Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 czerwca 2023 r., imieniny Walerii, WalteraDługi weekend bez wypadków

(Zam: 23.11.2016 r., godz. 14.23)

W miniony długi weekend wyszkowscy policjanci na drogach naszego powiatu nie odnotowali żadnych wypadków drogowych, doszło za to do 20 kolizji. Funkcjonariusze zatrzymali aż 6 nietrzeźwych kierujących.

Od 10 do 13 listopada wyszkowscy policjanci prowadzili działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa podczas wydłużonego weekendu. W działaniach uczestniczyło 92 policjantów, w tym 48 funkcjonariuszy drogówki. W czasie kontroli na drogach i ulicach naszego powiatu zwracali szczególną uwagę na prędkość, z jaką poruszali się kierujący. Sprawdzali ich trzeźwość, stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia dzieci. W czasie pełnienia służby wykorzystywali policyjne videorejestratory w oznakowanych, jak i nieoznakowanych radiowozach.
Od czwartku do niedzieli policjanci zatrzymali 6 nietrzeźwych kierujących. Niechlubny rekordzista został zatrzymany w niedzielne popołudnie na ul. Białostockiej w Wyszkowie. Miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Przypominamy, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta