Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 września 2021 r., imieniny Michaliny, Michała

PaTPORT z Leszczydołu Nowin w Podkowie Leśnej

(Zam: 21.12.2016 r., godz. 13.07)

30 uczniów Gimnazjum w Leszczydole-Nowinach wzięło udział 19 listopada w II Miejskim Przystanku PaT w Podkowie Leśnej – wydarzeniu w ramach programu „Profilaktyka a Ty”. Wyjazd zorganizowała opiekunka PaTPORTU Iwona Ochmańska.

Tym razem PaTowicze z Leszczydołu-Nowin sami reprezentowali gminę Wyszków. Do Podkowy przybyło 450 osób z województwa mazowieckiego.
„PaT” to ogólnopolski program Komendy Głównej Policji promujący wśród młodzieży modę na życie wolne od uzależnień, agresji i przemocy. To kreowanie postaw wzajemnej pomocy i szacunku.
Młodzież miała do wyboru kilkanaście warsztatów, takich jak samba brazylijska, trening twórczego myślenia, hip-hop, taniec towarzyski, zumba, taniec jazzowy, samoobrona, zajęcia krótkofalarskie, teatralne, fizjoterapia. Największym zainteresowaniem uczniów cieszyła się samba, malowanie na koszulkach, woskowe cuda i hip-hopowa moda. Umiejętności nabyte podczas wielogodzinnych warsztatów pokazali podczas uroczystej gali. Na zakończenie zagrał koncert zespół Bethel.
Było to kolejne w tym roku szkolnym radosne, pełne młodej energii wydarzenie, w którym młodzież gimnazjum z Leszczydołu-Nowin wzięła udział. Program Przystanku był bardzo urozmaicony i nikt nie mógł się nudzić. Gospodarzom udało im się pozyskać ciekawych instruktorów. Wystarczy wymienić Branko Bielopotockiego (hip-hop) czy Sophie Kobus (samba brazylijska). Po raz kolejny liderzy PaT udowodnili, że życie bez uzależnień, agresji i przemocy jest niezwykle ciekawe.
TP

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl