Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, TeodoraSportowcy spotkali się na Wigilii

(Zam: 21.12.2016 r., godz. 13.20)

W czwartek 15 grudnia w hali sportowej WOSiR w Wyszkowie odbyła się wspólna Wigilia wszystkich klubów sportowych i sportowców indywidualnych z gminy Wyszków.W spotkaniu opłatkowym udział wzięli zawodnicy i zawodniczki, seniorzy i juniorzy, działacze oraz trenerzy z klubów sportowych: Bug Wyszków, Camper Wyszków, Rhinos Wyszków, Loczki Wyszków, UKS „Jedynka”, UKS „Polonez” Wyszków, Gimnazjon Apin Wyszków, Bambero Team Wyszków oraz niedawno powstałego klubu kolarskiego Catena Wyszków. W hali pojawili się również sportowcy indywidualni – m.in. bokser Mateusz Tryc. Spotkanie rozpoczęło się od przemówień prezesów poszczególnych klubów sportowych, którzy w podobnym, świątecznym tonie, życzyli wszystkim obecnym wesołych świąt oraz sukcesów w karierze sportowej. Podobne życzenia skierował do zgromadzonych burmistrz, Grzegorz Nowosielski.
Fragment Pisma Świętego odczytał następnie ksiądz Zdzisław Golan, który na zakończenie części oficjalnej zaintonował kolędę. Jej wspólne wykonanie było preludium do podzielenia się tradycyjnym opłatkiem. Na zakończenie na wszystkich zgromadzonych czekał ciepły poczęstunek.
Warto wspomnieć, że zawodnicy i zawodniczki z wyszkowskich klubów sportowych nie zapomnieli o potrzebujących, W czasie spotkania gromadzone były paczki na rzecz dzieci z biednych rodzin.
Sportowa Wigilia była kontynuacją dorocznej imprezy, którą do tej pory organizował dla swoich zawodników największy klub sportowy w mieście – Bug Wyszków. Inicjatywa prezesa Dariusza Andrzejewskiego jak widać trafiła na podatny grunt. Ze swojej strony życzymy wszystkim wyszkowskim sportowcom zdrowia, braku kontuzji i wielu powodów do radości, zarówno o podłożu sportowym, jak i prywatnym.
Turu

Komentarze

Dodane przez !, w dniu 22.12.2016 r., godz. 19.33
Tak oto wigilia, jej różne wydania, stała się narzędziem bezwstydnej propagandy podupadłego na popularności Nowosielskiego.
Dodane przez Mikołaj, w dniu 22.12.2016 r., godz. 20.41
W zdrowym ciele zdrowy duch. Wesołych Świąt Młodzieży :)
Dodane przez Anonim, w dniu 23.12.2016 r., godz. 08.23
W 2016 roku upadł w Wyszkowie sport, została tylko rekreacja. Nie ma sie z czego cieszyć.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl