Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaReaktywacja posterunku z udziałem ministra

(Zam: 21.12.2016 r., godz. 13.31)

W trakcie uroczystości z udziałem ministra spraw wewnętrznych Mariusza Błaszczaka w Zabrodziu reaktywowano posterunek policji.Tego dnia ponownie otwarto też posterunek w Jastrzębi (powiat radomski). Minister przybył do Zabrodzia przed południem. W uroczystości brali także udział m.in. komendant główny policji nadinsp. Jarosław Szymczyk, komendant wojewódzki policji insp. Tomasz Michułka, wojewoda Zdzisław Sipiera. Byli też reprezentanci władz gminnych, powiatowych, jednostek i instytucji, mieszkańcy.
Spotkanie zebrani rozpoczęli od minuty ciszy dla uczczenia pamięci sierż. sztab. Piotra Gąsiorka, policjanta, który 18 grudnia nad ranem w Roguszynie (gm. Korytnica) udzielił pomocy poszkodowanemu w wypadku samochodowym i został potrącony przez przejeżdżający samochód. Zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.
– Mamy przykład policjanta, który wyróżniał się w służbie, człowieka młodego, będącego dziewięć lat w policji. Był doceniany przez przełożonych, lubiany przez kolegów, udowodnił, że poważnie traktuje zobowiązanie, jakie podjął przystępując do służby – podkreślił minister Mariusz Błaszczak. – Kiedy objąłem urząd ministra spraw wewnętrznych przystąpiłem do wprowadzenia kilku programów, które przywrócą etos służby, pozwolą na zbudowanie zaufania między policją a społeczeństwem.
Jak zaznaczył, Sejm przyjął Program Modernizacji Służb Mundurowych 2017-2020.
– Jest on wzorowany na programie modernizacji służb mundurowych sformułowanym i wprowadzonym w życie przez rząd premiera Jarosława Kaczyńskiego w 2007 r. – zaznaczył minister. – Składa się on z trzech komponentów. Zawiera pieniądze przeznaczone na infrastrukturę, a więc na odtworzenie posterunków. Drugi komponent to pieniądze przeznaczone na wyposażenie policji w nowoczesny sprzęt. Trzeci to podwyżki wynagrodzeń dla policjantów i pracowników cywilnych policji już od stycznia przyszłego roku.
– Jestem dumny, że otwieramy dziś kolejne posterunki – podkreślił komendant wojewódzki policji insp. Tomasz Michułka zapowiadając reaktywację kolejnych posterunków policji na Mazowszu. – To już siódmy i ósmy posterunek ponownie otwarte na terenie Mazowsza. To najlepszy dowód i potwierdzenie, że wsłuchujemy się w oczekiwania społeczne. W ten sposób należy realizować wolę lokalnych społeczności. Bezpieczeństwo naszych obywateli jest dla nas celem nadrzędnym
Mariusz Błaszczak przekazał symboliczne klucze do posterunku w Zabrodziu jego kierownikowi asp. sztab. Zbigniewowi Kwiecińskiemu.
– Zbliżają się święta, a ten posterunek to prezent szczególny, bo związany z bezpieczeństwem – zaznaczył nadinsp. Jarosław Szymczyk. – Odtwarzanie posterunków to jeden z elementów strategii polskiej policji polegający na zbliżaniu się do ludzi.
Wójt Tadeusz Michalik dziękował wszystkim, którzy przyczynili się do reaktywacji posterunku zaznaczając, że bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych potrzeb mieszkańców.
Posterunek działa przy ul. Reymonta 45 (siedziba Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej). Docelowo będzie w nim pracować siedmiu funkcjonariuszy.
J.P.Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 21.12.2016 r., godz. 14.44
WOLNOŚĆ,RÓWNOŚĆ,DEMOKRACJA....MARKU EYCHLER NIE JESTEŚ SAM
Bojownik o Wolność i Demokrację
Dodane przez AntyBox, w dniu 21.12.2016 r., godz. 17.44
Niech POkaże zdjecia z dzisiejszej akcji. Jest sam, no może z olą, ale siedzą w domu.
Dodane przez Anonim, w dniu 21.12.2016 r., godz. 17.44
Pani Joanna Bala wzięła urlop na żądanie?
Dodane przez Anonim, w dniu 21.12.2016 r., godz. 20.08
I znowu ten seledynowy pisze drukowanymi literami i sam do siebie. W domu na bank rozmawia sam ze soba. A to juz nie fizjologia,to juz inne wielkie problemy.
do antybox i Głowacki razem wziętych
Dodane przez Anonim, w dniu 21.12.2016 r., godz. 21.29
Wież co ?? Idz boxuj się z kangurami.Twoje wszystkie wypowiedzi są naprawdę żenujące i widać to zaczadzenie pisem a jest to gaz bezwonny.Niby go nie ma a umierasz jak powąchasz
Dodane przez Zabrodziak, w dniu 21.12.2016 r., godz. 21.52
Sam posterunek nie rozwiązuje sprawy, potrzebne są efektywne działania. I należy skończyć Panie ministrze Błaszczak ze statystykami, gdzie do jednego worka wrzuca się sukces w postaci rozpracowania szajki okradającej działki letników z sukcesem polegającym na złapaniu grupy młodziezy popijającej w zagajniku piwo. Chodzi o to Panie ministrze, że policyjne statystyki "wykrywalności" w większości składają się z łapania młodzieży i dziadków w krzakach. Nie możemy dłużej oszukiwac samych siebie i udawać, że z policją jest wszystko w porządku.
Dodane przez Anonim, w dniu 21.12.2016 r., godz. 21.56
Konferencja "prasowa" Pis partii,po której dziennikarze nie mogą zadawać pytań ?? Ha,ha,ha,haaa.....Maciarewicz chce degradować wojskowych z państwa PRL (które nie istnieje)......Kaczyński grozi wszystkim patriotom i chce jednego lidera opozycji.To jest tylko jeden dzień w Polsce z Pisem.....Dobrej nocy..A propos.Josek (20.08)!!!...POJMIJ WRESZCIE,ŻE EYCHLER MA POPARCIE W MIEŚCIE....WESOŁYCH ŚWIĄT DLA OBIEKTYWNYCH CZYLI ANTY-PISOWSKICH PATRIOTÓW.
Ma POparcie
Dodane przez :(, w dniu 21.12.2016 r., godz. 22.54
I marnuje to POparcie. Nie jest w stanie pociągnąć za sobą ludzi na warszawskie dogorywające hucpy KOD. Bezjajeczny.
Do Anonim z 17.44
Dodane przez ..., w dniu 22.12.2016 r., godz. 07.17
A co nie mogła? Jest dyrektorem!
Dodane przez Zielony zmielony, w dniu 22.12.2016 r., godz. 09.03
A Pągowski wziął urlop na żądanie? Pozdrowienia dla Pani Joanny.
Dodane przez Anonim, w dniu 22.12.2016 r., godz. 14.48
Eychlej ma PO parcie w miescie jak sam o sobie pisze. Zatem pytanie? W ktorym miescie? Przeciez lokum na Pultuskiej to nie miasto. Znowu odwalil numer jak na niego przystalo.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 23.12.2016 r., godz. 11.56
Dzień po dniu dowiadujemy się nowych faktów, dotyczących pisowskich oszustw parlamentarnych - nielegalne obrady, nielegalne głosowania, głosujące "słupy", fałszywe listy głosowań, fałszywe protokoły, fałszywe listy obecności, fałszywi sekretarze, fałszywy monitoring, blokowanie dostępu opozycyjnym posłom, kłamstwa i poświadczanie nieprawdy. Niepublikowane wyroki, niekonstytucyjne ustawy, nielegalne przepisy, groźby karalne i obelgi, ordynarne machloje i przekręty, kolesiostwo i nepotyzm na niespotykaną dotąd skalę. "Dobra zmiana" jest załgana - to polityczna bandyterka, legislacyjne przekręty i działania o charakterze przestępczym. Kaczyński, Duda, Szydło, Kuchciński, Karczewski, Terlecki, Ziobro, Jaki, Mazurek, Kempa oraz inni to szalbiercy i oszuści, których nie ominą kary - Trybunał Stanu, długie odsiadki i delegalizacja PiS-u. I tak nam dopomóż Bóg.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 23.12.2016 r., godz. 12.34
Wesołych Świąt i Pomyślności w 2017 roku, panie Marku Eychlerze. :)
Do eychleja
Dodane przez Anonim, w dniu 23.12.2016 r., godz. 14.52
Bog takiemu jak ty obludnikowi nie pomoze,tobie nie pomoze tez medycyna. Madrze ktos wczesniej napisal,ze z kazdym dniem jest z nim gorzej,tylko chory umysl wytrzymuje tyle msciwosci,grozenia i to wszystko na prozno, bo PiS w sondazach idzie w gore. Rzad wolno,ale skutecznie pracuje,a z chuliganstwem tak jak z aferami sobie poradzi. Cala Polska I Polacy sa z Rzadem.
Dodane przez Jan, w dniu 23.12.2016 r., godz. 16.55
POziom komentarzy Eychleja rowny POziomowi intelektu kodziarzy,ktorzy tylko w rozrobach wykazuja co tylko potrafia dla Polski. Myslenie nieprzyzwyczajonym dyktuje to co teraz robia. Okupuja Sejm i zamierzaja spedzic tam swieta,a to dlatego,ze w zlobie zabraklo miejsca.
Brawo Panie Marku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodane przez Anonim, w dniu 23.12.2016 r., godz. 21.13
Życzę Panu Markowi Eychler wesołych świąt i wytrwałości w 2017 roku.Prawda jest po Pana stronie.Obiektywni obywatele miasta są z Pana DUMNI.
Dodane przez Anonim, w dniu 23.12.2016 r., godz. 21.20
Jan !!! Poziom komentarzy Pana Marka jest wysoki a okupacja sejmu uzasadniona.Kuchciński narozrabiał.Nerwy puszczają.
Anonimie z 21.13 i. 21.20 czyli do tego samego seledynowego
Dodane przez Anonim, w dniu 23.12.2016 r., godz. 22.43
Poziom komentarzy jest wysoki w lganiu,prostactwie i w bardzo niegrzecznym, bez kultury,z zajadlosci a I grozeniem . Zwykle osoba ktorej pali sie grunt pod nogami,czuja swoja niemoc w podlym dzialaniu,obawia sie ujawnienia swojej przeszlosci, swoich czynow,taka osoba zaczyna sie motac,staje sie agresywna i nie przebiera w srodkach dzialania. Dzieki,ze doczekalismy sie czasow rozliczania afer,zlodziejstwa,niszczenia ludzi i lamaniu prawa. Wiadomo, kto kogo broni i dlaczego to robi. Ludzie uczciwi nie maja powodu do obaw,ze rano moga miec niespodziewana wizyte,a inni to sami zapracowali na rozliczenie.Panie Marku,( pan sam nazywa sie tak w komentarzach) na nic to gledzenie,od dawna to samo w kolko Macieju,nikt nie traktuje tego co piszesz na powaznie. Jedni sie z tego smieja a inni wspolczuja panu I jego rodzinie. Mysle,ze czas swiateczny bedzie laskawy i zyczliwy .
Wyszków pod Sejmem już od tygodnia
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 24.12.2016 r., godz. 00.25
Od pamiętnej piątkowej nocy jestem tam przez kilka godzin dziennie. Nie tylko zresztą ja, przewija się tam co chwilę ktoś z Wyszkowa czy znajomi. Dziś np po prawie 30 latach spotkałem dawnego kolegę ze studiów, który przyszedł zamanifestować przez kilka godzin z flagą, a co drugi dzień trzyma dyżur pod licznikiem (KPRM). W latach 80-tych był jak ja w NZS, dziś w KOD.
Dodane przez Anonim, w dniu 24.12.2016 r., godz. 10.00
Aż tak pilnować nieswojego żłoba?
Dodane przez Anonim, w dniu 24.12.2016 r., godz. 10.35
MARKU EYCHLER,JESTEŚMY Z TOBĄ !!!!!!!!!!!!
wqrw się rodzi, pis truchleje
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 24.12.2016 r., godz. 11.02
Nie być na wigilii na Wiejskiej w Warszawie dziś o 22.00, nie zaśpiewać razem z Elżbieta Wojnowska, Dorotą Stalińską i innymi licznymi a znanymi gośćmi, to grzech niezmywalny wobec tych, co trwają w oporze w sejmie i pod jego gmachem. Swoją obecność zapowiedział fiński obywatel Mikołaj (w osobie pewnego znanego aktora). Oj, będzie się działo! Tak i ja, z małżonką i najbliższymi mi osobami spędzę tę Wigilię na Wiejskiej by sobie i rodzinie nie narobić wstydu absencją w takim wydarzeniu. Czem prędzej więc przybywajcie! Innym ludziom radość dajcie!
Dodane przez AntyBox, w dniu 24.12.2016 r., godz. 14.09
Wesołych Świąt Eychler. Każdy nma swojego kota, może Twój przemówi dzisiaj ludzkim głosem. Trzymajcie się ciepło tam pod sejmem. Jak wiesz, święta łączą nawet przeciwników.
Dodane przez Adelajda, w dniu 24.12.2016 r., godz. 17.14
Rodzinnych, pełnych miłości i spokoju Świąt Życzy Adelajda z Adelina z Gminy Zabrodzie.
Dodane przez Anonim, w dniu 24.12.2016 r., godz. 20.44
Marku Eychlejrze jestesmy z toba - koledzy z sanatorium dla madrych inaczej.
Dodane przez Anonim, w dniu 25.12.2016 r., godz. 21.03
Josek,,!!! twoje wpisy naprawdę mobilizują do tego,żeby idiotom nawiedzonym zamknąć mordy.Nie oddamy demokracji za 500
do 20.44
Dodane przez Anonim, w dniu 25.12.2016 r., godz. 21.37
Josek !! Chyba z takiego uciekłeś bo nikt nie uwierzy,że Cię wypuścili.No nawet na święta.
Dodane przez Sylwia, w dniu 25.12.2016 r., godz. 22.09
Gorące życzenia dla wszystkich, którzy marzną pod sejmem, broniąc demokracji i normalności. Też zauważyłam, że z reguły są to ci sami ludzie, którzy ponad 30 lat temu walczyli z komunizmem. Teraz dołączyli do nich ich dzieci. Patriotyzm jak widać jest też przekazywany z pokolenia na pokolenie. Wygramy, tak jak poprzednio.
" Zaiste, wariat na swobodzie najwieksza kleska jest w przyrodzie.." / Czeslaw Milosz
Dodane przez Josek, w dniu 26.12.2016 r., godz. 00.03
Spedzanie wigilii w " malpim gaju" po Sejmem jest wbrew naszej polskiej tradycji...Spedzamy ja w domu w gronie rodzinnym........... Ale widze , ze Pan Marek E... jest jednym z inicjatorow nowej konsomolskiej tradycji wigilijnej pod chmurka, na ktorej nie moze zabraknac pasztetu KOD, golonki i pol litra... Oczywiscie trzeba zaspiewac miedzynarodowke i inne partyjne koledy... -----"Czym predzej wiec przybywajcie ! " nie do zlobka, tylko dla ZLOBU, w ktorym poprzez dzialania obecnego Rzadu -- siano dla warcholow i szubrawcow jest na wyczerpaniu.....!!!!!!!! PS. Marku E... w budynku Sejmu jest wiele cennych rzeczy / np: zyrandole i obrazy/ wiec; jesli juz tam pod Sejmem biwakujecie, to pilnujcie , zeby nie zostaly wyniesione !!!! No i prosze uwazajcie , zeby wam te KOD-owskie pasztety nie zaszkodzily....
Do 22.09 --- " Nie ten jest madrykto wiele spraw umie, lecz kto zle od dobrego rozeznac rozumie."/ Mikolaj Rej
Dodane przez Josek, w dniu 26.12.2016 r., godz. 13.17
Droga Sylwio, rzeczywiscie byl to widok kuriozalny i nadzwyczaj smutny, gdy w wigilie Bozego Narodzenia grupa ok. 100 osob w wiekszosci tzw. uzytecznych idiotow marzla pod Sejmem odstawiajac tzw szopke koderowska, gdy w tym czasie grupa poslow puczystow-warcholow w cieple sejmowych kuluarow zapalala swiatelka chanukowe...... Przez tych wszystkich, ktorzy nie potrafili uszanowac Swiat Bozego Narodzenia i zaprzestac na ten okres jalowych i pezprzedmiotowych sporow politycznych ( obrona zloba), setki ludzi nie mogly spedzic wigilii ze swymi najblizszymi / pracownicy Sejmu, Straz Marszalkowska, Policjanci, i wszyscy inni z tym zwiazani /. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest, ze ludzie ci zawodowi manifestanci nie tylko nie szanuja cudzej wolnosci, ale zyja na codzien w jakims abstrakcyjnym amoku nienawisci, urojen, zazdrosci, poczuciu swej niomylnosci i racji, ktora glosza zmanipulowanym i otumanionym oraz naiwnym zwolenikom "postbolszewii"... PS. Sylwio alias Seledynie ---- jesli ktos popiera grupe szkodzaca ogolowi i lamiaca jawnie prawo, to nic dziwnego , ze czeka go ostracyzm lokalnej spolecznosci... i prosze nie przypisuj komentarzy innych osob mojemu autorstwu..!!!!!!!
Dodane przez Stach, w dniu 26.12.2016 r., godz. 14.19
POZDROWIENA I WYRAZY POPARCIA DLA SYLWII
Mam prośbę
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 26.12.2016 r., godz. 14.20
W każdym domu zostaje po Świętach mnóstwo jedzenia. Chodzi o produkty, które mogą kilka, kilkanaście dni poleżeć. Przywoźcie je pod Sejm, przekażcie straży Obywatele RP lub komuś z KOD. Możecie to zrobić osobiście (najlepiej) lub za moim pośrednictwem codziennie od piątku ok. godz. 12.00 na ul. Pułtuskiej 27. Potrzebna jest też ropa (olej napędowy) do agregatów i nagrzewnic. Do 11-go stycznia protest pod Sejmem będzie w obecnej formie, co będzie dalej zobaczymy, najprawdopodobniej będzie w formie dużo ostrzejszej, więc przygotujmy się do tego jak najlepiej.
Dodane przez Tedy, w dniu 26.12.2016 r., godz. 15.00
Kultura komentarzy pana Joska, miazdzy seledynowego zaparzenca. Natomiast cytat Czeslawa Mrozka, jaki pan przytoczyl super odzwierciadla ,,wyszkowskiego osobnika" Tlumaczy nam, jego idiotyzmy jakimi bez opamietania i wyczucia zasmieca forum. Niewatpliwie osobnik ten nie rokuje na poprawe zdrowia i ktos powinien mu pomoc majac na uwadze,ze przy jego starszym juz wieku i wyniszczeniu,schorzeniem bedzie nasilalo sie. Natomiast my Polacy z kultura i tradycja swietujemy ten piekny,niepowtarzalny czas jakim jest Boze Narodzenie cieszac sie jednoczesnie z dobrych,madrych dzialan naszego Rzadu,dumni,ze nareszcie doczekalismy sie,inteligentnych,wyksztalconych,a przede wszystkim madrych ludzi,dla ktorych Polska to Honor i juz nie obawiamy sie i nie bedziemy wstydzic tak jak za poprzednich rzadow,kiedy kompromitowali nas w Kraju i na swiecie swoim prostactwem i nieuctwem.
Duzo brrrrawa Josek
Dodane przez Anonim, w dniu 26.12.2016 r., godz. 16.32
Brawo Josek, z klasa,idealna celnoscia,precyzja i super dobra riposta powaliles na lopatki seledynowego zadymiarza. Spodobal mnie sie cytat Czeslawa Milosza,jakze pasujacy do tego cudaka. Dodam jeszcze od siebie do seledynowego ,,gdyby glupek wiedzial ze jest glupkiem,bylby medrcem"
do Josek
Dodane przez Maria, w dniu 26.12.2016 r., godz. 20.33
Jak można mówić o szacunku dla świąt jak nie szanuje się ludzi. Niemożliwe, żeby w jednym człowieku zmieściło się tyle jadu i nienawiści. Człowieku wszystko, co piszesz o innych tak naprawdę jak ulał pasuje do ciebie. Musisz się strasznie męczyć i cierpieć. Współczuję.
" Swiat najchetniej zywi sytych" / Wieslaw Malicki
Dodane przez Josek, w dniu 26.12.2016 r., godz. 22.59
Po wpisie M.E ( 14.20) z cala pewnoscia mozna stwierdzic, ze rzeczywiscie "siano w zlobie " jest na wyczerpaniu..... Nieudacznikom KODerowskim Soros przykrecil kurek z pieniedzmi, PIS nie pozwala krasc, tzw. elita koderowska nie bedzie przeciez prywatnie z wlasnej kieszeni finansowac zawodowych manifestantow i uzytecznych idiotow, a ubecy i esbecy po zmiejszeniu emerytur do 2 tys. sami musza zacisnac pasa..... Wiec co ??? no oczywiscie zostalo zebranie..... Pierwszy i na razie jedyny wyszkowski zebrak powinien zglosic sie do tego wiejskiego sklepikarza, tak zafascynowanego KOD-em, ze ten moze zalatwi mu fure siana dla zmarznietych "zwierzatek" pod Sejmem....!!!!! PS. Mario, to wy cierpicie i meczycie sie , zeby podpalic Polske. Dosc tego szalenstwa !!!!!Opamietajcie sie...
Seledynowy juz teraz to Stach
Dodane przez Anonim, w dniu 27.12.2016 r., godz. 00.16
Seledynowy Stach w bezsilnosci i rozpaczy juz nie wie co pisze .pozdrawia i popiera siebie. A o czym to swiadczy? O tym,ze ,,tonacy,brzytwy sie chwyta" a juz ze zbiorka jedzenia,olejow do ogrzewania,to mu rozum odlecial.czyzby odsunieci od zloba,chetnie jesc beda resztki poswiateczne,przeciez PO tych odpadkach moga zas..c pomieszczenia w Sejmie. Upasc tak nisko zebrzac o jedzenie.? Walczac o POdemokracje,mogliby to robic o suchym pysku.
Do Marii
Dodane przez Ela, w dniu 27.12.2016 r., godz. 00.24
Z pewnoscia jestes bliska osoba seledynowego goscia,mozliwe,ze bola cie te komentarze,ale widac,ze nie cierpisz z powodu jego chamstwa,grozb,ublizania. Z tego wniosek ,,sowa sokola nie porodzi" skoro uwazasz,ze piszacy prawde sa pelni jade i nienawisci,to zachowujesz sie jak ten w zielonym berecie,zachwalajac stan wojenny,ze wszystko odbywalo sie z kultura. Na twoim miejscu to ty powinnas cierpiec,majac obok siebie podobnego.
Eychler wróć do nas.
Dodane przez Marek z Tworek, w dniu 27.12.2016 r., godz. 08.56
Marku Eychler to ja twój kolega z sali w Tworkach - też Marek. Wszyscy się dziwimy, że nie bierzesz leków. Obiecywałeś, że w czasie przepustki nie zaprzestaniesz kuracji - a tu masz. Znowu trzeba będzie leczenie zaczynać od początku. Oj Marek, Marek postępując w taki sposób nigdy nie wyzdrowiejesz.
Dodane przez Przykra opozycja do Polski, w dniu 27.12.2016 r., godz. 09.16
Niektórzy z Wyszkowa i w warszawsce starali się i starają się podnieść nam emocje ostatnimi wydarzeniami w Sejmie. Jaka ta opozycja jest demokratyczna, jak dbała o nasze interesy, szczególnie tu na wschodzie Polski, jak oni się dla nas męczyli i ciężko pracowali.Z świąt Bożego Narodzenia zrobili happening pod nazwą "posłowie sami w Sejmie". Czem prędzej więc przybywajcie! Innym ludziom radość dajcie!, śpiewa M.Eychler. To źli prorocy są, chcą w imię swojej sprawy osłabić Polskę i wyśmiać ją na arenie międzynarodowej. Chcą by władzę znowu oddano tej elycie liberalnej, która kompromituje się każdego dnia i nie potrafi współpracować. Widzimy to w Wyszkowie. Zamiast przygotować dobrze reformę oświatową dla naszych dzieci burmistrz i jego radni wzięli się za dalsze likwidację szkół, teraz w centrum miasta, chcą podstawiać autokary nauczycielskim aktywistom ZNP na wyjazdy na protesty przeciwko reformie. Zamiast obniżać opłaty za wodę i ścieki po ich modernizacji burmistrz znacznie podwyższa opłaty, zamiast budować nowe drogi to burmistrz modernizuje stare prowadzące do interesów co niektórych. Ostatnia rewolucja w Sejmie otworzy i wreszcie doprowadzi do zmian w Wyszkowie, władzy, która nie rozwija naszego miasta i sprawia nam wiele nieprzyjemności, jak np korki w mieście przez cały rok. A jak pokazał przykład z PKP można było rozsądnie to zaplanować z Generalną Dyrekcją. Kończąc, pogońmy tą liberalną władzę także w Wyszkowie bo jak pokazał przykład w Polsce, USA, na Węgrzech można pogonić te zapatrzone w siebie elyty, rozdające na lewo i prawo nasze podatki.
Dodane przez Anonim, w dniu 27.12.2016 r., godz. 21.26
PROSZĘ PAŃSTWA !!! SPOTYKAMY SIĘ U EYCHLERA OD PIĄTKU OD GODZINY 12.00...WALCZMY O DEMOKRACJĘ BO NAPRAWDĘ PADA I NAPRAWDĘ NIEDŁUGO BĘDZIE ZA PÓŹNO A CAŁE POKOLENIE O NIĄ WALCZYŁO...POMÓŻMY.(nie nazywam się Eychler)
Dodane przez Anonim, w dniu 27.12.2016 r., godz. 23.37
Anonimie Eychler nie żartuj sobie. Jesteśmy w całkiem nowej sytuacji, po raz pierwszy się zdarzyło, że jedno ugrupowanie otrzymało w sposób demokratyczny,w wyborach, większość w Sejmie i Senacie, może bez problemu wprowadzać zmiany i z tego prawa korzysta w całej okazałości. Opozycja nie potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji i próbuje histerycznych zachowań, nie ma pomysłu na siebie w opozycji i odbija się od ściany władzy zjednoczonej prawicy. Wcześniejsze odzyskanie władzy opozycja próbuje otrzymać na ulicy ale to jest nieskuteczne i nieracjonalne. Jeżeli nie nastąpi refleksja i takie szopki jak teraz odbywają się w Sejmie to nie wróży to dobrze opozycji powrotu do władzy jak również utraty władzy w samorządzie. Kaczyński będzie realizował swój dobry program ale powinien też mieć na względzie formę bo już widzimy problemy z realizacją. Po co komplikować sobie sprawę, można zrobić jeden krok w tył by następnie kilka szybkich do przodu. UE jest słaba i zajęta swoimi sprawami aby postawić się skutecznie Kaczyńskiemu. Większość mająca władzę w Polsce jak również opozycja musi pójść po rozum do głowy bo nie rozwiązywanie spraw w parlamencie, przecież po to jest parlament, żeby w sposób cywilizowany rozwiązywać problemy, doprowadzi do anarchii, całkowitej degeneracji demokracji i pojawienia się formacji typu partia Piratów w Szwecji albo partia clowna we Włoszech. Eychler, ta wasza walka o upadającą demokrację to zwykła ściema. Demokracja cieniasów z PO-PSL to patologia.
Przykro patrzeć
Dodane przez Kaliope, w dniu 28.12.2016 r., godz. 10.26
Nowosielski stał się po prostu przykry. Niech zapomni o stołku senatora, nie mówiąc o stołku posła. Nie ten kaliber, a będzie jeszcze gorzej.
Dodane przez Anonim, w dniu 28.12.2016 r., godz. 11.51
człowiek nawet nie wiedział,że siedzi w g... po pachy.
Dodane przez Zabrodziak, w dniu 28.12.2016 r., godz. 12.12
Zrobcie z niego posła i się go pozbędziecie. Nic prostrzego.
Do Eychleja
Dodane przez Anonim, w dniu 28.12.2016 r., godz. 14.14
Juz widze jak w piatek tlumy ludzi do ciebie wala,szkoda,ze nie wybrales niedzieli,moze frekfencja bylaby lepsza. A moze lepiej gdybys stanal pod kosciolem,zebrzac o jedzenie. Wyglad twoj napewno wzbudzi litosc i zostaniesz obdarzony POlitowaniem i odPOwiednio POtraktowany za sluzenie antyPOlakom.
Psy sczekają a karawan jedzie dalej
Dodane przez Anonim, w dniu 28.12.2016 r., godz. 15.53
Eychler, nie mogliście chociaż w wigilię zrobić zrzutki na catering, z gestem zorganizować protest w Sejmie. Po prośbie chodzili raczej w czasie powstań . Już w stanie wojennym takich praktyk nie było. Jeżeli protest po 11 stycznia ma być ostrzejszy ( zapowiadają spadek temperatury) a oparty na tego rodzaju pomysłach to za co chwycicie a może się za klapy?! Pomimo różnych wydarzeń, prób zmian życie toczy się swoim szlakiem. Chirurg i prawnik w perspektywie.
Dodane przez Anonim, w dniu 28.12.2016 r., godz. 16.45
To ,że kogoś fantastyczna psychologia męczy pozostali nie chcą się męczyć.
Do Eychleja
Dodane przez Anonim, w dniu 29.12.2016 r., godz. 15.26
Czy zbiorka zywnosci dla pacanow robiacych z Sejmu kabaretu nadal aktualna?, Zostalo mi jedzenie poswiateczne i obawiam sie dac je zwierzetom,j
Jestem za a nawet przeciw
Dodane przez Anonim, w dniu 29.12.2016 r., godz. 15.44
Dziwi podejście A. Kowalewskiej w sprawie odpowiedzialności wyłącznie radnych za inwestycję w żłobek miejski tylko z tego powodu ,że oni dzielą pieniądze. Zdaniem Kowalewskiej jeżeli radni uznają ,że gminę stać na inwestycję w żłobek to ona może rozmawiać. W tym momencie cała odpowiedzialność za podjęcie decyzji zwalona jest na radnych. Stwarza to wygodną , nie wymagającą odpowiedzialności pozycję zastępcy burmistrza . Dalej Kowalewska twierdzi ,że popiera element polityki prorodzinnej ale już MUSIMY zdecydować czy nas to stać szczególnie gdy koszty związane z nauczycielami rosną. Jest to nielogiczna , już wyliczona postawa zastępcy burmistrza, który nie chce ponosić odpowiedzialności za pracę swego Urzędu, którego praca opiera się na między innymi na podejmowaniu decyzji. Nasuwa się pytanie kto w przyszłości będzie odpowiadał za dług Gminy bo wraz z odsetkami z całą pewnością będą spłacali go podatnicy. Jak ktoś czuje się mało kompetentny a szczególnie nie chce brać odpowiedzialności za swoją pracę za , którą bierze przecież nie małe pieniądze nie powinien pracować na tym stanowisku. Ja zaś obawiam się tego , do czego doprowadzi postawa takich urzędników. Odpowiedź pokaże przyszłość.
Dodane przez Anonim, w dniu 29.12.2016 r., godz. 16.14
do 1562 - sami się załatwią!
Dodane przez hajke, w dniu 29.12.2016 r., godz. 17.01
Zabrodziak- żarty się Ciebie trzymają.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.12.2016 r., godz. 09.02
Do wPISowca z godziny 15.26.Od razu widać,że żywisz się kośćiami i padliną.Nie poniżaj bo będziesz poniżony !!!!
Dodane przez Królik z kapelusza, w dniu 30.12.2016 r., godz. 10.20
PiS wyszkowski sięgną niemal dna. Zapowiada się powtórka z rozrywki, co na to centrala?
Do 9 02
Dodane przez Anonim, w dniu 30.12.2016 r., godz. 18.38
Wscieklosc twoja jak u szakala,ktoremu cieknie piana z pyska na mysl o padlinie i kosciach. O jalmuzne jak ty to ja nie zebrze, a skoro podjeles sie wyzywienia zadymiarzy to na smakowite jedzonko niech sami zapracuja nie antypolskimi prowokacjami ale solidna i,uczciwa praca. Utracilbym godnosc wspierajac to badziewie.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.12.2016 r., godz. 21.07
Setki wyszkowskich rodzin pielęgniarskich głosowało w kurpśoskim Wyszkowie na 'Pśys.Sobczak przykleił się do protestu widząc okazję do pozyskania ich głosów na swoją partię.W tej grze nie było żadnego współczucia pielęgniarkom.Była wstrętna,brudna gra
Dodane przez Anonim, w dniu 30.12.2016 r., godz. 21.15
Do 18.38. czyli josek Jałmużna to jest cepie w kościele i nie myl ze wsparciem.Lecz się
Co z tym wyszkowskim PiS-em?
Dodane przez Czytelnik, w dniu 31.12.2016 r., godz. 10.54
Proszę rozróżnić PiS Krajowy od PiS wyszkowskiego. PiS Krajowy to nadzieja na lepsze jutro, nadzieja na odbudowę patriotycznej polskości to wreszcie nadzieja na poczucie elementarnej sprawiedliwości. Zaś PiS w Wyszkowie sięgnął dna zarówno moralnego jak i organizacyjnego. Szkoda nawet czasu na opisywanie poczynań tych zaściankowych działaczy z wyszkowskiego PiS. Kto ma oczy ten widzi. Waldemar Sobczak w moim mniemaniu słusznie jest określany grabarzem wyszkowskiego PiSu a poniekąd wyszkowskiej prawicy. Zarząd Powiatowy wyszkowskiego PiS za posadki dla działaczy, posadki dla swoich rodzin i kolesi - sprytnie udostępniane przez Nowosielskiego a czasem i Pągowskiego - zniszczył cały etos PiS w Wyszkowie. Pozbyto się wszystkich ludzi umiejących choć trochę myśleć analitycznie i niezależnie choć trochę mądrzejszych od nieudolnego Zarządu Powiatowego PiS w Wyszkowie. Zawsze przychodzi refleksja czy to tylko małostkowość, może głupota, może przerośnięte EGO ludzi kierujących wyszkowskim PiS zwłaszcza Waldemara Sobczaka a może coś innego. Należy brać również pod uwagę, że w tej "głupocie" może być metoda. Każdy awans Waldemara Sobczaka spowoduje bliższe przejrzenie jego drogi życiowej. Póki "doi" się władze samorządowa popierając je nikt zbytnio przeszłości się nie przygląda. Szkoda, bardzo szkoda, że władze krajowe PiS odpowiedzialne za funkcjonowanie struktur lokalnych w Wyszkowie tolerują tego typu zachowanie struktur wyszkowskich. Straty jakie z tego powodu ponosi PiS w Wyszkowie są do nieoszacowania - wszak jest to teren propisowski a efektów lokalnych z tego wynikających brak. Przekłada się to również pośrednio na struktury krajowe PiS. Waldemar Sobczak - co prawda - obnosi się ze swoim kombatanctwem? Od lat 80 ubiegłego wieku współpracując z Towarzystwem Ziemi Tłuszczańskiej zajmującej się między innymi rozwojem poczucia patriotyzmu zwłaszcza tego lokalnego i nigdy o żadnym działaczu o imieniu Waldemar nikt nie mówił.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 31.12.2016 r., godz. 13.18
A ja Pana Waldka Sobczaka bardzo szanuję, pomimo nawet tej wady zasadniczej jaką jest przynależność do partii populistycznej pod mylną nazwą Prawo i Sprawiedliwość. W odróżnieniu od członków władz tej partii i jej posłów Pan Waldek jest osobą całkowicie normalną, z którą można się swobodnie spotkać, pogadać o wszystkim i co najważniejsze współpracować dla dobra naszej małej ojczyzny. Szacun Waldku. A psy zawsze szczekać będą.
Do siego Roku !!!!!!!!!!!!!!!!
Dodane przez Josek, w dniu 31.12.2016 r., godz. 14.53
Przezacny Marku E.... alias seledynie alias anonimie alias ..(...) --- jestem przygnebiony a zarazem bezradny ciaglym przypisywaniem komentarzy innych osob mojemu autorstwu .... Ile razy juz wspomninalem, ze pisze tylko pod nickiem Josek.... Czytam te twoje wypociny i zupelnie nie mam pomyslu, w jaki sposob pozbyc sie parszywego dyskomfortu , ktorym jest swiadomosc, ze nie wiem w jaki sposob ci pomoc / moze Poradnia Zdrowia Psychicznego/ rozroznic zasadna krytyke od klamstwa, satyre od potwarzy i oczerniania , obiektywna prawde od pseudonaukowej propagandy z bledna logika i faktami mieszanymi z fikcja, itd............ W przeciwienstwie do ciebie staram sie zachowywac kulture jezyka pisanego, chociaz nieraz moze wyraze sie jezykiem dosadnym, ale zawsze w granicach tolerancji.....Na styl tyl i jezyk moich komentarzy moze miec takze kultura jezyka moich adwersarzy... Dlatego , ze wzgledu na koniec roku w tonie juz pojednawczym jeszcze raz zapewniam ciebie i innych , ze nie pisze anonimowo...... Konczac na tym --- tobie i wszystkim komentujacym na tym forum zycze szczesliwego Nowego Roku.....!!!!
21.07 seledyniak
Dodane przez Anonim, w dniu 31.12.2016 r., godz. 15.35
Wyszkow nazywasz z pogarde ,,kurpsiowskim",a zatem czemu nie zmienisz miejsca zamieszkania. Forum i my wyszkowianie odetchniemy,pozbawiajac sie takiego toto.
Dodane przez Anonim, w dniu 01.01.2017 r., godz. 15.49
Pan Marek Eychler Pana Waldka Sobczaka bardzo "szanuje" - i wcale mnie to nie dziwi. Przecież "współpracujecie dla dobra naszej małej ojczyzny" !!!!!!!!!! zwrot na słowo MAŁA. "Pan Waldek jest osobą całkowicie normalną.." - Pani Marku, czy to jest diagnoza?
Przyjaciele Wldek i Marek
Dodane przez AK, w dniu 01.01.2017 r., godz. 18.43
Opisane relacji Pana Marka Eychlera i Pana Waldemara Sobczaka można tylko określić - swój swojego zawsze pozna. Dwaj przyjaciele. Dziecinny kombinator liberał i cyniczny kombinator z PiS.
Dodane przez anonim, w dniu 01.01.2017 r., godz. 20.00
Marku, co ty popierasz aparatczyka partyjnego i to jeszcze pisowskiego. Zobacz co robią nasi w gminie. Otóż Nowosielski i jego radni zaproponowali dotacje do organów piszczałkowych w kościołach. Dopłaty do takich organów, niemieckich, to wydatek pewnie, rzędu pół miliona złotych do jednej sztuki a takich kościołów mamy w naszej gminie z sześć. Jak nasi nie będą nas popierać a jeszcze nam szpilą w plecy to daleko nie pojedziemy. Co oni tak podlizują się księżom?
Dodane przez nowoczesny, w dniu 01.01.2017 r., godz. 20.56
kim jest ten pisowski aparatczyk, skoro nawet swoi go nienawidzą ?
Dodane przez Anonim, w dniu 01.01.2017 r., godz. 22.29
Chciałbym tą drogą zapytać szanownego ojca Pana Marka Eychlera czy jest zadowolony z postępowań Ziobro-pisoskiej prokuratury,która chce zmniejszenia kary dla idioty,który spalił kukłę
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 02.01.2017 r., godz. 00.04
Nigdzie nie napisałem, że jego popieram ale, że go szanuję. Ponadto uważam, że jest człowiekiem honoru pomimo przynależności do partii iście parszywej i szkodliwej dla Polski. Jest to nasz wyszkowski swojak, w odróżnieniu od farbowanych lisów takich jak Głowacki.
Dodane przez Smuteczek, w dniu 02.01.2017 r., godz. 09.43
Wyszkowski swojak, człowiek honoru dla liberalnej władzy !!!! Jakbym słyszał A. Michnika,to dlatego wyszkowski pis to degrengolada. Czy Kaczyński wie co się dzieje w Wyszkowie ?
Do Czytelnik
Dodane przez Antek, w dniu 02.01.2017 r., godz. 10.04
Szanowny ,,Czytelnik,, proszę nie wkładać wszystkich do jednego worka, gdyż tak naprawdę niewiele wiesz jak jest. Oczywiście istnieje Zarząd Powiatowy, ale osoby w nim zasiadające, niewiele mają do gadania. Nie wszyscy, z tego co wiem, mają jakieś stanowiska urzędnicze a tym niemniej do powiedzenia, wręcz odwrotnie.
Dodane przez Adam, w dniu 02.01.2017 r., godz. 11.00
Antek powtarzasz jak mantrę żeby nie wkładać wszystkich do jednego worka, ale efekt tego pisania jest żaden. Macie teraz wybory w PiS, jak pozbędziecie się Sobczaka i innych korytowców z władz lokalnych to można rozmawiać.Czytelnik ma rację co potwierdza Marek Eychler. PiS w Wyszkowie zakiwał się w swoim pragmatyzmie i mówi, że nic nie może. Joanna Bala, prosta dziewczyna, pokazuje, że można się postawić Sobczakowi i jego kumplom, została ważną osobą w zarządzie okręgowym i zajmuje ważne stanowisko, niezależnie od niezadowolenia Sobczaka. A was stać tylko na tłumaczenie się i nic nie można. Marek Głowacki pokazuje, że ludzie centroprawicy mogą wykazać się empatią i pokazywać zgniliznę panującą w Wyszkowie.
Do Adam
Dodane przez Antek, w dniu 02.01.2017 r., godz. 12.25
O widzę, że kogoś ruszyło. Ponadto nie wiesz kim jestem. Wielu jak się postawiło, nie liczy się już w grze. Joanna nikomu się nie stawiała, tylko zadbała o swoje, wiedząc do kogoś uderzyć. Nadal współpracuje i będzie. I nie powtarzam jak mantrę tego samego. Obserwując scenę polityczną wyciągam wnioski. A to, że PIS jest u nas w takim punkcie, to po części zasługa jednego człowieka. Pozdrawiam
Dodane przez Anonim, w dniu 02.01.2017 r., godz. 12.28
Na moje oko Antek to Andrzejewski. Jak dobrze pamiętam, to już raz napisał podobny tekst.
do królik z kapelusza.
Dodane przez AWP, w dniu 02.01.2017 r., godz. 12.51
Moim zdaniem to raczej królica z kapelusza. Kariera w PiS po wyszkowsku. Wiele osób się odwróciło jak najważniejszą osobą w PiS została maskotka. Przez rok zaliczyła kilka mszy, kwiatki trzy razy złożyła i ma. Tylko spotkania coraz mniej liczne. Od czego taki awans społeczny w PiS zależy? Od stażu członkowskiego, aktywności? P.s. Panie Sobczak, jako radny w powiecie niech pan zadziała żeby na AWP uzupełnili nam zniszczoną lampę, ile lat trzeba będzie na to czekać?
Dodane przez janka, w dniu 02.01.2017 r., godz. 15.12
Jak takie Joanny awansują, to PIS długo nie porządzi. Typowy przykład misiewicza. Brak wykształcenia, doświadczenia, wiedzy i inteligencji. Jeżeli Sobczak sprzeciwiał się jej awansowi, to miał rację.
Skup się Eychler
Dodane przez Anonim, w dniu 02.01.2017 r., godz. 16.11
lepiej póxno niż wcale.
Dodane przez jajka, w dniu 02.01.2017 r., godz. 16.39
Królica z kapelusza to nie Joanna. Mowa o innej maskotce przewodniczącego.
ktoś tu sie bierze tylko nie umi
Dodane przez psycholog, w dniu 02.01.2017 r., godz. 17.36
Adamie, biorąc na logikę treść twojego komentarza wychodzi na to, że Głowacki wczuwa się w panującą zgniliznę , którą pokazuje . Nie napisałeś jednak co czuje skoro tak to pojmujesz.
Harlekinowe pole wzajemnej adoracji
Dodane przez Cham i madame ( która to?), w dniu 02.01.2017 r., godz. 18.58
Momentami całe mioty królików z cyrkowego cylindra bęc i bęc i bęc stoją w kolejce do spadu u wodospadu . AAa misiaczki ? Bywa ,że tych starych niedźwiedzi na trzeźwo z nory nie wyciągniesz. O wilku mowa. Sza! Tak trza ale tu sie nie gdyż jest inaczej. Jak tak w ogóle można z nami się nie liczyć? My to i owszem ale żeby tak w nas?!Takiego ciosu jeszcze się nie nauczylim odbierać.Kupą mości panowie ... Ostał ci się jeno wytarty a jednak uczciwie seledyn!
xxx
Dodane przez do Antek " Andrzejewski", w dniu 03.01.2017 r., godz. 07.31
Widac w tym szkalowaniu wiele rozgoryczenia, nadal jest Pan na zdjęciach za Sobczakiem chociaz niedawno w komentarzu jasno Pan napisał aby nie wiązać Pana osoby z Sobczakiem. Trochę to zastanawiające- jest Pan "PIS BIS" ? ( każdy ma swojego misia) Pan nie jest odosobniony i bez powiązania......
Dodane przez Dariusz Andrzejewski, w dniu 03.01.2017 r., godz. 10.42
Jak się wpisuję zawsze podpisuje się swoim nazwiskiem. W odróżnieniu od wielu odważnych na tym forum, ja nie wstydzę się swojego nazwiska.
Kolejny poseł pisobolszewik ze sfałszowanym życiorysem - Leonard Krasulski
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 03.01.2017 r., godz. 11.21
Oficjalny życiorys szefa PiS w Elblągu wskazuje, że "od 1968 roku pracował Zakładach Piwowarskich w Elblągu, a w latach 70-tych AKTYWNIE uczestniczył w wiecach i demonstracjach w Stoczni Gdańskiej i Trójmieście". Z informacji IPN, wynika, że Leonard Krasulski służył wówczas w 1. Warszawskim Pułku Czołgów z Elbląga - jednostce, która pacyfikowała stoczniowców na Wybrzeżu w grudniu 1970 roku. Szykuje się następny kombatant do prezydenckich medali. Na myśl mi przychodzi ten co zginął w Oświęcimiu śmiercią bohatera (spadając po pijaku z wieżyczki strażniczej).
Trochę o dziwnej przyjaźni.
Dodane przez Marek z Tworek, w dniu 03.01.2017 r., godz. 13.08
Panie Marku Eychler a ja znałem takiego - profesora bez matury - co to rzekomo został zwolniony z Oświęcimia z powodu złego stanu zdrowia. Myślę że Pan go również znał bo poglądy na świat macie zbliżone. Co Pan an to? A co tam nowego u Pańskiego przyjaciela Waldemara Sobczaka? Gdyby się tak Pan zastanowił, prześledził jego drogę życiowa i nas poinformował - kombatant to czy konfident?Ja tylko pytam. Umiejętności i chęci grzebania w ludzkich życiorysach gdzieś i od kogoś się nauczył. Przyjaźń ma różne podstawy.
Prawda w oczy kole
Dodane przez Wiktoria, w dniu 03.01.2017 r., godz. 13.27
Boże chroń mnie przed wrednymi , którzy uważają się za przyjaciół. Najfajniejsza jest pieska regułko - formułka, którą niejednokrotnie odparłem - ,,może się zaprzyjaźnimy '' a won ty ....!
poseł PiS Krasulski
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 03.01.2017 r., godz. 19.16
Leonard Krasulski z PiS, morderca, który strzelał do robotników w grudniu 1970 ! Ciekawe czy Krasulski poniesie konsekwencje, czy będzie przesłuchiwany przez Komisję Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu - otóż NIE !!! Tacy mordercy jak poseł Krasulski będąc w PiS mają gwarancje bezkarności (podobnie jak księża pedofile), to dlatego w PiS jest najwięcej SB-ków, UB-ków oraz wszelkiej maści katów, morderców narodu polskiego.
PZPR-owski przekręt
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 03.01.2017 r., godz. 22.57
Największy przekręt PZPR-u to założenie PiS-u i przejęcie władzy jako "prawica".
Dodane przez Anonim, w dniu 04.01.2017 r., godz. 09.03
w PiS jest najwięcej SB-ków, UB-ków oraz wszelkiej maści katów, morderców narodu polskiego. - a na naszym podwórku to nie ma farbowanych lisów? Jednego Pan na pewno znasz.
Dodane przez buhahahahaha, w dniu 04.01.2017 r., godz. 10.07
Z dokumentacji historycznej Marka Eychlera wynika, że niejaki K jest agentem SB, płatnym mordercą, prowadzącym jako TW obywatela Jarosława K.. Do tego wierchuszka dawnej SB czyli Czempiński, Dukaczewski i inni prominentni pomogli powstaniu PO a doły tych służb i szeregowi członkowie PZPR powołali PiS zwaną "prawicą" i jest to przedłużenie PZPR. Czekam na książkę Eychlera z dokumentami i opisem tego procesu. Ciekawe a czego kontynuacją jest SdRP a następnie SLD. Co jest przyczyną, że poseł Jarosław K. z taką zawziętością walczy o obniżenie emerytur i rent dawnych SBekom i UBekom. Chyba, że się tak kryje z swoją przeszłością przed społeczeństwem. Marek Eychler urasta do głównego kandydata PO.Nowoczesnej na posła przyszłej kadencji. Raz sierpem raz młotem pisowską hołotę. Palce lizać kandydat.
Dodane przez Pytam, w dniu 04.01.2017 r., godz. 10.14
Czytam Wyszkowiaka i Nowy Rok witam z POdwyżkami jakich dawno nie było. Pytam PiS jaki jest stosunek lokalnych struktur partii na tę okoliczność. Jak Rada Nadzorcza, w której od lat zasiada pan Sobczak klepneła tę POdwyżkę?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 04.01.2017 r., godz. 13.10
Najbardziej zaufani ludzie Kaczyńskiego byli związani z komunistycznym aparatem przemocy PRL. Kaczyński otacza się takimi ludźmi bo jest pewien ich wierności w zamian za gwarancję bezkarności. Czy ktoś jeszcze wierzy, że Kaczyńskiemu zależy na niepodległej Polsce? Wszelkie działania prezesa dowodzą jego tęsknoty za czasami PRL, przewodniej roli partii i absolutnej władzy I sekretarza. Mając całkowicie podległe instytucje Państwowe można dowolnie kształtować rzeczywistość i historię. IPN dawno wykazał uległość względem PiS, bo daje mu to możliwość permanentnego ścigania przeciwników politycznych, za co dostają zaszczyty i pieniądze, a PiS chętnie za to płaci. Jakoś nie słychać, aby IPN ścigał prawdziwych przestępców z czasów PRL.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl