Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenySzkoła w Blochach – kuźnią talentów

Ikona
(Zam: 05.04.2011 r., godz. 11.23)

Podobnie jak cała Polska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Blochach szuka talentów. Okazją do ich odkrywania stał się Dzień Samorządności, od lat obchodzony pierwszego dnia wiosny.

W konkursie „Mam talent” umiejętności wokalne zaprezentowali: Aleksandra Waszczak i Klaudia Krajewska z kl. III, Mateusz Przasnyski z kl. V, Patrycja Piórkowska z klasy VI, Adam Nasiadka z kl. IV, Zofia Sówka z kl. III. Dominika Bartosek z kl. III recytowała wiersz „Leń” Jana Brzechwy, Zuzanna Mróz z Oddziału Przedszkolnego wykonała taniec z parasolką. Wystąpił również zespół „Stokrotki” z kl. II w składzie: Aneta Iwańska, Edyta Zdunek, Zofia Orłowska i Amelia Kwiatkowska, który wykonał piosenkę „Wiosna w ogródku”. Jury w składzie: Joanna Zdunek, Kamila Kot i uczniowie kl. VI: Natalia Kamińska i Norbert Wachowski, oceniali występy uczestników konkursu. Prawdziwym odkryciem okazał się Adam Nasiadka, który zajął I miejsce wraz z Patrycją Piórkowską, która wyróżniła się umiejętnością gry na gitarze. Patrycja, wicemistrzyni Polski w Kata, dała pokaz karate. Odbyły się również konkursy piosenki o tematyce wiosennej. I miejsce w kategorii klas młodszych zajął oddział przedszkolny, a w kategorii klas starszych – szóstoklasistki. Zdolnościami sportowymi wykazali się uczniowie w następujących konkursach: żonglerka piłką nożną – I miejsce Damian Pleński, kl. VI, podbijanie piłeczki pingpongowej na czas – I miejsce Norbert Wachowski, kl. VI, rzucanie woreczkami do celu – zwyciężyła klasa II. Na szczególną pochwałę zasługują prowadzące imprezę uczennice z klasy VI –Angelika Krajewska i Kamila Roguszewska. Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Impreza zakończyła się spaleniem marzanny, wykonanej przez uczniów z klasy V, i pieczeniem kiełbasek przy ognisku.

Opr. E.E.

Komentarze

yyy jak ja uważam krytykuje
Dodane przez pioter, w dniu 27.03.2012 r., godz. 15.04
czemu mie tu nie ma

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl