Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 czerwca 2022 r., imieniny Jana, PawłaTerlikowski najlepszy w Rally Sprint

(Zam: 16.11.2016 r., godz. 13.34)

Bardzo pracowity weekend ma za sobą wyszkowski kierowca rajdowy Kacper Terlikowski. W sobotę wyszkowianin otarł się o podium Pucharu Jesieni, natomiast w niedzielę wygrał Rally Sprint na terenie Autodromu Bemowo.

Puchar Jesieni to jednocześnie czwarta i ostatnia runda tegorocznego Pucharu Automobilklubu Polska. Ponad 50 załóg ścigało się na jedenastu odcinkach specjalnych, w Warszawie i jej najbliższych okolicach. Wyszkowianin, z Adamem Ciachem w roli pilota, zajął ostatecznie trzecie miejsce w klasie i czwarte w klasyfikacji generalnej. Zwyciężyła załoga Sebastian Dziadosz/Marcin Dziadosz. Niestety, dla Kacpra takie rozstrzygnięcie oznacza pożegnanie z kultowym rajdem „Barbórka”, do którego kwalifikują się jedynie zwycięzcy klas. Wyszkowskiej załodze pozostaje walka o udział w przyszłorocznej „Barbórce”.
Na poprawę humoru, Kacper zanotował świetne wyniki podczas III rundy Rally Sprint Automobilklubu Polska, która odbyła się w niedzielę 6 listopada. Wyszkowianin zdystansował przeciwników na ośmiu odcinkach specjalnych, pewnie zwyciężając w klasie i w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl