem. Do tego Petru w Sylwestra nie z żoną i dziećmi tylko z kochanką. A co by było gdyby był premierem i była to podstawiona kochanka mówiąca .... innym językiem ? Teraz mu to nie grozi. Drugi bohater to Kijowski, Mateusz Kijowski. Od dawna było widać, że to wypromowany prostak, o żałosnym wyglądzie, który zdobył trochę sławy i poczuł kasę. Sobie i drugiej żonie nie żałował, wyjeżdżał za pieniądze składkowe do Stanów, na Zachód Europy, Brukseli, przyjmowany jak nowy Wałęsa. I niektórych zaczęło to boleć w KOD i skrywana prawda wyszła a publika liberalna ma zgryz, jak to. Te faktury na 90 tysięcy a niektórzy mówią o 120 tysięcy złotych, wystawione podobno przez Kijowskiego dla siebie i żony budzą śmiech i zażenowanie. Trzeci lider, Schetyna z PO, wyszedł najlepiej ale jest najmniej strawny dla liberalnej publiki i kilka razy namaszczony przez Kaczyńskiego na lidera opozycji. To się nie podoba antypisowcom, wierniejszym Kopacz i młodym, którzy są zapleczem Tuska. To nie przypadek, że Tusk przy każdym zawirowaniu, stara się wspierać aktywnie rewolucjonistów. Schetyna także przez wiele lat był poniżany przez guru Tuska co nie może nie odbić się na jego autorytecie i pozycji. Podsumowując Kaczyński i PiS może anachroniczni, ale przedstawili program działania i sukcesywnie go realizują, mimo pomruków niezadowolonej opozycji. Opozycja natomiast jest nijaka, rozbita wewnętrznie, nie pogodziła się z utratą władzy i konfitur i dramatycznie podgrzewa atmosferę gdy jest już i tak przegrzanie. Kaczyński i PiS narzucili opozycji reguły gry przez co nie przegrywają i mogą realizować kolejne swoje punkty programu, bacząc jedynie aby budżet się spinał. Na ten czas to się bilansuje. W każdej dziedzinie życia coraz więcej polityki, to jest nieprzyjemne i nie buduje atmosfery do dobrej pracy dla pomyślności Polski. A te ataki inspirowane przez opozycję, PO-PSL-Nowoczesna, na nasze państwo, są przygnębiające.
Do mówię jak jest
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 13.01.2017 r., godz. 14.15
A te twoje/wasze państwo to jakie? Związek Radziecki?
Dodane przez do eychlera, w dniu 13.01.2017 r., godz. 20.45
moje to Polska a twoje - przyznaj się kogo wspierasz i promujesz?
Dodane przez Anonim, w dniu 13.01.2017 r., godz. 20.57
JUŻ KONSTYTUCJA Z PRZED 226 LAT MÓWIŁA O TRÓJPODZIALE WŁADZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!! KACZYŃSKI JAROSŁAWIE !!!!! WPROWADZASZ JEDNOWŁADZTWO,DYKTATURĘ,BOLSZEWIZM A CIEMNOTA ZA PIŃCET SIĘ NIE PRZECIWSTAWIA !!!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 13.01.2017 r., godz. 22.54
CAŁA POLSKA Z PIS SIĘ ŚMIEJE.SAN ESCOBAR NIE ISTNIEJE.POZDROWIENIA DLA PANA MARKA EYCHLERA.WYTRWAŁOŚCI !!!
Dodane przez ola, w dniu 14.01.2017 r., godz. 10.49
jak niektórzy wyżej piszący nie rozumieją co to znaczy wolne media i co wywalczyła PO w Sejmie, niech wyjadą do Koreii Północnej, albo trochę blizej, na wschód - w Polsce dyktatury nie będzie!
Dodane przez Anonim, w dniu 14.01.2017 r., godz. 11.57
Smieją się ci, dla których PiS wprowadza korzystne ustawy. Ci co kombinowali, kradli i brali kasę za obijanie się, teraz trzęsą portami. Tych pierwszych jest więcej, i aby utrzymać uchwalone ustawy PiS długo dostanie poparcie Polaków. PO, PSL z Polski zrobili " kamieni kupę" przy czym obywatelom coraz bardziej zaciskali pasa. PiS działa dla dobra Polaków, nie złodziei, darmozjadów, przestępców i cwaniaków.
Eychler ,ola i inne sieroty po komunizmie
Dodane przez "KOT stalinowiec", w dniu 14.01.2017 r., godz. 12.38
Niemcy stracili nadzieję ,że w Polsce mogą powrócić rządy "liberalno - postkomunistyczne" - poczytajcie sobie ostatnie teksty Die Welt i SZ .Kaczyński to juz nie "faszysta" , a polityk z którym trzeba rozmawiać i zaakceptować jego wizję państwowego porządku.7-ego Lutego odbędzie się spotkanie Merkel - Kaczyński w Warszawie i nie będzie to rozmowa o KODzie czy PO .Niemcy nie mają zamiaru dalej wspierać aferzystów w Polsce- Schetyna z Petru spuścili głowy- potulnie wyszli z sali plenarnej Sejmu po ewidentnych sygnałach o braku wsparcia w tej awanturze ze strony tak uwielbianej przez nich zagranicy.Radzę więc wam wziąć łyk świeżego powietrza ,odświeżyć oczadzony mózg i przestać wypisywać brednie . Za waszego życia na pewno nie nastąpi zmiana władzy w Polsce.Komunizm skończył się w pażdzierniku 2015 i żaden KOD ,PO ,Eychler i inni stalinowcy nie są w stanie tego zmienić.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 14.01.2017 r., godz. 13.12
Przede wszystkim dobrze, że pan prezydent podpisał ustawę oświatową. Jest ona bardzo potrzebna. Zarówno zmieniony system 6+3+3, jak i reorganizacja szkolnictwa zawodowego przeprowadzone podczas reformy obowiązującej od 1999 roku NIE SPRAWDZIŁY SIĘ. Rejwach podnoszony dziś przez niektóre środowiska - ZNP + zjednoczona targowica PO-Nowoczesna- KOD to wyłącznie polityczna rozgrywka. Obawiałem się jednak, czy nie zwycięży myślenie, żeby już nie tworzyć nowych frontów. Byłby to błąd. Nie łudźmy się. Pretekst do ataków zawsze się znajdzie. Środowiska odrywane od koryta i tak będą zawsze szczuć, pluć, manipulować, prowokować i bezwzględnie atakować. Trzeba więc po prostu robić swoje - zmieniać Polskę i niszczyć postsowieckie patologie.
Dodane przez Anonim, w dniu 14.01.2017 r., godz. 14.42
Olu daj se siana z tą propagandą. Nikogo to już nie rusza. Biadol dalej, ale wymyśl coś lepszego.
Do 22.54. Seledynowy pisze sam do siebie
Dodane przez Anonim, w dniu 14.01.2017 r., godz. 15.11
Kompromitacja PO,Nowowstecznej nie mowiac o Koderastach jest przeogromna,skompromitowany i osmieszony seledynowiec pisze juz sam do siebie,pozdrawia i zyczy sobie wytrwalosci,tylko nie napisal w czym. Drugi osobnik w kimakterium ola w bezradnosci na swoja propagande osmiesza sie piszac, ,,ze niektorzy wyzej piszacy nie rozumieje co to znaczy wolne media" widac,ze porazka przycmila ci rozum. Co do wyjazdu do Koreii Poln. To jak troche sie ockniesz sama bedziesz tam dazyla. , Oplacanym, seledyniakowi i ola zycze troche bezplatnego czasu na refleksje i zadume.
Do eychleja 20.57
Dodane przez Anonim, w dniu 14.01.2017 r., godz. 15.17
Moze napisz za ile falszywych srebrnikow sie nie przeciwstawiasz. Zapasy przeterminowanego jedzenia sie koncza i kombinujesz co zrobic zeby znowu zebrzac miec troche jadla,a do pracy leniu,dobra pora na odsniezanie.
teścik cenzury dla "Pisiowiaka"
Dodane przez Anonim, w dniu 14.01.2017 r., godz. 20.55
PAD TO NIE JEST I NIE BĘDZIE ZA TO CO ZROBIŁ PREZYDENT WSZYSTKICH POLAKÓW.KONIEC,KROPKA.Wielki błąd że został wybrany.
Dodane przez Anonim, w dniu 14.01.2017 r., godz. 21.04
AFERA PODSŁUCHOWA U "SOWY" OSTATECZNIE ZNIECHĘCIŁA MNIE DO DUDY I JEGO PISU.NIE MOŻNA UZYSKIWAĆ WŁADZY METODAMI PRZESTĘPCZYMI PANIE GŁOWACKI
Dodane przez Biało-Czerwoni, w dniu 14.01.2017 r., godz. 22.23
Stoch wygrywa w Wiśle a na trybunach tysiące biało-czerwonych kibiców. Wraca "małyszomania". Za tydzień zawody w Zakopanem. Po najlepszym sylwestrze dwójki w zimowej stolicy Polski, skoki zapowiadają się na kolejny sukces. Wszystko wraca do normy. Polska normalnieje po ośmiu bezmyślnych latach. Brawo Panowie i Panie. Pilnujmy porządku na każdym kroku.
Do 21.04 komentarz seledynowego porzadkowego
Dodane przez Anonim, w dniu 15.01.2017 r., godz. 00.29
Tracisz rozum,nazywajac przestepczymi metodami podsluchy u ,,Sowy" zapewne bylbys rad zeby w Kraju kwitlo zlodziejstwo,a afery byly nagradzane.gdybys byl troszeczke oczytanym,to powinienes wiedziec,ze takie metody jak chociazby podsluch Pinora stosowali twoi czyli PO I PSL. Oprocz rozumu tracisz juz grunt pod nogami i chwytasz sie roznych nie przyzwoitych klamstw udajac Anonima. P
zła zmiana
Dodane przez Stefan, w dniu 15.01.2017 r., godz. 08.32
Pisiołki się cieszą, nie zważając na to, że kraj jest rujnowany. Różnej maści misiewiczom i pisiewiczom jest dobrze, bo dostali się do koryta. Zazwyczaj są to ludzie niedouczeni, bez doświadczenia i honoru. Są bezkrytyczni, pełni nienawiści, gotowi mścić się za dotychczasowe niepowodzenia. Poprzednicy byli pazerni na władzę i pieniądze, ale ci są jeszcze gorsi. Nie miałbym nic przeciwko tej zmianie, gdyby to rzeczywiście była dobra zmiana, ale niestety nie jest.
Dodane przez Marian, w dniu 15.01.2017 r., godz. 08.37
Nie wypowiadałem się na temat rządów PISu, bo uważałem, że po rządach PO gorzej być nie może. No i się pomyliłem. To co PIS wyprawia to demolka, a nie rządzenie. Najbardziej żal mi dzieci. Co oni z tymi szkołami wyprawiają. A i tak żaden mądry nauczyciel nie powie dzieciom, że bracie Kaczyńscy byli bohaterami. Chyba, że pozwalniają wszystkich nauczycieli i zastąpią ich misiewiczami. Ci na rozkaz prezesa zrobią i powiedzą każdą głupotę.
Dodane przez ola, w dniu 15.01.2017 r., godz. 09.22
o wizytę pani Angeli Merkel rząd zabiegał wielokrotnie, w końcu kobieta obiecała przyjechać - sama, z własnej inicjatywy się tu nie pcha, bo i po co? Dobra rada dla sympatyków "dobrej zmiany": częściej przedstawiajcie sukcesy obecnej ekipy szamocącej się nieudolnie z zarządzaniem Polską, mniej czasu proponuję poświęcać poprzednikom; mamy rok 2017! P.S. ustawa oświatowa to kolejny bubel legislacyjny, ciekawe ile razy będzie nowelizowana, bo już wnoszenie poprawek się zaczęło - pretekst do ataków PiS zawsze da!
do Josek czyli pisoski seledyn z godz 00.29
Dodane przez Anonim, w dniu 15.01.2017 r., godz. 10.06
Od kiedy to podsłuchiwanie wysokich urzędników państwowych bez nakazu prokuratora jest legalne ?? Po trupach Smoleńskich do władzy doszliście oszukując maluczkich.Ciemnotę leżącą plackiem w kościołach pozyskaliście.Stworzyliście z nich sektę gotową iść za wami w pierwszej linii ataku jako mięso armatnie.Przekupiliście młodych biednych za 500 a starych za emerytury....Nawaliliście na wóz drabiniasty (budżet) 100 ton a żaden koń tego nie uciągnie.Wkrótce gwałtownie przybędzie armia emerytów,której młode pokolenie nie wyżywi bo po co jak się ma 500 bez roboty.Będzie za kilka lat jeden pracujący-jeden emeryt.Wyrazy poparcia dla wszystkich,którym nie podobają się rządy Pis.Dziękuję Wyszkowiankom-pisowiankom za niecenzurowanie
Dodane przez Anonim, w dniu 15.01.2017 r., godz. 10.13
Jeżeli już koniecznie chcesz wiązać sport z polityką to chciałbym Cię zmartwić...Zwolennikiem Pis jest Piotrek Żyła a opozycji Kamil Stoch.
Maryjan wiecznie żywy.
Dodane przez Czytelnik, w dniu 15.01.2017 r., godz. 10.33
No to kto ty właściwie jesteś"Stefan czy Marian"? Sposób wyrażania swoich myśli masz tak specyficzny - tego nie da się ukryć. Znałem kiedyś takiego miał powszechnie znaną ksywkę "Maryjan tatar". Nazwa odzwierciedlała charakter.
Dodane przez do Bialo-Czerwoni, w dniu 15.01.2017 r., godz. 11.53
Stoch dzieki pisowi wygrywa? tak
Do 08.32 i 08.37 tego samego autora
Dodane przez Jolka, w dniu 15.01.2017 r., godz. 14.14
Seledynowy zawiedziony kleska pisze jako Stefan,Marian i nieskonczonosc innych imion majac przed soba kalendarz z imionami. Na nic twoje prozne,pelne klamstw,zawisci pisanie,bowiem dzieki takim tepych jak ty,wasze zbiegowisko spada na dno,a kompromitacji konca nie ma. Nie dlugo ty nie wyjdziesz z domu przed publicznym wstydem.
Dodane przez Anonim, w dniu 15.01.2017 r., godz. 15.23
To jest TOTALNA porażka pisowców.Z jednej strony szerzenie pomocy i wspaniała akcja z wieloletnią przecież tradycją WOŚP dzięki której szpitale otrzymały tysiące sztuk sprzętu ratującego życie Polakom a z drugiej uniemożliwianie dotarcia poprzez TVP1 do szerszej grupy społeczeństwa i próba zorganizowania konkurencji przez CARITAS...ZAPAMIĘTAJCIE PAŃSTWO TE FAKTY.
zły rząd
Dodane przez Joanna, w dniu 15.01.2017 r., godz. 19.28
Rząd, który dzieli społeczeństwo i konfliktuje je, nie jest dobrym rządem. A demokracja polega na tym, że szanowani są również ci, którzy są w mniejszości. Polska jest Ojczyzną dla wszystkich Polaków i nikt nie może jej zawłaszczać dla swoich.
Dodane przez ola, w dniu 15.01.2017 r., godz. 20.14
Ludzie pomagają, bawią się, śmieją, spotykają, a PiS...szczuje! Wszyscy tam mówią jak nakręceni, wszyscy to samo, ciągle to samo - obrzydliwe!
Lot nad KODowskim gniazdem...
Dodane przez Josek, w dniu 15.01.2017 r., godz. 20.32
Niewatpliwie niektorzy pragna , zebym cos napisal, bo znowu przypisuja cudze wpisy mojemu autorstwu........? Ale co tam !!! Chocby koszerna ola i seledynowy Koksownik zaklinali rzeczywistosc, to i tak bardzo potrzebnych reform "dobrej zmiany " nie zatrzymaja... Ludzie w Polsce maja wiecej szacunku dla kota dr Kaczynskiego , niz do Schetyny, Petru- Madery czy Kijowskiego- Faktury .... Nawet kanclerz Merkel spotka sie z bylym premierem Kaczynskim, obecnie nie piastujacym zadnych waznych stanowisk politycznych - a nie z obwisiem Kijowskim tzw. najwazniejszym liderem opozycji w Polsce... Dalej odnoszac sie do niektorych wpisow , dodam ze nie powinnismy sie obawiac nowych emerytow, bo ci dostana glodowe renty i nie beda wielkim obciazeniem dla budzetu , problemem sa kilkutysieczne renty i emerytury szubrawcow pracujacych w organach PRL-oskich sluzb.... Ale dobrze , ze armia tych starych ubeckich i esbeckich emerytow wymiera , bedzie wiecej pieniedzy na 500+ .... To nie Caritas probuje sie robic konkurencja dla WOSP, ale WOSP powstala jako konkurencja dla Caritasu i taka jest prawda.. Zapamietajcie panstwo te fakty.... PS. Joanno - do boju......, Ryszarda lance w dlon.... i lidera Nowoczesnej .... czesciej do sypialni gon...!!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 15.01.2017 r., godz. 21.17
Po obejrzeniu filmu "Pucz" w TVP1 jestem absolutnie za wcześniejszymi wyborami.Opozycja jest BARDZO silna.Pis nie rządzi w sposób cywilizowany jakiego moglibyśmy spodziewać się przed wyborami.Nie można być przed wyborami aniołem i obiecywać kokosy a po wyborach nie liczyć się z nikim i arogancko traktować opozycję a kokosy kupować z kredytu dalej zadłużając państwo Polskie......Można zrozumieź zadłużanie na INWESTYCJE ale nie na przeżarcie.........Kaczyński to jest zawzięty,wredny fajter,fanatyk mszczący się za swój los na wszystkich,również na komunistach,którzy dali jego ojcu willę po wojnie.
Do seledynowego Maryjan tatar godz,10.06
Dodane przez Anonim, w dniu 15.01.2017 r., godz. 22.49
Wyobrazam sobie jaka masz gonitwe mysli i czarna rozpacz cie przytlacza,ze wasza lobuzerka spalona na panewce. Chcesz odwrocic uwage od siebie znanego jako seledynowy porzadkowy,a teraz Maryjan tatar i w rozpaczy przypisujesz p. Josek. Zapamietaj z ta funkcja ciecia w seledynowym lachu bedzie przy tobie juz zawsze. Kultura komentarzy p.Joska i ich madrosc,znajomosc tematu o ktorym pisze jest na wysokim poziomie. Ublizajace jest przypisywanie tego schanbionego przez ciebie koloru seledynowego do p.Joska I do kazdego innego Polaka. Analizujac twoje klamstwa i motanie sie w bezradnosci,kleska,klamstwa na nic, bo przyniosly odwrotny skutek czyli porazke zakoncza sie prawdopodobnie odpoczynkiem,a gdzie? Wiesz najlepiej co pomaga.
Dodane przez kola, w dniu 15.01.2017 r., godz. 23.01
Ola, Eychler szczuje! PO-Nowoczesna-Komuna i KOD szczuje. Obejrzyj film "Pucz". Nokaut szczującej targowicy! - obrzydliwe! Tak się bawicie!
Dodane przez Pucz, w dniu 16.01.2017 r., godz. 00.02
Wiecie co Państwo? Odkryłem nareszcie w pełni niecne, haniebne i plugawe metody tego wyszkowskiego seledyna. Otóż wszystkie, ale to absolutnie wszystkie komentarze są JEGO !!! Zarówno te podpisane Marek Eychler, anonim jak i Kola, Ola, Joanna, Jola, Czytelnik, Marian, Stefan, a w szczególności posty podpisane Głowacki oraz Josek są JEGO roboty. Zwłaszcza te "Głowacki" i "Josek" bo są bardzo głupie, celowo tak głupio napisane żeby ośmieszyć i znienawidzieć naszą ukochaną partię rządzącą - PIS.
Dodane przez anonim, w dniu 16.01.2017 r., godz. 08.57
Co do Owsiaka to Owsiak już dawno pokazał zwolennikom prawicy środkowy palec, więc daję ale bez wielkiej radości z tego faktu. Co do filmu "Pucz" to śledziłem tamte wydarzenia w telewizji ale po obejrzeniu tego dokumentu, migawek z zachowania nitrasa, pomaskiej z PO, wielgus z Nowoczesnej czy migawek z manifestacji KOD to nie uważam, że to było spontaniczne a zachowanie opozycji w budynkach Sejmu czy na zewnątrz- bardzo chamskie. Te ściganie posłów PiS i obrażanie - ohydne i nie do zaakceptowania. I jeszcze ten Tusk i jego żenujące wystąpienie w Wrocławiu. Przykre.
Dodane przez Sylwek, w dniu 16.01.2017 r., godz. 09.22
Z moich obserwacji wynika, że urząd prezydenta jest w Polsce niepotrzebny. Nie ma sensu utrzymywać człowieka do podpisywania ustaw. To niepotrzebne wydawanie naszych pieniędzy.
Dodane przez do Sylwka, w dniu 16.01.2017 r., godz. 09.39
a stanowiska zastępców burmistrza, zastępców wójtów etc są potrzebne? jeśli tak to do czego?
Dodane przez Bawimy się., w dniu 16.01.2017 r., godz. 09.57
Niech ola, co nienawidzi Kościoła i jej wspólnicy zatrzymają wizytę Merkel w Polsce. Jak to zrobili ze szczytem NATO w Warszawie. Dadzą radę?
Dodane przez Anonim, w dniu 16.01.2017 r., godz. 11.04
PIS LEGALNIE WYBRANY PRZEZ NARÓD OSZUKANY
Dodane przez Buhahahaha, w dniu 16.01.2017 r., godz. 11.36
Oj Eychler i twoje Anonimowe wcielenia !!!! Powtórzę za klasykiem, trudno powiedzieć czy ty jesteś całkowitym wariatem czy robisz z nas wariatów. Najgorsze jest to, że jedno nie wyklucza drugiego. Coraz gęściej od takich jak ty, Kijowski, Petru, Owsiak, Nowosielski itp. Dajcie żyć.
do Josek
Dodane przez Anonim, w dniu 16.01.2017 r., godz. 11.53
Po twoich "w koło Macieju" prymitywnych,poniżających ludzi wPISach widać że głowę masz tylko po to żeby woda nie lała się do środka.Współczuję rodzince.
Dodane przez Anka, w dniu 16.01.2017 r., godz. 15.33
Glupota,moze jeszcze wiecej seledynowego,lgarza,obludnika,falszywego osobnika nasilalo sie z minute na minute i bije rekordy. Teraz juz nie ma watpliwosci co do jego normalnosci. Myslenie jego to poziom malucha z przedszkola lub inne wady ustrojowe. Pisze POdajac rozne imiona jednoczesnie wierzac w swoja glupote. Tutaj nie wiele medycyna POmoze. }
ale nuda
Dodane przez Anonim, w dniu 16.01.2017 r., godz. 15.41
co to by było gdyby Mariana nie było.
" Czym skorupka za mlodu nasiaknie, tym na starosc traci..."
Dodane przez Josek, w dniu 16.01.2017 r., godz. 19.55
Bardzo sie ubawilem, czytajac ostatnie komentarze napisane prawdopodobnie przez seledynowego anonima... Analizujac je semantycznie i analitycznie ma sie nieodparte wrazenie, ze nasz Seledyn w mlodosci poswiecil wiecej czasu na studiowanie dziel Marksa, Engelsa i Lenina niz na czytaniu Pisma Sw. , poniewaz korelacja miedzy porzuceniem zasad: Bog, Honor, Ojczyzna , a holdowaniu relatywizmowi moralnemu jest az nadto widoczna. Prowadzi to u niego do widocznej i postepujacej relatywizacji pojec dobra i zla, co w konsekwencji prowadzi do postawy amoralnej objawiajacej sie tepym i topornym lewactwem.... Tak uformowany osobnik KOD nienawidzi wszystkich lepszych od siebie, a wiec ludzi potrafiacych logicznie i sensownie myslec, majacych klarowne i twarde przekonania moralne ( umiejacy je oczywiscie racjonalnie uzasadnic ) oraz osoby moralne i dumne, wolne i niezalezne... Zmuszany jest ( a jesli nie , to tym gorzej dla niego) do uczestnictwa w zbiorowych oglupiajacych wiecach i manifestacjach KOD, gdzie nie ma miejsca na logike, autorefleksje, poszukiwanie prawdy lub dotarcie do niej, ani nawet na samodzielne myslenie... Analiza powyzsza odnosi sie rowniez do innych KOD-ziarzy, lewakow i sympatykow postbolszewii ( Ola, gs i inni nie wymienieni z imienia)... PS. Porownanie i stawianie na tej samej plaszczyznie przez anonima (godz. 00.02 ) wpisow Pana Glowackiego i pana z pultuskiej ulicy jest duzym nietaktem.... To jakby porownac dwoch prezydentow: belkot BOLKA- TOTOLOTKA i piekna polszczyzne Andrzeja Dudy.....
do Josek
Dodane przez Anonim, w dniu 16.01.2017 r., godz. 20.45
Taka z ciebie Anka jak ze mnie ?? firanka.Po stylu PISania i głupocie widać kto PISze.Twoja głowa dla fryzjera i rozdrabniania pokarmu.Głupek ciągle mówi o głupocie.Lecz się facet !!!
kaczor Józef
Dodane przez Anonim, w dniu 16.01.2017 r., godz. 20.53
Oczywista oczywistość.Tak podzielić okręgi wyborcze żeby Cimoszewicz nie wygrywał tylko NAZI,znaczy NASI
Dodane przez Anonim, w dniu 16.01.2017 r., godz. 21.57
Ludzie oglądający TVPis tego nie wiedzą bo ta robi cenzurę w przekazie telewizyjnym.....Największym wstydem i hańbą tych dni dla Pisu było pokazanie posła w TVPis z "wyretuszowanym" sercem WOSP i tylko kilkusekundowe informacje o tak ważnym dla Polaków wydarzeniu...WSTYD,,WSTYD,,WSTYD...
Dodane przez anonim, w dniu 17.01.2017 r., godz. 10.51
Anonimie Eychler jeśli sądzisz, że centroprawica w Wyszkowie to idioci, hejterzy, to możesz się przeliczyć. Także myślą, analizują, rozmawiają o programach, wyciągają wnioski i też dowcipkują, żartują. Słucham właśnie rozmowy waszego Szumełdy z Kuźniarem, dziś ma być konferencja KOD i zmiany. Jesteś cieniasem i dobrze, że zabierasz głos.
Dodane przez Anka, w dniu 17.01.2017 r., godz. 15.31
Seledynowy Maryjan Tatar nie tylko pisze komentarze sam do siebie,ale zobaczylam przypadkowo jak chodzil w kolo i mowil sam do siebie. Medycyna zna te przypadki ale nie zawsze pomaga.
Do anonim z 21.57
Dodane przez Anonim, w dniu 17.01.2017 r., godz. 16.03
O wyretuszowanie serduszka postarał się sam Poseł Belzebub.Zacznij tez oglądać inne telewizje, a nie tylko TVN!
Dodane przez Wiesław, w dniu 17.01.2017 r., godz. 16.20
Człowiek mądry i odpowiedzialny na pewno by tej Ustawy oświatowej nie podpisał. I tyle w temacie.
Wieslaw ale strzeliles fuche
Dodane przez Anonim, w dniu 17.01.2017 r., godz. 18.58
Narod glodny i niedouczony latwo rzucic na kolana. Idz na szczaw i mirabelki i nie popisuj sie antytalentem intelektualnym. Takim jak ty pora na ucieczke tam gdzie pieprz rosnie.
Dodane przez Anonim, w dniu 17.01.2017 r., godz. 21.21
NAJPIERW WIARA W ZAMACH.TERAZ WIARA W PUCZ.DOCHODZI WIARA W BELZEBUBA...Ludzie przestańcie oglądać reżimówkę i słuchać Radio z Ryjem z wiochy Toruń..TVPis ogląda tylko prostota.
Dodane przez Anonim, w dniu 17.01.2017 r., godz. 22.00
Czyli będą ośmioklasowe szkoły i głaby do roboty ?? Teraz było po podstawówce rok dłużej bo mieli gimnazja.Rok nie wyrok ale może coś dawał.
Dodane przez Ala, w dniu 17.01.2017 r., godz. 22.14
Podstawówka to podstawa. Fundament pod przyszłe życie.
małe zestawienie cen
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 18.01.2017 r., godz. 11.00
Gdy wprowadzano 500+ przykładowe produkty kosztowały (ceny średnio): benzyna 95 - 3,96 zł/l; kurczak cały - 6,73 zł/kg; masło 82% - 3,29 zł /200g; cukier - 2,32 zł/kg; jajka - 3,32 zł/10 szt. Dziś odpowiednio: benzyna 95 - 4,71 zł; kurczak - 7,45 zł; masło 82% - 4,71 zł; cukier - 2,79 zł; jajka - 3,61 zł. Ile jest dzisiaj warte 500+? Gdzie się podziało? Warto też o to pytać.
do p. M.E.
Dodane przez wiocha, w dniu 18.01.2017 r., godz. 13.02
Zaopatruje się Pan w najdroższych sklepach w Wyszkowie. Schab kosztował ok 20 zł/kg teraz mogę kupić poniżej 10 zł /kg, drób można kupić w sklepach PSS od czwartku w promocji za grosze, masło 82% tłuszczu nie pamiętam, kiedy kosztowało 3,29 zł zawsze było w cenie powyżej 4 zł , cena cukru co najmniej od dwóch lat wynosi 2,99 zł/kg a jajka to pojęcie względne zależy jakiej wielkości i "czyje"
Dodane przez Czerwony liberał, w dniu 18.01.2017 r., godz. 13.17
Tęskinisz za cenami regulowanymi czerwony komuchu? Dziś nawet dzieci wiedzą, że cenami rządzi rynek. Pomyśl, co by było gdyby nie było dziś 500+ przy takich cenach? A jeść trzeba.
Dodane przez Anonim, w dniu 18.01.2017 r., godz. 20.52
Daj mi ten schab poniżej 10złotych a biorę 10 ton.Cena schabu utrzymuje się średnio około 17-18zł za kilogram.Nawet "chiński"schab z kością dla psa nie kosztuje tyaniej niż 10zł za kg.Telewizor powystawowy kosztuje sporo taniej tak jak mięso czy inne produkty,którym kończy się termin przydatności do spożycia.Ale ciemny naród to kupi bo oddziaływuje propaganda lub reklama.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl