Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 listopada 2020 r., imieniny Konrada, Leonarda

Stefan Liszewski nowym trenerem Bugu!

(Zam: 11.01.2017 r., godz. 13.43)

W połowie grudnia ze stanowiska trenera pierwszej drużyny seniorów Bugu Wyszków zrezygnował jej dotychczasowy szkoleniowiec Maciej Wesołowski. Jego miejsce zajął znany w środowisku piłkarskim Stefan Liszewski.

Trener Wesołowski prowadził pierwszy zespół Bugu Wyszków przez ponad pół roku (pod koniec maja 2016 przejął drużynę z rąk Artura Salamona). Pod jego wodzą zespół zakończył sezon 2015/16 na dziesiątym miejscu w tabeli grupy północnej, mazowieckiej IV ligi (pod kuratelą trenera Wesołowskiego Bug rozegrał w tamtym sezonie cztery spotkania – 1 wygrał, 2 zremisował i 1 przegrał). W sezonie 2016/17 wyszkowska drużyna nadal nie zachwycała. 7 zwycięstw, 5 remisów i 7 porażek zapewniło jej 13. miejsce na półmetku rozgrywek.(na granicy prawdopodobnej strefy spadkowej). O odejściu trenera Wesołowskiego nie zadecydowały jednak wyniki sportowe, a indywidualna decyzja samego szkoleniowca. Swoją rezygnację Maciej Wesołowski uzasadnił sprawami osobistymi.
Dotychczasowemu trenerowi dziękujemy za pracę z wyszkowskimi piłkarzami i życzymy jednocześnie sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
Następcą trenera Wesołowskiego został Stefan Liszewski. Nowy szkoleniowiec to postać znana w Wyszkowie i od dawna związana z Bugiem. Wystarczy wspomnieć, że to właśnie Stefan Liszewski prowadził drużynę seniorów, gdy rywalizowała ona w ówczesnej II lidze (wtedy drugi poziom rozgrywkowy w kraju) w sezonie 1993/94. Ostatnio trener Liszewski prowadził ekipę juniorów (rocznik 2000), która ma za sobą bardzo udaną rundę jesienną (drugie miejsce w lidze). Nowy szkoleniowiec rozpocznie pracę z wyszkowskimi piłkarzami już w środę 4 stycznia, kiedy to seniorzy Bugu rozpoczną zimowe przygotowania do rundy wiosennej (jej początek planowany jest na pierwszy weekend marca). Nowemu trenerowi życzymy powodzenia!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl