Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaPierwszaki z Leszczydołu-Nowin złożyły ślubowanie

(Zam: 16.11.2016 r., godz. 13.38)

Dzieci z klasy I Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach złożyły uroczyste ślubowanie i stały się uczniami tej szkoły. Świadkami uroczystości byli rodzice, nauczyciele, zaproszeni goście, a przede wszystkim cała społeczność uczniowska.

Pierwszoklasistów powitała wychowawczyni Jolanta Karaśkiewicz oraz przedstawiciele klasy VI – Lena Radziewicz i Filip Maciejewski. Uczniowie zapewnili młodszych kolegów, że zawsze mogą liczyć na ich pomoc, opiekę, i cieszą się z powiększenia szkolnej rodziny. Słowami wierszy i piosenek każde dziecko starało się zasłużyć na miano ucznia szkoły podstawowej. Po tych artystycznych popisach wszyscy złożyli ślubowanie i zostali uroczyście pasowani przez dyr. Krzysztofa Ochmańskiego na uczniów klasy I. Ślubowanie złożyli też rodzice. Dyrektor z radością powitał dzieci już w gronie uczniów i złożył im z tego powodu serdeczne życzenia. Życzył wielu sukcesów w tym ważnym dla nich etapie życiowej drogi. Do życzeń dołączyła się Edyta Boroń – przewodnicząca rady rodziców, która w formie rymowanej przedstawiła wizerunek wzorowego ucznia, będącego przykładem dla innych. A potem nastąpił szczególnie oczekiwany moment – prezenty. Najpierw przekazali je przedstawiciele klasy III i VI oraz Samorząd Uczniowski. Następnie uczniowie zostali obdarowani przez rodziców. Piękna dekoracja, gustowne błękitne nakrycia głowy, koszulki z numerem 1 i imieniem nowego ucznia uzupełniły tę uroczystość. Wzruszeni rodzice podziękowali swoim bohaterom pysznym tortem i innymi słodkimi niespodziankami.
TP

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl