Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 listopada 2020 r., imieniny Walerego, Wirgiliusza

Podejmiemy rozmowy

(Zam: 11.01.2017 r., godz. 13.56)

Deklaruje burmistrz Grzegorz Nowosielski, który zamierza zwrócić uwagę właścicieli pawilonów handlowych zlokalizowanych przy ul. 11 Listopada na nieestetyczny wygląd elewacji.

Chodzi o dwukondygnacyjny budynek przy wejściu do Przedszkola nr 7, gdzie mieszczą się sklepy i punkty usługowe. Ściana pokryta jest graffiti. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się niedawno wyremontowana ul. 11 Listopada, nowa część ul. Bankowej i Ratuszowej, centrum handlowe, czyli jedna z bardziej reprezentacyjnych części miasta.
– Czy jako gmina mamy wpływ na właścicieli pawilonów przy 11 Listopada? – zwrócił się do burmistrza podczas sesji Rady Miejskiej przewodniczący komisji finansów i gospodarki Jan Abramczyk. – Ich wizerunek jest w stanie niezbyt przyzwoitym, a przecież jest tam szkoła, przedszkole. To nasze centrum, staramy się, by miasto ładniej wyglądało. Podejrzewam, że właścicieli nie stać na odnowienie elewacji zewnętrznych.
– Formalnie jako miasto nie możemy wezwać do renowacji elewacji – tłumaczył burmistrz Grzegorz Nowosielski. – To są prywatne punkty, podejmiemy rozmowy, ale będą to tylko rozmowy – dodał.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl