Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaOrszak Mikołajowy

(Zam: 04.01.2017 r., godz. 11.09)

Chociaż do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze kilka dni, to w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym atmosfera świąteczna zapanowała na dobre.

Za sprawą Fundacji „Tesco Dzieciom” w środę 14 grudnia w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym zawitał Orszak Mikołajowy. Mikołaj i jego pomocnicy przybyli z wyszkowskiego Tesco i obdarowali wychowanków prezentami. W paczkach znalazły się zabawki, owoce, karnawałowe maski, czapeczki i słodycze. Wychowankowie w zamian zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i dzielnie odpowiadali na pytania.
Na zakończenie tego niezwykłego spotkania wykonano pamiątkowe fotografie, a dyrektor OREW Iwona Paszkiewicz w ramach podziękowania przekazała własnoręcznie wykonane przez pracowników ośrodka ozdoby i złożyła życzenia świąteczne.
Org.
***

OREW dziękuje Fundacji „Tesco Dzieciom” za ufundowanie prezentów dla naszych wychowanków, Małgorzacie Walczak i pracownikom lokalnego supermarketu za zaangażowanie w działania na rzecz dzieci.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl