Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaBug uległ Błękitnym

(Zam: 16.11.2016 r., godz. 13.37)

W sobotę 5 listopada na stadionie WOSiR w Wyszkowie odbył się mecz pomiędzy Bugiem Wyszków a Błękitnymi Raciąż. Wyszkowianie ulegli rywalom 1:2.

Faworytem meczu byli goście, tegoroczni spadkowicze z III ligi, którzy są jednocześnie jednymi z głównych kandydatów do wywalczenia awansu. Bug premiował atut własnego boiska oraz dobra postawa w ostatnich spotkaniach.
Pierwsza połowa spotkania należała do gości. Piłkarze z Raciąża wyszli na prowadzenie w 18. minucie spotkania, po bramce Tomasza Kamińskiego. Mimo kilku niezłych sytuacji podbramkowych Błękitni nie podwyższyli prowadzenia. Wyszkowianie również nie potrafili odpowiedzieć w pierwszej połowie, w rezultacie skończyła się ona zwycięstwem gości 1:0.
Drugą odsłonę od bramki rozpoczęli goście. Po faulu Mateusza Paradowskiego na Kamilu Majkowskim, ten ostatni skutecznie egzekwował stały fragment gry. Druga stracona bramka nieoczekiwanie poderwała do walki wyszkowian. Gospodarze przejęli środek pola i rozpoczęli oblegać bramkę gości. Ta długo pozostawała niezdobyta. Impas przełamał dopiero w 75. minucie Maksymilian Vogtman, który zdobył kontaktowego gola po indywidualnej akcji. Ostatni kwadrans spotkania przebiegał pod znakiem ataków ekipy Macieja Wesołowskiego. Trzecia drużyna ligi nie potrafiła skutecznie odrzucić wyszkowian od swojego pola karnego. Bliski wyrównania był Jakub Renuś, który uderzył w słupek. Niestety, upragniona bramka nie padła. Okopani we własnym polu karnym rywale zdołali utrzymać korzystny rezultat.
Bug Wyszków – Błękitni Raciąż 1:2 (0:1)
Bramka dla Bugu: M. Vogtman 75.
Bug: M. Cichawa – A. Majczyna. K. Kaput, M. Paradowski, K. Maciak (70. – P. Kostrzanowski) – E. Dobkowski, T. Aleksiejuk (46. – J. Rejnuś), P. Bazler, M. Bala – M. Krawczyk (60. – D. Witkowski), M. Vogtmman.
Dobry, aczkolwiek przegrany, mecz z Błękitnymi to jednak pozytywny prognostyk przed kolejnym starciem Bugu w IV lidze. W 18. kolejce rozgrywek rywalem wyszkowskiej drużyny będzie Podlasie Sokołów Podlaski. Do tego meczu Bug będzie przystępował w roli faworyta, Podlasie od początku sezonu okupuje dolną część tabeli. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 13 listopada w Sokołowie Podlaskim.

Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Czarni Węgrów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Tęcza Łyse 3:0
Dolcan Ząbki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 5:1
Unia Warszawa – Mławianka Mława 0:1
MKS Przasnysz – Podlasie Sokołów Podlaski 5:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Pogoń II Siedlce 1:2
KS Łomianki – Delta Słupno 3:1
Hutnik Warszawa – Wisła II Płock 0:4
Bzura Chodaków – MKS Ciechanów 1:2
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl