Menu górne

Dziś jest 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, MagdalenyRhinos Junior na trzecim w Radomiu!

(Zam: 11.01.2017 r., godz. 14.14)

W sobotę 7 stycznia drużyna juniorów Rhinos Wyszków wystąpiła w turnieju charytatywnym futbolu flagowego, zorganizowanym przez klub Green Ducks Radom.Radomski turniej odbywał się pod hasłem „Gramy dla Nikosia”, dochód z przeprowadzonej w ramach turnieju zbiórki, przeznaczony został na leczenie i rehabilitację chłopca z Radomia, który jako wcześniak urodził się z niedotlenieniem mózgu i obniżonym napięciem mięśniowym. Cała impreza miała dwudniowy charakter. Pierwszego dnia w Radomiu rywalizowali juniorzy, następnego seniorzy. Obok drużyn reprezentujących Rhinos Wyszków w turnieju wystąpiły: Wombaty Warszawa, Crusaders Warszawa, Tytani Lublin, Rekiny Warszawa oraz gospodarze, Green Ducks Radom.
W turnieju juniorów bardzo dobrze radzili sobie reprezentanci Rhinos. Wyszkowianie, którzy w grudniu zajęli pierwsze miejsce w ogólnopolskim turnieju futbolu flagowego, organizowanym przez PLFA, potwierdzili swoją klasę w Radomiu. Po bardzo wyrównanych spotkaniach wyszkowianie uplasowali się ostatecznie na trzecim miejscu, ustępując na podium jedynie gospodarzom oraz Tytanom Lublin. Dodatkowo wyróżnienie indywidualne – dla najlepszego zawodnika formacji ofensywnej – zgarnął Mateusz Morka. Gratulujemy!
– Charytatywny turniej, na który wybraliśmy się w formie pomocy i relaksu od ciężkich treningów kondycyjno-siłowych. Bardzo dobry występ naszych zawodników, zabrakło co prawda trochę koncentracji w defensywie, dlatego pozbawiliśmy się szans na wyższe miejsce na podium. Ogólnie jednak turniej na plus, świetna atmosfera i zabawa. Trzecie miejsce oraz wyróżnienie za grę w ofensywie w rękach Mateusza Morki to dobry wynik. Teraz wracamy do pracy nad siłą i kondycją, od lutego natomiast zaczynamy zabawę z piłkami – podsumował pokrótce występ juniorów prezes Rhinos, Piotr Wykowski.
Drugiego dnia turnieju na parkiet hali sportowej wybiegli również seniorzy Rhinos. Wyszkowianie wygrali jedno spotkanie pokonując 27:0 Rekiny z Warszawy. Nosorożce byli również bliscy pokonania gospodarzy, z którymi przegrali 18:20 (Green Ducks wygrali później cały turniej). Co ciekawe, w barwach wyszkowskiej drużyny zobaczyliśmy nowego zawodnika, który z pewnością zasili szeregi drużyny również w sezonie PLFA 1.
Obu drużynom reprezentującym wyszkowskich Rhinos serdecznie gratulujemy wyników oraz udziału w szlachetnej inicjatywie klubu z Radomia. Z niecierpliwością czekamy jednocześnie na kolejne występy naszych futbolistów. Go Rhinos!
TuruKomentarze

Dodane przez Asia, w dniu 13.01.2017 r., godz. 13.15
Narybek rośnie. Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl