Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 lutego 2024 r., imieniny Cezarego, WiktoraMarsz Niepodległości i 11 listopada

(Zam: 03.11.2016 r., godz. 12.12)

Niedługo odbędzie się kolejny Marsz Niepodległości – budzący namiętności i opisywany wielokrotnie w naszej prasie lokalnej w przeszłości z tego prostego powodu, że wielu wyszkowian w nim z wielkim zaangażowaniem uczestniczyło i posyłało swoje relacje do prasy.

Wydarzenie wynikające z potrzeby zabrania głosu w sprawach publicznych przez nowe pokolenie, przez młodych Polaków, nieakceptujących porządków w III RP. Wdarło się ono do naszego życia publicznego w zasadzie w pamiętnym roku 2010, kiedy to Gazeta Wyborcza postanowiła go zablokować, a doprowadziła jedynie do jego olbrzymiego nagłośnienia i wzrostu popularności. Skrajnie lewicowe środowiska typu Krytyka Polityczna, niechlubnej pamięci Ruch Palikota, czy właśnie Gazeta Wyborcza aspirują do tego, żeby wykluczać organizacje o profilu narodowym z życia politycznego. Jest to absolutnie nieuprawnione, sprzeczne z prawem, a także z naszą tradycją, bowiem ruch narodowy miał olbrzymie znaczenie w samoorganizacji społecznej w Polsce na przełomie XIX i XX wieku, odzyskaniu niepodległości po 123 latach zaborów i budowaniu nowoczesnego państwa polskiego. Również w Wyszkowie był silny.
Byłem kilkakrotnie na marszu i znam bojową atmosferę na nim panującą. A przede wszystkim obserwowałem za każdym razem wielopiętrowe polityczno-medialne manipulacje, a czasem po prostu chamskie, oczywiste kłamstwa wokół, czy też w związku z marszem. Były możliwe w mojej ocenie w znacznej mierze dzięki dwóm czynnikom – wrogości rządzącej ostatnimi laty koalicji PO-PSL do ruchów narodowych oraz dominacji formacji lewicowo-liberalnej w najbardziej wpływowych mediach. Środowiska lewackie były tak bezczelne, że odważyły się nawet jednego roku zaprosić do Polski tzw. Antifę (czyli skrajnych anarchistów) z Niemiec w celu sprowokowania zamieszek. To właśnie wówczas niemieccy bojówkarze zaatakowali pałami grupę rekonstrukcyjną z czasów Powstania Listopadowego idącą Krakowskim Przedmieściem w Warszawie, a jeden z zatrzymanych bojówkarzy oświadczył, że przyjechał walczyć z polskimi nazistami. Pomimo tego jednak, że nastąpiły od roku zasadnicze zmiany w naszej ojczyźnie – mamy bardziej niezależne media, mamy nową władzę, prowokacje są wg mnie niestety nadal możliwe, choć będą trudniejsze i są mniej prawdopodobne. Trzeba bowiem jasno powiedzieć, że lewacy nie zniknęli i chociaż są naszej ojczyźnie słabsi niż przed laty, jak to jest np. w wypadku Gazety Wyborczej to jednak nadal silni i wpływowi. Liczę jednak, że w tym roku będzie podobnie jak w ubiegłym, czyli Marsz Niepodległości spokojnie przejdzie ulicami Warszawy, a jeżeli lewacy gdziekolwiek zdecydują się zakłócić przebieg Święta Niepodległości, to policja da sobie z nimi radę.
Osobiście wybieram się do Warszawy na Marsz Niepodległości i zapraszam do wspólnego wyjazdu z Klubem Gazety Polskiej, ale przede wszystkim zachęcam do aktywności obywatelskiej w tym dniu i tych, którzy pozostają w Wyszkowie do wzięcia udziału w wyszkowskich uroczystościach i imprezach związanych ze świętem. I oczywiście nie zapominajmy o wywieszeniu polskiej flagi.
Marek Głowacki

Komentarze

Dodane przez ola, w dniu 03.11.2016 r., godz. 19.57
panie Głowacki, 11 listopada jest Narodowym Świętem Niepodległości, a nie świętem narodowców. Od ponad roku mamy ojczyznę wolną ( niepodległość Polski została potwierdzona ustawą sejmową ), niepodległą, sprawiedliwą; wprawdzie nie wszyscy jeszcze powstali z kolan, ale chyba ufa pan ministrowi Błaszczakowi, że nikomu, zwłaszcza tym wyprostowanym, nawet włos z głowy nie spadnie, bo już wcześniej niektórzy upadli na głowę. No, ale gdyby coś, "to policja da sobie z nimi radę". P.S. a swoją drogą, skąd takie lęki u powiatowego polityka, że aż policja będzie potrzebna?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 03.11.2016 r., godz. 22.50
Najnowszy pomysł posłów "prawa i sprawiedliwości" - za zgwałcenie kobiety 4 tys. zł , nie, nie kary tylko NAGRODY !!!
Dodane przez jaś-fas-ola, w dniu 03.11.2016 r., godz. 22.54
Już mieliśmy próbkę lewackiego świętowania. Pisze o tym Głowacki. Były też różowe i czekoladowe morły prezydenta Komorowskiego. Daj spokój ola.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 03.11.2016 r., godz. 23.59
4 tys. za donoszenie i urodzenie uszkodzonego płodu niezdolnego do życia, 4 tys. za urodzenie dziecka z gwałtu. Mam więc pytanie - czy te promocje można sumować? I podsuwam jeszcze jeden pomysł pisowskiemu nierządowi - 4 tys. zł za kontynuację ciąży zagrażającej życiu kobiety ! Mocne, co? Pewnie episkopat i Radio ma Ryja by się ucieszyło.
Dodane przez j.osęk., w dniu 04.11.2016 r., godz. 10.06
uczestnictwo z wielkim zaangażowaniem w marszu niepodległości który budzi namiętności. A co to jest Love Parade?Panie Głowacki niech pan jedzie, rozerwie się pan trochę w tej bojowej atmosferze. Niech się pan nie martwi, przebiegu Święta Niepodległości nikt nie zakłóci a o co do marszu to niech się o jego spokojny przebieg martwią organizatorzy.
Do ola
Dodane przez Olga, w dniu 04.11.2016 r., godz. 12.45
Zgadzam sie z tobą co napisalas 3.11 godz19.57 ,,wczesniej niektórzy upadli na głowę" Takim przykładem następstwa upadku na głowę jestes ty, a okres klimakterium zaostrzył objawy. Jedyna pociecha dla ciebie to,ze seledynowy kosmita duzo gorszy przypadek. Podobno od zawsze był bity po glowie parasolem,a teraz funkcja porządkowego znacznie obciążyła jego psychikę.
Dodane przez anonim, w dniu 04.11.2016 r., godz. 14.47
Niech żyje demokracja. Każda sensowna wypowiedź tą demokrację poprawia i ubogaca. Felietony Marka Głowackiego demokrację ubogacają, można im zarzucić niekiedy zbytni zachwyt prawicową wizją Polski ale pan Marek to autorytet, człowiek prawy i aktywny, animator wielu inicjatyw a nie lamentujący nad losem i narzekający. Patrzę na facebooka i widzę jak Klub Gazety Polskiej w Wyszkowie pod jego przewodnictwem jest aktywny i ta aktywność nie zamiera a przecież władzunia w Wyszkowie go sekuje a od PiS też dostaje kuksańce. Prawdziwy autorytet. Należy też pamiętać o pluralistycznych mediach lokalnych, pamiętajmy o zespole Wyszkowiaka, o Justynie Pochmarze. Bez wolnej prasy nie ma co mówić o demokracji. Pani Justyna jest jedną z "matek" demokracji wyszkowskiej podobnie jak pani Borzymek w NW. Z czasem sądzę, pani Justyna będzie likwidować ekstremalne komentarze albo ich po prostu nie będzie bo ludzie będą szanować demokrację i kulturę dyskusji. Pamiętajmy jednak, żeby nie tylko komentować ale i kupować naszą gazetę Wyszkowiaka, żeby się rozwijała. Bo jak to powiedział Grupiński na spotkaniu, oni mają w Sieci, do Rzeczy, Gazetę Polską a my nic nie mamy. Bo przehulali kasę a ich gazety są słabsze bo nie maja państwowego zasilania tylko zostało samorządowe. Ale to i tak jeszcze sporo. My mamy także Wyszkowiaka i jest klawo.
Dodane przez Jacek, w dniu 04.11.2016 r., godz. 15.13
Wyszkowiaka mają wszyscy mieszkańcy i forum jego dostepne jest dla każdego. Swoja szansę miał w nim m.in. "obywatelski" Marek Siekierski. Żaden Wyszkowiak nie załatwi spraw, które leżą po waszej stronie.
do Głowackiego
Dodane przez Pawlak, w dniu 04.11.2016 r., godz. 16.23
Mania, ty słyszała, film "Smoleńsk" schodzi z ekranów bo nikt na to nie chodzi do kina. A taki był śliczny, patriotyczny... Szkoda!
KOD "stirbt langsam"
Dodane przez Josek, w dniu 04.11.2016 r., godz. 20.34
KOD-ziarze, wszelkiej masci lewactwo i postkomunisci, czyli pogrobowcy " bolszewii " , ktorzy swietowali radosnie 22 lipca i zwawo maszerowali 1 maja, teraz wspolnie chca zaklocic Marsz Niepodleglosci tradycyjnie organizowany juz przez srodowiska patriotyczne 11 listopada.... Jest to jawna i bezsczelna prowokacja z ich strony lub ich mocodawcow.....!!! Szubrawcy ci --- spod znaku czerwonego sierpa i mlota --- licza po cichu na to, ze dostana po ryjach i obite pyski beda pokazywac "wszem i wobec", a hejt pojdzie w swiat.....Rozczochrany brodacz z koltunem na glowie ma za przeproszeniem w " d...pie "ewentualne konsekwencje i nastepstwa tej perfidnej moralnie prowokacji oraz bezpieczenstwo uczestnikow jednej , czy drugiej strony... Robi to, zeby pokazac, ze KOD jeszcze nie "zdechl" i zeby napstrykac fotek dla brukselskich blaznow, jak to w Polsce w dniu Swieta Niepodleglosci leja po mordach tzw. " obroncow demokracji i praworzadnosci"..... Olac targowiczan i oblesne lewactwo z upadajacym KOD-em na czele i cieszyc sie swietem wraz z delegacjami z innych krajow zawsze nas wspierajacych, chociazby Madziarow(Wegrow)..... i najwazniejsze---nie dac sie sprowokowac ....!!!!!!! Mam nadzieje , ze nasz wyszkowski seledynowy Dyzio Marzyciel /ktoremu marzyla sie u boku KOD kariera Nikodema Dyzmy/ nie pojedzie na "czlapanie " prowokatorow czerwonym autobusem juz z zabandazowana glowa... ? ---co prawda na glowie moga byc siniaki po uderzeniach "czarnych parasolek" i moze to byc dobra okazja do ich ukrycia ....????
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 05.11.2016 r., godz. 05.23
Skrajna lewica nie może pogodzić się z aktywnością organizacji narodowych. Towarzyszom wydawało już się, że Józef Wisarionowicz raz na zawsze załatwił sprawę wyeliminowania ich z życia publicznego. A tu, masz babo placek. Nie tylko odradzają się, ale .... o zgrozo....nie słuchają się Adama Michnika. A histeryczne ataki lewaczków wszystkich odcieni nie odnoszą żadnego skutku. Wielokrotnie wręcz skutek odwrotny do zamierzonego. Najprawdopodobniej tak będzie i tym razem. KODziareczka zarządzająca fb już wycofuje się rakiem z blokowania stron narodowych. A informacje o Marszu Niepodległości dzięki zamieszaniu z tym związanym dotarły do każdego polskiego domu.
gramatyka
Dodane przez Ryz, w dniu 05.11.2016 r., godz. 07.05
Josek, dramatyczny jest świat w którym żyjesz. Pelen strzyg i upiorów
Dodane przez Anonim, w dniu 05.11.2016 r., godz. 10.06
Żona,sympatyczka (Pis) nie gotuje od roku rodzinie obiadów i ma do mnie (PSL) pretensję,że jeżdzę to teściowej (PO)i skarżę się na nią.Wyzywa ponadto mnie od "targowiczan" Albo jesteśmy w tej rodzinie albo rozwód.
Dodane przez ola, w dniu 05.11.2016 r., godz. 10.59
11 listopada dla każdego polskiego domu jest Narodowym Świętem Niepodległości i nie potrzeba do tego ani fb, ani Michnika, ani narodowców - marszów będzie kilka, do wyboru, do koloru i każdy w wolnym kraju niech idzie z kim chce i pod jakimi hasłami chce - czy ktoś złamie prawo, niech rozstrzyga policja, która ma być w stolicy bardzo liczna, coś ok. 8.5 tys z całego kraju
Dodane przez Anonim, w dniu 05.11.2016 r., godz. 21.52
JOSEK,SPADAJ.KOMPROMITUJESZ PIS
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 06.11.2016 r., godz. 05.57
Pani olu,proszę nie opowiadać bajeczek. 11 listopada nie dla każdego domu jest świętem narodowym. Przykładowo dla zdecydowanej większości POwskiego elektoratu to po prostu wolny dzień. Na grillowanie, na narty, fajny wyjazd. odpoczynek itp. , itd. Natomiast dla wielu ubecko-sbeckich, resortowych dzieci, ale także jednostek zupełnie zdegenerowanych to raczej święto nienawistne, które należy obśmiać, wyszydzić - tak jak wolną Polskę i wolnych Polaków. Te same środowiska, nazwałbym je ogólniej lewicowo-liberalnymi próbują podmienić patriotyzm na coś innego. Przekształcić go w zbieranie psich kupek, płacenie podatków, humanistyczny stosunek do zwierząt itp. Zmiana znaczenia pojęć to sztuka stara jak świat. Szczególnie intensywnie stosowana w komuniźmie. Nie tak dawno ten styl podejścia do patriotyzmu prezentowała natomiast pani Krystyna Janda. Być może ze sztandarem psiej kupki pojawi się na marszu KODu, którego jak się zdaje jest wielką zwolenniczką.
Dodane przez gs, w dniu 06.11.2016 r., godz. 11.11
Panie Marku, budzący namiętności? A faktycznie coś ostatnio się z Wami dzieje. M. Morawiecki zakochany jest w budżecie. No miłość wszędzie. Bardziej wg mnie pasowałoby napisać, że budzący emocje. Wydarzenie wynikające z potrzeby zabrania głosu w sprawach publicznych przez nowe pokolenia? Poważnie? A ja przekonany jestem, że na początku było to wydarzenie dla podkreślenia i upamiętnienia odzyskania niepodległości. Potem niestety zostało „przejęte” przez środowiska kibolskie, skrajnie prawicowe, nietolerancyjne i nie mające nic wspólnego z patriotyzmem, a na pewno nie z upamiętnieniem odzyskania niepodległości. Ot wydarzyła się okazja „powalczyć” z policją, coś spalić, w coś rzucić kostką brukową, coś zdemolować…to idziemy. W mojej opinii głównie taki element się tam zaczął pojawiać. W wyniku tego normalni ludzie wycofali się z uczestnictwa w tym wydarzeniu w obawie o swoje i swoich bliskich zdrowie. Wspomina Pan o wykluczaniu środowisk o profilu narodowym. Ja tylko przypomnę kto wywołał II Wojnę Światową. Otóż człowiek o poglądach takich właśnie, który likwidował inne rasy. Czy takich ludzi Pan broni? Czy zdaje Pan sobie sprawę z tego jakie mogą być tego konsekwencje? Dla mnie środowiska narodowe stwarzają zagrożenie dla pokoju na świecie. Środowiska te są nietolerancyjne wobec innych narodowości, a w dzisiejszym świecie w każdym kraju żyją ludzie różnych narodowości. Zatem będą powstawać napięcia. Czy wg Pana przyniesie to nam korzyści? Jak można nie tolerować drugiego człowieka? To taki sam człowiek jak ja i wielu innych. Mam nadzieję, że także taki jak Pan, że nie czuje się Pan „nadczłowiekiem”. Uważam, że są środowiska w Polsce, które nazywają się narodowe i uważają się za nadludzi. I tu znowu należałoby przypomnieć człowieka o którym już wspomniałem, który także uważał się za nadczłowieka i który wywołał Wojnę Światową. Tylko ludzie tolerancyjni wobec innych ludzi, narodowości, religii są w stanie utrzymać pokój na świecie. Ciekawe jest Pańskie spojrzenie na prowokacje. Jak rządziła koalicja PO-PSL to prowokowali oni właśnie, jak teraz rządzi PiS to także prowokują PO-PSL czyli w Pańskiej interpretacji lewacy. Uważa Pan, że środowiska bliższe Panu to są chodzące ideały? Jak można mieć tak jednostronne spojrzenie? Wg mnie nie ma Pan niestety obiektywnego spojrzenia. A może to Tusk prowokował? No przecież wszystko to wina Tuska.
Dodane przez ola, w dniu 06.11.2016 r., godz. 18.38
panie Głowacki, mistrzem propagandy to pan nie jest, choć w swoich felietonach usilnie stara się pan zasłużyć na miano lokalnego populisty, i w tym coś jest - muszę jednak pana rozczarować, że nie do mnie z takimi tekstami, bo i do PiS-u nie należę, ani im nie kibicuję, a i czytam coś więcej niż "Wyszkowiaka" i wiem, czym dla mnie oraz mojego środowiska jest Narodowe Święto Niepodległości. P.S. co robiła policja w biurze poselskim Liroya-Marca, jednego z liderów przystawki sejmowej ekipy rządzącej?
Odnosnik do wpisu --gs--
Dodane przez Josek, w dniu 06.11.2016 r., godz. 20.47
Ola i Marek E. czytajac ten pokretny wpis, mogliby powiedziec : " miod wasci z pyska cieknie"..., ja powiem , ze to jest kloaka psychomanipulacji medialnej ubrana w piekne slowa....!!!! Czesto w moich komentarzach pisze, ze postkomunistyczno-lewacki establishment uzywa najnowszych metod socjaltechniki w celu psychomanipulacji, oklamywania i oglupiania ludzi..... , najczesciej ludzi leniwych umyslowo..."to nie prawda, ze ludzie sa glupi...., niektorzy ludzie sa glupsi niz myslimy...." Inzynierowie ludzkich emocji czuwaja nad tzw. poprawnoscia polityczna i moralna oraz wylapuja roznorakie przyklady odstepstw od lewacko- neoliberalnych teorii (np: ataki na Joska na tym forum) .... Wpis niejakiego ---gs---- jest wzorcowym i typowym przykladem metody manipulacji "crisis actors", czyli aktorow do zadan specjalnych, w tym przypadku chodzi o pisarzy specjalnych, piszacych swiadomie lub piszacych nieswiadomie i robiacych za tzw. uzytecznych idiotow lub uzytecznych przekaznikow....Kto nie "polizal" na studiach troche psychologii, ten moze miec problemy i klopoty z tymi szerokorozumianymi technikami psychomanipulacji dazacej do tego,aby oslabic nasze wrodzone mechanizmy obronne i stracic obiektywne spojrzenie na wiele spraw ---poczawszy od moralnosci, poprzez etyke, a konczac na wlasciwych pogladach politycznych.... PS.Olu ... od rozstrzygania ,czy ktos zlamal prawo sa Sady, policja jest od pilnowania porzadku publicznego, o czym pod rzadami PO-PSL czesto zapominala /chociazby prowokacje , wszczynanie burd i bicie uczestnikow Marszu Niepodleglosci/....
Dodane przez Anonim, w dniu 06.11.2016 r., godz. 20.51
Głowacki opanuj się.Gdzie ty człowieku widzisz tych ubeko-esbeków,komunistów.Chory jesteś,lecz się człowieku
Głowasiu przeszedłeś sam siebie
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 06.11.2016 r., godz. 22.55
Cyt.: " Te same środowiska, nazwałbym je ogólniej lewicowo-liberalnymi próbują podmienić patriotyzm na coś innego. Przekształcić go w zbieranie psich kupek, płacenie podatków, humanistyczny stosunek do zwierząt itp." Z tego co napisałeś rozumieć można, że twój patriotyzm polega na czymś zgoła przeciwnym czyli niepłaceniu podatków i obsrywaniu trawników, że o wydzieraniu wykrzywionej m...rdy w otoczeniu heilujących łysych karków z ONRu i MW na uroczystościach nie wspomnę. To ja już wolę tych pierwszych.
I jeszcze jedno, humanisto Głowacki
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 07.11.2016 r., godz. 09.53
Na czym miałby się opierać ten "humanistyczny stosunek do zwierząt"stosowany przez "lewactwo"? Czy chodzi o nauczanie ich języków obcych, a może historii, a jak już to jakiej? Pracujesz w cyrku?
Dodane przez gs, w dniu 07.11.2016 r., godz. 11.12
Josek, a mogę poprosić jakiś konkretny przykład tej manipulacji. Bo treści w tekście u Ciebie dużo, ale za głupi może jestem, aby wyczytać z niej coś merytorycznego.
Dodane przez Anonim, w dniu 07.11.2016 r., godz. 13.29
Seledynowemu chyba było cieżko z nauka. Teraz satysfakcjonuje go przepisywanie zleceń. Kiedy zdarzy sie,ze napisze cos od siebie to z daleka śmierdzi prostactwem, msciwoscia i w kółko Macieju to samo. Zasób słownictwa stosowny do problemów zdrowotnych. Siedzi to takie cos przed kompem, zmieniając co pare minut nicki i toto mysli,ze czytelnicy pomyślą,ze jest tak wielu.
Ad vocem
Dodane przez Josek, w dniu 07.11.2016 r., godz. 20.45
---gs--- przeczytaj ten swoj tekst spokolnie jeszcze raz, i jeszcze raz , i jeszcze......!!!, a moze wtedy zrozumiesz, ze to jest wlasnie trollowanie , co prawda niezbyt wysokich lotow i dosc specyficzny sposob manipulowania faktami oraz argumentami, typowy dla lewactwa i postkomunistow... Po twoim wpisie atakujacym pana Glowackiego troche smiesznymi , zalosnymi i naciaganymi pseudoargumentami , niejaki Marek E. alias anonim poczul zew krwi i z zakrwawionymi oczami i piana na ustach- przed kompem -ruszyl takze do ataku slowno- pisanego na Glowackiego w typowy dla niego sposob, czyli niezbyt inteligentny.... Szanowny -gs- powolywanie sie w dyskusji na "pana z wasikiem" i "nadludzi" jest w tym przypadku przegieciem i przeklamywaniem faktow....Z empiriologicznego punktu widzenia poprzez semantyczna analize pojec jest to bezsensem... Poslugujesz sie kolego podstepnymi rozumowaniami, z jednej strony usilujesz oslabic i ukryc prawde, a z drugiej strony probujesz wzmocnic falsz przybierajac go w pozory prawdy...Typowy duch sofistyki w wykonaniu wspolczesnego "lewaka" ......
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 07.11.2016 r., godz. 22.09
Odzyskanie niepodległości w 1918 roku- wspaniałe wydarzenie, wymodlone i wywalczone przez pokolenie Piłsudskiego, Dmowskiego, Paderewskiego i Witosa. Dylemat jaką tradycję pielęgnować piłsudczykowską, narodową, czy PSLowską jest nie jest dla mnie rzeczywisty. Nie przełoży się spraw i idei z tamtego czasu na dzień dzisiejszy. Jednak szacunek należy się tym wszystkim, którzy wówczas podjęli realną walkę o Polskę. Nie było wśród nich jednak radykalnej lewicy, której przedstawiciele Dzierżyński, Marchlewski i Kon razem z bolszewicką hołotą najechali Polskę w 1920 roku. Ostatnio skrajna lewica sprowadza do Polski Antifę z Niemiec. Czym to się różni od postępowania takich zdrajców jak Dzierżyński i jego kompani ?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 08.11.2016 r., godz. 09.19
Głowacki, przecież to ty jesteś w Wyszkowie skrajną lewicą. Populista z faszystowskim zacięciem, zwalczający przeciwników racjonalnie myślących na tej samej zasadzie co pewien malarz pochodzenia żydowskiego, który tak nienawidził Żydów. Ty w dodatku nienawidzisz ludzi ogólnie.
Dodane przez Anonim, w dniu 08.11.2016 r., godz. 09.45
Mam 28 lat i nie wiem kto to jest ubek,esbek o którym tak dużo pisze pan Głowacki.Czy to jest zawód,który przeszedł do historii.Jeżeli tak to nie ma już tych zawodów i nie ma o czym pisać a pan w kółko o tym.Obsesja ??
Dodane przez Anonim, w dniu 08.11.2016 r., godz. 10.57
Paliwko ci się kończy Eychlej? Wyskocz do rolnika, całodobowego.
Dodane przez Anonim, w dniu 08.11.2016 r., godz. 11.13
Głowacki pewnie tak jak ja i wielu, wielu innych nienawidzi złodzieii, cwaniaków, kombinatorów, którzy całe swoje życie wykorzystują innych, aby wygodnie, bestrosko żyć.
Do Anonima z 09.45
Dodane przez Tedy, w dniu 08.11.2016 r., godz. 14.15
Masz 28 lat i nie wiesz kto to byl ubek,esbek? Nie wstyd przyznac sie do braku wiedzy ten temat? Mozliwe,ze szkola specjalna i inne obciazenia sprawily twoja malostkowosc w wyksztalceniem.
ZGROZA
Dodane przez alan44, w dniu 08.11.2016 r., godz. 15.08
Panie Głowacki czytając Pana posty i komentarze odnoszę wrażenie , że Tylko Pan jest prawdziwym patriota a wszyscy pozostali , którzy nie wierzą w Gazetę Polską i Pana to zdrajcy lewacy. Widzę Pana w kościele i to co Pan wypisuje o innych ,czy nie kłóci się z Pana Wiarą i naukami kościoła , obawiam się , że nie zna Pan pacierza i dziesięciu przykazań bożych . Więcej samokrytycyzmu i skromności .
Dodane przez MM (ten właściwy), w dniu 08.11.2016 r., godz. 15.51
Na fotelu w gminie mamy cwaniaka, obłudnika i hipokrytę. Absolwenta prawa (kanonicznego).
do Alan44
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 08.11.2016 r., godz. 16.30
Nie sądzę, żeby to co wygaduje Głowacki kłóciło się z JEGO kościołem i naukami tegoż kościoła. Jaki mamy kościół takich mamy Głowackich.
Dodane przez gs, w dniu 08.11.2016 r., godz. 21.04
Josek, utwierdzasz mnie w przekonaniu, że nie warto angażować się w dyskusje z komentatorami, którzy w komentarzach swoich nie zawierają sensownych treści oraz nie odpowiadają na pytania/prośby.
Dodane przez gs, w dniu 08.11.2016 r., godz. 21.10
Faktycznie nasz "Katolicyzm" mnie coraz bardziej rozczarowuje. Z jednej strony powoływanie się na Świętych, na Boga, przykładne chodzenie do Kościoła (tzw. pokazówka), z drugiej nietolerancja, wyzwiska, poniżanie, dzielenie. Jeżeli Kościół nic z tym nie zrobi, tylko będzie trwał w stanie w jakim jest i popierał to co się dzieje (szczególnie Rydzyka), to coraz więcej ludzi będzie się od niego odwracać oraz będą bardziej podatni na zmianę wiary.
Dodane przez jasio małolat, w dniu 09.11.2016 r., godz. 08.59
w czasie komuny Kościół nas połączył a w czasie demokracji Kościół nas podzieli... ot cała filozofia.
Dodane przez MM (ten właściwy), w dniu 09.11.2016 r., godz. 09.41
Mnie rozczarowuje Polska, jej obywatele. Jeżeli gs z Korwinem nic z tym nie zrobi, tylko będą trwali w stanie jakim jest i popierali to, co się dzieje (szczególnie mowę nienawiści maintreamowych mediów i opozycyjnych polityków), to coraz więcej ludzi będzie się od was odwracać oraz będą bardziej podatni na zmianę wiary w Was.
do MM (niewłaściwy) z 15.51 i 9.41
Dodane przez MM (ten właściwy), w dniu 09.11.2016 r., godz. 10.18
Proszę się nie podszywać
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 09.11.2016 r., godz. 11.26
Komitet Obrony Demokracji zaprasza na marsz: KOD NIEPODLEGŁOŚCI, Warszawa, 11.11. 2016 godz. 12.30 Zbiórka: Pl. Narutowicza, idziemy Grójecką i Banacha na Pole Mokotowskie, gdzie zagrają dla nas: 1. Arek Kłusowski 2. Big Cyc 3. Oddział Zamknięty Będzie się działo!!!
Dajcie spokój Głowackiemu.
Dodane przez 101, w dniu 09.11.2016 r., godz. 13.01
Gdyby urodził się dzisiaj, dostałby 4000.
Do seledynowego zigolaka
Dodane przez Tedy, w dniu 09.11.2016 r., godz. 14.34
O,zaproszono tez na przepustce z oddzialu zamknietego ,juz wczesniej myslalem skad w KODzie tylu podobnych do ciebie. Teraz wszystko jest jasne.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 09.11.2016 r., godz. 19.38
Towarzysze kiedyś za komuny zwalczali obchody Święta Niepodległości, śledzili i inwigilowali tych, co o odzyskaniu niepodległości pamiętali. Dziś szydzą ze święta, próbują je przekształcić w coś innego ( czekoladowe orły itp.), chodzą na marsze KODu, zbieranie psich kupek nazywają patriotyzmem. My róbmy swoje : dbajmy o polską historię i tożsamość, nie pozwólmy na amputowanie przez lewaków elementów narodowych naszej tradycji.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 09.11.2016 r., godz. 23.44
Głowacki, towarzysze to chodzą dziś na zebrania Klubu Gazety Polskiej, opluwają tam prawdziwych polskich patriotów, odwracają kota ogonem, łżą w prasie i jeszcze bezczelnie nazywają sami siebie "patriotami".
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 10.11.2016 r., godz. 05.57
Różne już były inicjatywy blokujące Marsz Niepodległości. Pierwsza, która doprowadziła do jego nagłośnienia zrodziła się w Gazecie Wyborczej. W 2010 roku towarzysze z GazWyb ogłosili, że należy zatrzymać "faszystów". Twarzą tej kampanii był niejaki Seweryn Blumsztajn. To właśnie po 2010 roku Marsz Niepodległości stał się ogólnopolskim, głośnym, gromadzącym tysiące ludzi wydarzeniem. W 2010 roku anarchiści z Antify zaatakowali w pociągu młotkami grupę młodych ludzi, jadących na marsz i dotkliwie ich poturbowali. Krążyli później wokół manifestantów, tworząc atmosferę zagrożenia, ale marszu nie zatrzymali. Głośną lewacką prowokacją było sprowadzenie przez towarzyszy z Krytyki Politycznej, zdaje się, że w 2012 roku bojówkarzy z niemieckiej Antify, którzy w kominiarkach, z drewnianymi pałami grubości ręki paradowali po Warszawie. Policja znalazła wówczas w lokalu tej skrajnie lewicowej, obficie sponsorowanej przez Hannę Gronkiewicz Walz organizacji na Krakowskim Przedmieściu różne narzędzia, służące do politycznej dyskusji - pały, kastety, gaz i inne. Była też inicjatywa nazwana zdaje się Porozumienie 11 Listopada. Miało to być porozumienie 50 "antyfaszystowskich" organizacji. Gdy zgromadziło w Warszawie potężną ok. 300 osobową manifestację to chyba na drugi dzień przestało istnieć. Pamiętam, że Palikocik, pani Kopacz i jacyś SLDowcy twierdzili, że będą delegalizować organizacje narodowe. Zdaje się, że były to jedynie medialne zapowiedzi, takie podgrzewanie atmosfery, co i dzisiaj różne lewaczki - Liski i Stokrotki również czynią.Zobaczymy, co będzie w tym roku. Cel pozostał niezmienny - napiętnować i wyrzucić środowiska narodowe na margines życia publicznego. Metody te same - kłamstwo i prowokacja.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta