Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 czerwca 2023 r., imieniny Walerii, WalteraPodejrzani o kradzież auta w Niemczech

(Zam: 14.12.2016 r., godz. 12.35)

Wyszkowscy policjanci zatrzymali 28 listopada na ul. Białostockiej w Wyszkowie trzech mężczyzn (mieszkańcy powiatu wyszkowskiego i ostrowskiego) podejrzewanych o kradzież BMW w Niemczech.

Jednego z nich kryminalni zatrzymali w kradzionym aucie na parkingu hotelowym w Wyszkowie. Dwóch pozostałych wpadło w ręce mundurowych podczas kontroli drogowej. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.
Jak ustalili policjanci prowadzący sprawę, BMW zostało skradzione w nocy z 25 na 26 listopada w Niemczech. Wstępnie oszacowana wartość skradzionego pojazdu to około 65 tys. zł.
Jeden z zatrzymanych – 38-letni mieszkaniec pow. ostrowskiego usłyszał zarzut paserstwa oraz posiadania środków odurzających. Wobec niego sąd zastosował dozór Policji i poręczenie majątkowe. Kolejny z mężczyzn, 39-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego usłyszał zarzut usiłowania paserstwa, a trzeci z grupy (39-latek) zarzut posiadania środków odurzających. Wobec obydwu sąd zastosował policyjny dozór. Sprawę prowadzą wyszkowscy kryminalni.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta