Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 listopada 2020 r., imieniny Konrada, Leonarda

Piknik Świąteczny w Rybnie

(Zam: 11.01.2017 r., godz. 13.45)

Stowarzyszenie Integracji i Rozwoju Rybna już po raz drugi zorganizowało Piknik Świąteczny – wigilijne spotkanie dla mieszkańców Rybna, Tulewa, Tulewa Górnego oraz zaproszonych gości.Dzięki zaangażowaniu członków Stowarzyszenia Integracji i Rozwoju Rybna, mieszkańcy tych miejscowości już po raz drugi mogli wspólnie wprowadzić się w świąteczny nastrój. Gościnnie w spotkaniu wzięli udział wicestarosta Adam Mróz,, wiceburmistrz Aneta Kowalewska, radni powiatowi – Justyna Garbarczyk i Paweł Deluga oraz dyrektor Zespołu Szkół w Rybnie Wiesław Mielczarczyk. Impreza odbyła się w niedzielę 18 grudnia. Tak jak przed rokiem, tak i teraz, Piknik Świąteczny rozpoczęło wspólne ubieranie choinki przygotowanej przez członków Stowarzyszenia, przy skrzyżowaniu ulic Wyszkowskiej i Strażackiej w Rybnie. Ozdabianie drzewka przyniosło szczególnie wiele radości najmłodszym uczestnikom spotkania. Gdy choinka w pełnej okazałości rozbłysła światłem kolorowych lampek, wszyscy zgromadzeni udali się do remizy OSP, gdzie dzięki gościnności Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie, odbyła się część artystyczna imprezy. Dzieci z Zespołu Szkół w Rybnie, pod kierownictwem nauczycielek – Agaty Marciniak i Bogusławy Prusinowskiej, zaprezentowały zgromadzonym przedstawienie bożonarodzeniowe. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania i poczęstunku. Imprezę zakończyła zaś wizyta najbardziej oczekiwanego przez najmłodszych gościa – Św. Mikołaja. Bożonarodzeniowe paczki otrzymała z jego rąk ponad setka dzieci. Imprezę koordynowali członkowie Stowarzyszenia z prezes Mariolą Brzezińską na czele.
Ze swojej strony gratulujemy trafionego pomysłu i czekamy na kolejny Piknik Świąteczny w 2017 r.
Turu
***

Stowarzyszenie Integracji i Rozwoju Rybna serdecznie dziękuje za wsparcie przy realizacji II Pikniku Świątecznego w Rybnie: Wspólnocie Gruntowej Wsi Rybno, Justynie Garbarczyk, Adamowi Mróz, Pawłowi Deludze, Agnieszce i Wojtkowi Jabłońskim, sołtysom Tulewa i Tulewa Górnego, Wiesławowi Mielczarczykowi, firmie POMELAC – Paweł Trzciński, Stowarzyszeniu MONAR, firmie Fuz – Adam Rojek, firmie Quad Graphics – Tomasz Kędziora, firmie BM-BUD Mariusz Brzeziński, firmie Jeronimo Martins – Marcin Domański, Zakładowi Prefabrykacji Budowlanej – Ryszard Dąbrowski, firmie Dach-Profil Wojciech Sobociński, firmie Kompleksowe sprzątanie wnętrz – Joanna Fijałkowska i Bożena Fijałkowska, Sklep spożywczo-przemysłowy Sylwia Rybno, Sklep spożywczo-przemysłowy Hanna Brzezińska, Marzenie i Krzysztofowi Leszczyńskim, Renacie i Jarkowi Ciachom, Agnieszce i Łukaszowi Głowackim, Halinie i Mirosławowi Nowakom, Katarzynie Romanowicz, Sylwii Gruszczyńskiej-Wróbel oraz wszystkim aktywnym członkom Stowarzyszenia.


Komentarze

Zapowiedziane już wcześniej nie później uderzenie z bekhendu
Dodane przez Anonim, w dniu 11.01.2017 r., godz. 17.10
To się nazywa zachować twarz zgodnie z możliwościami a stara wiara przecież nie rdzewieje i poprze. Dużo osób, firm zaangażowanych w organizację Pikniku w Rybnie , obecnie wszystko w niebieskim kolorze. Nie da się jednak ukryć ,że coś śmierdzi . Co z tą drogą drogą bo żal za tył... ściska mając taki dojazd do domu.To się okaże a czas wszystko niejednokrotnie pokaże.
To się nazywa robić za parawan
Dodane przez Anonim, w dniu 12.01.2017 r., godz. 10.58
Z daleka dobrze nie widać. Obecnej Kowalewskiej w ogóle nie widać. Grunt to spryt ale czy to budzi zaufanie?!
Malarz
Dodane przez Anonim, w dniu 12.01.2017 r., godz. 13.19
jak ustawić krzesła na szkolnej sali?
Dodane przez Anonim, w dniu 13.01.2017 r., godz. 15.55
Mróz na spalonym .

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl